SKhnedoidi

počet: 15

hnedoidi na Slovensku - osadníci, asociáli,

Novinári píšuci o Rómoch dostali vianočný darček: nové desatoro.

Nech sa snažia hocijako, realitu neoklamú. Politická korektnosť sa snaží problem zamlčovať, od skončenia vojny je zákaz o tom hovoriť a slubuje sa, že všetko bude v poriadku. Ale nie je. Bolo preto zakázané aj zisťovať údaje o danom etniku, mapovať, merať ...

Záznam konferencie "20 rokov Slovenskej štátnej samostatnosti" z Košíc.

Žiaľ, narazil na naozaj agresívny ksindel, odpad ľudského rodu. Slamka bol bez ohľadu na prítomnosť 170 cestujúcich napadnutý svorkou cigáňov a menovite Mário Bango ho brutálne loveckou dýkou s 20 cm ostrím bodol 4-krát zozadu do chrbta. Opakujem - štyrikrát, a zozadu. Aby to nebolo málo, spôsobil mu veľkú tržnú ranu na tvári a udrel ho viackrát do hlavy. Vodič spozoroval konflikt, zastavil a otvoril dvere, respektíve už bol na zastávke. Smrteľne ranený Braňo ešte vypadol z autobusu a odpadol do trávy, kde sa za ním vyrútili aj dvaja útočníci. Ich matka, zlodejka z autobusu, začala vrieskať, že ona je obeť a že ju sa Braňo snažil okradnúť. Autobus zavrel dvere a aj s kalužou Braňovej krvi odišiel. Zo 170 cestujúcich autobusu nik nezasiahol.

Nie je vôbec náhoda, že určité kruhy presadzujú ideológiu tolerovania úpadku a rozkladu. Táto ideológia momentálne vládne na Západe, v takzvanej židokresťanskej kultúre, ba dá sa povedať, že je s ňou totožná. Je presadzovaná ako masmédiami tak aj politickými kruhmi. Ich hlavnou starosťou je ochrana asociálov a zločincov.

Norman

Každému sa môže stať, že okolnosti jeho života ho zaradia na nesprávnu stranu veľkej barikády ľudstva v jeho boji za všeobecné dobro.Aj mne sa taká vec stala, a mnohé roky som zotrvával v pevnom presvedčení, že najlepšia je taká spoločnosť, ktora rešpektuje prirodzené zákony evolúcie, prirodzený

Preklad článku "In Its Efforts to Integrate Roma, Slovakia Recalls U.S. Struggles" (nytimes.com) "Rozhodnutie súdu postupne vedie k spoločným triedam bielych a rómskych žiakov na Slovensku."

Aktivisti strany Naše Slovensko v sobotu nedokázali premôcť štátnu moc a dostať sa na pozemky Mariána Kotlebu pod hradom Krásna Hôrka. Štát sa rozhodol ukázať svoju silu a použil mechaniku, ktorú používala aj predošlá boľševická totalita – "preventívne" dočasné zatknutie kľúčových osôb.

Dochádza k tomu, čo bolo nevyhnutné: genetické a kultúrne antagonizmy na Slovensku vyústia do otvorených stretov ozbrojených skupín. To je jemne  povedané – v skutočnosti môže byť už pomaly reč o občianskej vojne.

Norman

Dve učiteľky z Dobšinej nabrali odvahu a napísali o každodennom živote v ich škole. List poslali nielen na ministerstvo, ale aj médiam, aby sa táto téma stala predmetom širokej spoločenskej diskusie, ako sa v demokracii patrí. Výsledkom je hlboké mlčanie.

Akoby tých nešťastí Francúzsko nemalo dosť. Dejiskom najväčšej rómskej púte v Európe je každý rok v máji juhofrancúzska obec Saintes-Maries-de-la-Mer, ktorá leží blízko ústia rieky Rhô

Emigrácia Cigánov sa vždy spomínala ako vtip,  ešte donedávna aj na Beo v článku o kvótach.

V nedeľu v Rudňanoch (okres Spišská Nová Ves) napadlo  dvesto rozzúrených cigáňov policajnú hliadku.

Nielen pre určitý úspech minulej recenzie Verbala na film so židovskou tématikou, teraz sem uložím jeho ďalši