SKmimovládky

počet: 96

organizované skupiny na rozvrat, rebélie, prevraty a umelé revolúcie.

Zišli sa tam už šiesty krát - pred obytným komplexom Bonaparte. Vždy v pondelok tam naženú svoju Bratislavskú základňu a zvyšky naivných, aby demonštrovali proti kauze spojenej s menom Bašternák a s daňovými únikmi.

Po ťažkom a namáhavom dni vyplnenom poctivou prácou zameranou na boj proti diskriminácii parazitov každého druhu sa Multikulťo s pocitom dobre vykonanej práce rozvalil v pohodlnom kresle vo svojej domácej kancelárii, zariadenej za peniažky z grantu od najvýznamnejšieho svetového filantropa pána J

Video so Smatanom

Multikulťo bol správny chlapík. Nosil to správne oblečenie s "praporem hvězd a pruhů", jazdil na tom správnom aute, jedol tie správne GMO-jedlá, pil tie správne nápoje, fajčil tie správne značky cigariet, chodil to tých správnych kaviarní s tými správnymi nápismi a fotkami na stenách a v jeho vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave vírili iba tie správne myšlienky a názory. A kto s nimi nesúhlasil, tomu bol pripravený podľa Obamovho vzoru vykrútiť ruky.

Vojenský analytik Jaroslav Štefec v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz podrobně rozebírá rizika, spojená s aktuální imigrační krizí. Dává zároveň jasné návody, jak tuto situaci řešit. Podle jeho slov bychom se měli připravit na reálné nebezpečí, které souvisí se snahami integrovat velké množství běženců do evropské společnosti. Posilování policie a armády je podle jeho názoru za současné situace krok správným směrem.

Na úplne ľudské dno klesol karikaturista denníka Pravda Danglár (Jozef Gertli), ktorý nepriamo označil účastníkov demonštrácie za krysy, ktoré by mali byť deratizované.  Kto je tu extrémista a radikál? Kto šíri nenávisť a jasne vyzýva na vraždenie?!

Sedemdesiat rokov ideologického mrzačenia a vyplachovania mozgov zanechalo stopy na populácii. Za svoj najväčší úspech považovala sovietska spoločnosť  revolúciu a neskôr víťazstvo v krvavej prašivej vojne, v ktorej padlo okolo 20 000 000 ich občanov, z absolútnej väčšiny Slovanov. Toto považovala stalinská a poststalinská spoločnosť za vzorový príklad a v médiach donekonečna vyzdvihovala prosťáka strielajúceho naslepo okolo seba a nechávajúceho sa bezcielne zabiť.

"Hnutie odporu" - termínus-technikus farebných revolúcií sa volá Veilleurs Debout. Francúzski mladí muži s slečny si skupinovo postávajú, za slniečka i za dažďa, pred rôznymi vládnymi budovami, a miestni slobodomurári sú s toho nervózni (ešte si pamätajú ako v závere 18. storočia prišli k moci).

Založme si do archívu jeden klasický obrázok dorastajúceho póvlu. Aby sme nezabudli, že burina má znova a znova svoje výhonky. Válkov rozmer to ešte nie je, ale ak bude mať čas a jeho hostitelský organizmus bude naďalej taký trestuhodne pasívny, ako doteraz, tak z neho ešte vyrastú ďalšie chápadlá. Okrem toho, oni nerastú (pomaly) z vlastných zdrojov - oni sa napoja a následne, ak príde ich čas, sú nafúknutí z vonka. Podľa potreby. Tento už nafukovaný je. Nejaký Martin Daňo.

Už je to teda tých 23 rokov, čo bol starý systém so zlými hodnotami nahradený iným systémom, ktorý zámerne hodnoty nemá. Nebolo možné vytvoriť systém so správnymi hodnotami, lebo tie málokto poznal vtedy, a ešte aj dnes ich pozná  primálo ľudí.

V Maďarsku pripravili balík zákonov, ktorý reaguje na súčasnú situáciu.

Pozostáva z troch zákonov:

V pondelok bola na námestí SNP Bratislava po prázdninách nová demonštrácia mladých "proti korupcii".

Je to také zvláštne čítanie toho obrázku, čo koluje po webe.

V menu hore napravo je pod hlavičkou Štát päť druhov moci. Nie je to nejaké absolútne objektívne rozdelenie, ale azda praktické.

Bol som sa pozrieť na Pochode proti korupcii.

Ľudí bolo hodne. Ciele mizerné až žiadne, štimung opatrný až zahriaknutý. Počasie pekné až hnusné.

Opozícia žiadna. Žiadna viditeľná.

Novodobá Čeka známa dnes pod označením Antifa nemala včera svoj šťastný deň.

Zas idú potkaniari štvať deti do ulíc, aby im tam robili pouličné kurvy. Tentoraz už siahajú naozaj na vekovú hranicu dospelosti, a aj pod ňu.

Emmanuel Macron - v súčasnosti považovaný za najsilnejšieho protikandidáta Mariny Le Pen, sa vo februári v alžírskej televízii vyjadril o francúzskej kolonizácii Alžírska, že to bol „zločin proti ľudskosti” a “skutočné barbarstvo”.

Aj keď dnes jeden cudzinec priamo na Westminster bridge napasoval auto do ľudí a potom nožom zabil policajta, chcel by som povedať, že podľa mňa by sa to nemalo nazývať "teroristický čin".

Populárna slovenská youtube dvojica sa (vraj) rozišla. Prípad Vasky a Daňo.

Ako nás informoval sobotňajší pochod v Bratislave - blíži sa výročie vzniku Slovenského štátu - 14. marec (1939).

Zas som to nestihol. Zas bol nejaký fašiangový pochod v Bratislave, aj nejaký maškarný bál zombies, a ja som bol zas niekde inde.

Tak iba jedno foto jednej zombie, zrejme zo Španielska. No pasaran? Nepovedal nik tomu hejtovaciemu obočiu, že Franco už dávno prešiel?

 

Rôznym neomarxistickým silám zostalo čoraz menej voličov aj prívržencov. Ale ich posledná rezerva sú deti, pretože v školstve zapustili ideológovia neoliberalizmu a anarchie silné korene.

Tento článok sa už zjavil na Hlavných správach, na AC24, a Afinabulovi, ale dávame ho ešte raz, lebo sa jedná o ťažké obvinenie tzv. !mimovládnych organizáci. Zo zistení totiž vyplýva, že tieto organizácie doslova vo veľkom prevážajú ľudí z Afriky do Európy.

Nie, to nie je moja výzva na násilie. Ba nie je to ani moja výzva na občiansku neposlušnosť. Je to len opakovanie záverečného apelu hercov Jiřího Bartošku a nejakého Vojtecha Dyka.

Práve zaznelo v správach, že v Prahe na Staromestskom námestí prebieha "alternatívna oslava" založenia ČSR. Je tam asi 4000 demonštrantov, ktorí hlavne nesúhlasia s politikou prezidenta Zemana.

Smer: všetci ZA
Most: všetci ZA
SNS: všetci ZA
SaS: všetci ZA - dokonca ani nikto nechýbal! To je pozoruhodné, ako ochotne zrazu SaS podporuje vládny návrh!
Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou.

Dvaja mimovládni paraziti na štáte, Weisenbacher a Krempašská, dnes prišli s novým protiútokom vo svojej vojne s Matovičovcami.

Mali sme tu jeden prípad, keď  ktosi prepadol študentku idúcu na štátnice.

Včera došlo k neobvyklému ba na Slovensku až nebývalému zločinu antisemitizmu. Priam stereotyp židovstva, agent Peter Weisenbacher, bol napadnutý a zhodený na zem pri prezentácii svojho politického názoru. Ajajááááj.

Haagsky tribunál už v marci oslobodil bývalého premiéra Srbska Slobodana Miloševiča v plnom rozsahu. Miloševič zomrel vo väzbe v Haagu počas procesu 11. marca 2006 (bolo mu predtým odmietnuté prepustenie zo zdravotných dôvodov).

Revolučný potenciál v Bratislave je, len mu treba vedieť trafiť na nôtu. Včera sa o to pokúsil kabaret zložený z troch starých komikov - Markovič, Kňažko, Piško.

To je výrok Clinta Eastwooda, ktorý na konvente Republikánov podporil Donalda Trumpa.

Katolícky kňaz vyzýva kresťanov, aby sa už konečne postavili proti islamskému teroru a vysvetľuje, že pacifizmus v ústrety smrtonosnému nebezpečenstvu je nemorálny a nekresťanský

Ako veľmi sú dobrosráči sklamaní súčasným vývojom.

Bavorský šéf polície práve oznámil, že zabijak z mníchovského obchodného centra Olympia "nemal žiadne spojenie s Islamským štátom, ani utečencami."

Stránky