slovensko ----

Včera bol podpredseda Smeru Pellegrini oficiálne poverený prezidentom aby vytvoril novú vládu. Potvrdil sa tak zvrat, ku ktorému dospeli koaličné rokovania po dvoch týždňoch nepokojov, ktoré vyvolala opozícia podnecovaná určitými globalistickými silami zo zahraničia.

Strana Most-Híd je príliš multikulti, nazbierala príliš cudzích elementov a tak nedokáže vzdorovať. Práve to nechcem zvalovať na ich maďarskú menšinu, tá azda chcela zachovať status quo, ale strana ako celok je príliš rôznorodá, príliš prosionistická.

Celá republika má za sebou divoký týždeň, tak sa skúsme teraz v kľude zamyslieť, čo ju čaká v budúcom.

Do poludnia zostávala polhodinka. V sivej budove na Rue Nicolas-Appert sa Elsa Cayat a Stéphane Charbonnier dohodli, že si zájdu na kebab. Vtom začuli ostrý zvuk. Potom dupot a krik. Streľba bola bližšie, bližšie ...

Môj odkaz ktorý budete čítať vyznie hrubo, ale nie je. Je iba emotívny, lebo ak si spoločnosť neuvedomuje dnešnú závažnosť situácie a nekladie správne otázky, všetky odpovede sú nanič. Aj tie správne.

Žijeme v systéme, ktorý sa dá nazvať rôzne. Napríklad kryptokracia, pretože jeden z jeho hlavných atribútov je to, že moc je skrytá, oficiálna schéma je falošná a skutočný mechanizmus vplyvu je iný, ako ten verejný.

Ale jeden z hlavných atribútov systému je mediokracia.

Dnes, 28. 10. 2017, je to presne 99 rokov od formálneho vzniku prvej Československej republiky. Každý rok v tento deň sa spustí čechoslovakistické besnenie a rôzne "osobnosti" oplakávajú údajný spoločný štát. Spoločný? Spoločný by mohol byť vtedy, keby oba národy, podľa ktorých získal meno, boli rovnoprávne. Ale neboli.

Andrej Babiš prerazil definitívne na čelo českej politiky a tak sa pozrime, kto to vlastne je.

Volebné úspech strany Smer boli a sú založené na miere, do akej sa venovala národným a antiglobalistickým témam.

Malý veľký muž je názov známeho amerického filmu ešte z roku 1970. Názov je parafráza na meno riečky Little Big Horn, pri ktorej sa udiala fatálna porážka jednotiek generála Custera.

Medzinárodné aj vnútroštátne inštitúcie občas vypustia do éteru niečo o ochrane biodiverzity. Čo to teda je tá biodiverzita? O tom o kúsok nižšie, najprv niekoľko citácií.

 

Pozrime sa do Dohovoru o biologickej diverzite a zacitujme si z neho:

Tak som sa tu v poslednom čase hrabal v našich pohľadniciach a skúšal som ich nejako uložiť. Čo to vlastne bolo písané tu a čo sa dialo aj inde, čo zaujímalo ľudí v týchto rokoch.

Dnes podala generálna prokuratúra návrh najvyššiemu súdu SR na rozpustenie strany ĽSNS. Týmto uzavrela prešetrovanie vo veci vyše 170 evidovaných podaní s požiadavkou podať súdu návrh na rozpustenie tejto politickej strany.

Pravdupovediac, nečakal som, že k tomuto kroku dôjde. Neveril som, že je systém až tak prvoplánový, tupý.

Ešte k „argumentu“ o tom, ako Európa potrebuje osvieženie a zmultikultúrnenie.

Padol tu v rozprave taký pojem "nacistické podtóny v ĽSNS". Bol spomenutý celkom správne, lebo tak sa to akosi na verejnosti pociťuje, hlavne pod tlakom médií, že tá strana má naozaj také podtóny a že obsahuje nejaké prvky tzv. nacizmu. 

Raz, už je to tak strašne dávno, sme v práci viedli diskusiu o zmysle odporu proti komunizmu.

Vladimír Kuric

Keď mi kedysi Karel Kryl hovoril, že takmer nepozerá televíziu, lebo ju považuje za masový debilizátor, čo dokázali dlhodobé výskumy na Západe, nie veľmi sa mi chcelo uveriť mu.

Stránky

Jestvuje ten výborný film Hangover, po slovensky Vo štvorici po opici. Je to najlepšie sfilmovaný prípad totálneho resetu.

V dobe, keď Európska rada zvažuje sankcie proti Rusku za údajnú učasť na chemickom atentáte v Británii, aktivista počas rokovania parlamentu rozsypal pred dvere slovenského parlamentu biely prášok.

Kiska sa rozhodol nerešpektovať ústavu.

To je jedno vysvetlenie toho, čo tento úžerník dnes spravil, keď svojvoľne nepodpísal Pellegrinimu návrh novej vlády.

V stredu 21. marca 2018 o 17.00 bude na Hodžovom námestí zhromaždenie za "dodržiavanie slovenskej demokratickej Ústavy". To je priamo pred Kiskovou norou.

Len krátko jednoduchú mapu politických strán na Slovensku.

Bol som tam zas osobne, nuž treba niečo zaznamenať. 

Včera boli demonštrácie v Budapešti pri príležitosti ich národného sviatku. Je mi úplne jedno akého,  pozrite sa na tých ľudí, čo demonštrujú na podporu svojho národa. 

Treba povedať, že štátnické umenie Fica sa teraz naozaj prekonalo - dnes prekvapivo dokázal to, čo už nik nečakal - udržať koalíciu výmenou za svoju vlastnú osobu na poste premiéra.

Na Slovensko bol urobený ťažký útok plnou silou.

Ja neviem, aké názory zastáva momentálne Bugár a podstatní ľudia v Most-Híde. Neviem, čoho sa boja a kto na nich čo má.

Ako možno držať ľudí na uzde alebo Sulíkové (Miklošove a niektorých iných) snahy o zavedenie amerických modelov manipulovania s ľudmi.

Práve som sa vrátil od pána prez... nie, do pekla, to ešte nie, len z námestia. Z námestia SNP.

Dovolím si vychutnať a vysmiať grotesknú výzvu, ktorou anglosionistické sily skúšajú vyvolať na Slovensku štátny palácový prevrat.

Nie, nemyslím tým fyzickú podobu. Mám na mysli neovládateľnú túžbu po moci.

V novembri 1989, keď už v samotnom ZSSR bol socializmus reálne opustený a čakalo sa na to, kedy to povolí v posledných zabudnutých krajinách, v Československu, NDR, Rumunsku a podobne, vtedy sa vedelo, že na Deň študentova budú nepokoje.

Včera bola v Hoteli Bratislava konferencia Iniciatíva 2016 pod názvom Obrana a bezpečnosť štátu.

Po webe sa miestami zjavia také tvrdenia, že súčasne dianie na Slovensku je konflikt medzi americkou a nemeckou mocenskou skupinou. Aj tu padla taká nejaká otázka.

Dnes, v pondelok, zazneli prvé ostré slová o trestných oznámeniach - na Matoviča a Nicholsonovú, ktorí vo svojich tlačovkách vyhlasovali konkrétne osoby za spojencov mafie alebo ich obvinili z tres

Moje najoptimistickejšie predpoklady sa naplnili. Je to naozaj ešte väčší blbec, ako sme dúfali.

Nie tak dávno nás bruselskí, ale aj niektorí slovenskí euroidioti presviedčali, že teroristické útoky sa stanú bežnou súčasťou našich životov, že si na ne máme zvykať.

Vidím, že je tu pusto ako v hrobe, tak si zapíšem, čo som dnes videl.

 

K eskalácii napätia na Slovensku prispela aj pondelková domáca prehliadka u Rostasa.

Ako to mohlo dospieť tak ďaleko, že sa na Slovensku striela? Pýtajú sa mnohí naivní.

Len žiadne násilie - žiadajú ešte hlúpejší. 

Nicholsonová sa verejne do rádia vyjadrila, že treba spraviť prevrat. A to hneď teraz.

Ako som slúbil, bol som sa pozrieť na stretnutie tých ľudí. 

Jestvujú skupiny, ktoré organizujú farebné revolúcie pre záujmy nemenovanej americkej krajiny. To je všeobecne známe, sú na webe aj videá s priznaním ich kolaborantov.

Včera večer polícia objavila mŕtve telá 27-ročného novinára z Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho partnerky. Obaja boli zastrelení.

Stránky