authenticated user,redaktor

texty

Sýrske Aleppo, najstaršie kontinuálne osídlené mesto sveta, bolo pre mňa najpríjemnejším mestom Blízkeho východu. S jeho zmesou kultúr bolo komfortným bodom na trase, menej rizikovým než Bratislava.

Bolože to spokojného pochechtávania a medlenia rúk, keď pohlavári OSN podľahli ako obvykle tlaku americkej sionistickej loby a vyhlásili stupídnu komiksovú postavičku Wonder Woman za "honorary ambassador for the empowerment of women and girls".

Nemecký Kandel, kde Afganec zaklal 15-ročné dievča. Na fotke sú jej rovesníčky a kozojebí "utečenci". Integračné stretnutie zorganizoval starosta Volker Poss.

Ženy budú môcť na svoju ochranu využiť beduínske stany. 

Prišla, zabľabotala, vyhrala - a u nás doma sme sa rehotali tak, že to bolo počuť až do Bruselu.

V piatok 22. decembra 2017 si Organizácia spojených národov definitívne vydupala u Európskej komisie v Bruseli letecký most medzi Líbyou a Talianskom - vydobyla si priamy dovoz Afričanov "utekajúcich pred konfliktmi alebo trpiacich chudobou".

V Líbyi čaká podľa kvalifikovaných odhadov na vpád do Európy 700 000 až 1 000 000 černochov. Každý deň po tisíckach pribúdajú ďalší. Pochádzajú z Nigérie, Libérie, Čadu, Gambie...

A je tu zas. Po dvadsiaty ôsmy raz. Čas dlhší ako od roku 1968 do roku 1989. Do bezvetria, v ktorom postupne skorodovali ľudia aj hospodárstvo, pravidelne 17.

 Je to zrejme vrodené, tá schopnosť definitívne odvrhnúť, alebo naopak, vážiť si ľudí len vďaka tomu, že sa naskytla príležitosť byť svedkom ich napohľad banálnych skutkov, ktoré však odkrývajú ich hlbokú podstatu. Buď skrz-naskrz skazenú, alebo ušľachtilú. Život na to neposkytuje veľa príležitostí. Niekedy trvá roky, kým príde čas na takýto záblesk, aby človek vedel, s kým má skutočne do činenia.

Amazon vyhodil z predaja knihu The Killing of William Browder: Deconstructing Bill Browder’s Dangerous Deception. Je o lúpežníkovi podobného kalibru ako Chodorkovskij, ktorý bol však pre zmenu zameraný na krádež Gazpromu a ruského zemného plynu. V pripravovanej lúpeži ruských energetických zdrojov hral rolu lokálneho chápadla anglosionistickej mafie istý účtovník Magnitskij.

V čase, keď sa stotisíce ľudí v Texase boria so spúšťou, ktorú v ich domovoch zanechal hurikán Harvey a ďalšie stotisíce na Floride v ťažkom strese čakajú vo svojich dočasných útočiskách na to, čo

Ešte predvčerom by to bola konšpiračná teória, prejav odporného antisemitizmu, ktorý útočí na tých najzraniteľnejších - na úbohých židov. Ako vždy v histórii, všakáno.

Na fascinujúcu drzosť takzvaných mimovládnych organizácií, ktoré vozia z Líbye do Talianska desattisíce černochov - ilegálov z Libérie, Guinei, Nigérie atď. konečne zareagovala pod veľkým tlakom štátov ako Rakúsko talianska vláda. Vypracovala pre mimovládne morské taxíky kódex.

 Včera vo večerných správach vytiahol vedúci vydania, alias televízny politruk, na úvod dva hajlajty, nespisovne highlights, v preklade výpychy.

Do prípadu naháňačky za unikajúcim autom riadeným zmrdom bez vodičáku, pre ktorého aj tu u nás poniektorí smoklili a za vinníkov označili policajtov, pribudli nové informácie.

 Zadymovanie verejného priestoru propagandou korporátnych, skrz-naskrz sionamerických médií a hystériou časti alternatívnych webov spôsobuje, že nevidno realitu.

Combien faut-il de fois secouer mes grelots, et baiser ton front bas, morne caricature, pýta sa nejeden distingvovaný Parížan i Parížanka slovami Baudelaira pri ďalšej pohrome, prichádzajúcej do ic

Bitka o plynovod Nord Stream 2 naberá na grádoch.

"To, či bolo bombardovanie oprávnené, odôvodnené, alebo morálne v poriadku, nechám na čitateľa," napísal istý v britskom Oxforde doškoľovávaný slovenský historik. Týkalo sa to extrémneho vojnového zločinu - bombardovania Drážďan Britmi a Američanmi. A tak som sa začítala pozornejšie.

Z Chochlolandie sa dá oddnes vycestovať na 90 dní do shengenského priestoru bez víz, len na biometrický pas.

Prvá zahraničná návšteva prezidenta USA Donalda Trumpa viedla do Saudskej Arábie. Z temnej diery náboženského extrémizmu sa vybral rovno do ďalšej temnej diery náboženského extrémizmu. Do Izraela.

Prvé vážne varovania zazneli vo februári. V marci začala hystéria stúpať a vygradovala až do predvčerajšieho nariadenia mestskej rady, že treba okamžite znížiť spotrebu vody o 100 miliónov litrov denne. Vo viacerých štvrtiach dnes už netečie pitná voda a platí prísny zákaz umývania áut a podobných roztopašností. Reč je o Kapskom Meste, "perle Afriky". O meste v štáte, kde stúpol počet obyvateľstva od roku 1950 z 13 miliónov na dnešných 56 miliónov a ďalej rastie, ako keby mali v zásobe tajný sladkovodný oceán.

Nedávno tu bolo na čestnom mieste videjko Čo sa stalo s deťmi. Človeka to primälo chvíľu rozjímať nad témou, na ktorú inak nieto času.

Nemám z detstva žiadne video a dokonca ani žiadnu fotografiu. Mama a tata necítili potrebu zvečňovať prchavé chvíle v presvedčení, že naše detstvo v nás zostane tak akosi komplexne a parciálne záznamy nie sú potrebné. Keď som ale uvidela fotografiu súčasných iránskych detí, zostala som v úžase.

 

Aby sa nepovedalo, že som málo multikultúrna, záväzne prehlasujem, že black is beautiful.

 V čase, keď na Slovensku zatýkala NAKA poslanca NR SR Mizíka, chystali si v Poľsku muži a ženy z Národného radikálneho tábora (ONR) vlajky a transparenty na pochod Varšavou, aby oslávili 83.

Na Marse by ľudia mohli bývať v domčekoch z červených tehál. K tomuto bombastickému titulku v korporátnej smetiarni patrí nemenej bombastická fotografia tehly.

Puding od nemeckého výrobcu, dostupný na slovenskom trhu, obsahuje kúsky kovu. No a čo, pýtam sa. Sú to preferencie tohto trhu predsa.

Muchova Slovanská epopej je do 5. júna 2017 v Národnom centre umenia v Tokiu.

Všetci píšu o Veľkej noci, chcem aj ja. V rámci multikulturalizmu to však nebude kresťanská Veľká noc, ono voľné pokračovanie pohansko-dionýzovských mýtov, ktoré je aj v aktuálnej Ježišovej verzii vnímané tak akosi mýticky i mysticky. Nie.

A to ste už počuli? Izrael chce mať natiahnutú plynovú rúru od svojich ukradnutých offshore ložísk vo východnej časti Stredozemného mora cez Cyprus a Grécko až do Európy.

Na dotvorenie atmosféry už len kýble, mopy a chémia na báze chlóru chýbajú. Reč je o fotke, ktorá vďaka korporátnym agentúram Sionu "obletela svet". Je na nej konšternovaný americafirst kolektív, nepohodlne usadený v kumbáli pre upratovačky. Dvere stráži uniforma, aby sa nerozliezli ako šváby.

Hovorí sa, že do roku 1950 jazdili Saudi na ťavách a po roku 2050 budú zas jazdiť na ťavách. Podľa všetkého to bude skôr.

Ak ste ju nevideli, môžete zájsť do Japonska. Alebo do Číny - na výber budú postupne tri mestá. Zatiaľ nevedno, ktoré. Alebo môžete vycestovať do Južnej Kórei. A potom zrejme do USA. Následne možno príde do úvahy Nový Zéland, Juhoafrická republika a Brazília.

Americká administratíva si už udeľuje navzájom ocenenia ako voľakedy komunistickí súdruhovia.

... že by sa zľakol až by sa pošťal a smial by som sa na tom."

Štátne výdavky na utečencov zvýšili v roku 2016 rast ekonomiky Nemecka približne o 0,3 %, šťastne zachrochtal šéf nemeckého inštitútu pre výskum ekonomiky DIW Marcel Fratzscher pri bilancii uplynul

Keby sa bol americký židovský škrabák Gerš Kuncman ovládal, nemuselo k tomu dôjsť.

Cimrman, generátor mraučivých tónov a sentimentálnych textov, ktoré nezaprú svoj pôvod v židovskom ghete v Odese, dostal "Nobelovu cenu za literatúru", aby rozhojnil zbierku nobeloviek vlastnených

Korporátne médiá zabudli mladým Európanom tlmočiť dobrú správu od Európskej komisie. Počnúc 7. decembrom 2016 EK pre nich zriadila Zbor solidarity.

Bola to zvláštna jeseň na nemecko-švajčiarskom pomedzí. V ospalom regióne, kde sa nič dramatické nedeje, niekto kúsok od Endingenu znásilnil a zavraždil 27-ročnú Carlu G.

 Vo štvrtok sa neďaleko Belehradu začalo vojenské cvičenie s názvom Slovanské bratstvo 2016. Zúčastňujú sa na ňom armády Srbska, Ruska a Bieloruska.

Tento rok v januári organizácia Lekári bez hraníc (MSF) oznámila, že končí s výlovom Afričanov, naládovaných v gumených člnoch, z teritoriálnych vôd Líbye a blízkeho okolia a s ich vykladaním v Tal

Dánske historické mestečko Aabenraa je ako večerné zívnutie. Ospalé a nudné.

Švajčiari, Rakušania, Nemci, Česi a dokonca aj Slováci si mohli včera dopriať hodnotný večer s etickou dilemou.

 Kto si zvykne zaznamenávať do denníčka významné dni, nech si tam dodatočne zapíše tento piatok. "USA podnikajú kroky, ktoré ohrozujú záujmy a bezpečnosť Ruskej federácie.

 Pripomínam americkým "stratégom", že ruské vojenské základne Chmejmim a Tartus sú chránené raketovými systémami S-300 a S-400, ktorých rádius môže byť prekvapením pre akékoľvek neznáme lietajúce o

 Sýrska vláda dnes oznámila, že disponuje záznamom komunikácie medzi americkými vojakmi a teroristickou skupinou Daeš, aka Islamským štátom, pri Dejr ez-Zor tesne pred "náhodným" americkým bombardo

Asi málo Európanov by vedelo odpovedať v geografickom kvíze, kde sa - aspoň približne - polostrov s týmto názvom nachádza.

Stránky

komentáre

Ema

si nejaký čas myslela, že pri Liebe kultúra nehrá rolu. Až kým ju Afgan, pri ktorom teľa stihlo rozpoznať nebezpečné symptómy a malo snahu zdekovať sa, za bieleho dňa nezapichol ako kozu.

Dobrý námet pre detský kanál KiKA - vraždiaci kozojeb bol traumatizovaný a "nievšetcisútakí".

Ema

Popri shit hole zmieta našou úžasnou planétou ešte jedna kauza - H&M černoško v mikine Najkchúúúl opica v džungli.

V Juhoafrickej republike ukázali, kto je najkchúúl opica v kráme H&M
https://www.welt.de/wirtschaft/article172452492/H-M-schliesst-alle-Laede...

A čože, Trumpovo shit hole prepočuli? Že by sa zašli vyšantiť aj na americkú ambasádu v JAR.

Ema

Mohol využiť udeľovanie vyznamenaní pri príležitosti štvrťročnice, aby nevyzeral tak beznádejne blbo a dať ich normálnym ľuďom, ktorí pre Slovensko (a na Slovensku) niečo užitočné urobili a morálne ich oceniť - trebárs lekárku, ktorá sa venuje paliatívnej starostlivosti o detských onkologických pacientov, ľudí z Vagusu, ktorí dávajú bezdomovcom aspoň trochu dôstojnosti či charizmatickú Cigánku, ktorá sa obetavo venuje cigánskym deťom... Nie, syntetický žid a generátor plochých táranín sa dobrovoľne oberie o posledné zvyšky sympatií, ktoré ešte mal u jednoduchších ľudí, ocenením špinavých jedincov všeobecne známych tým, že Slovensko by najradšej ovracali.

Ema

kde majú dievčatá otcov, aby každého na tom zábere odlifrovali tam, kam patrí - decká medzi ich civilizovaných rovesníkov a krivonosé smradľavé kreatúry späť do Kozojebova. Napriek tomu, že sa sami vyhlásili za "deti bez sprievodu".

Ema

je deklarovať zdravé stromy ako napadnuté - je nám to akési povedomé, však.
Toto je 7 (slovom sedem) rokov starý text:
https://www.aktuality.sk/clanok/172401/nekontrolovatelna-tazba-na-smreko...
Odvtedy šli k zemi ďalšie desiatky tisíc stromov. A Oružinský v roku 2013 zmĺkol a kamsi zaliezol.

Ema

je extrémne nebezpečná mafia. Jednou z hláv je Tal Silberstein, donedávna "poradca" predošlého rakúskeho premiéra.
Bohapusto sa klčuje okrem Slovenska Poľsko a Rumunsko. Členovia EÚ (!).
Je to rovnaké, ako keď beštie ukrajujú z obete mäso za živa.

Je to biznis v štýle "skús nespolupracovať a skončíš pod siahovicou."
Na toto mali byť už dávno nasadené tajné služby a ak by bolo treba, aj polícia a armáda. Namiesto toho sa naše silové zložky odbavujú na dešifrovaní "nacistických symbolov" a podobných pičovinách - a nám tu po haldách a všetkým na očiach mizne to, čo nás chráni pred vykapaním. Tu nestačí nejaká partia ľudí so zdravým rozumom, ktorá sa mafii postavila.

Inak, všimol si si, ako rýchlo z médií vykapala spontánna akcia "Aj ja som les"?

Uvidíme, nie či, ale akým spôsobom si Holzmafia trúfne na našu ministerku.

Ema

Toto hovado žilo v nemeckej rodine ako "dieťa". Fakt niekto uveril, že je neplnoletý?

Ema

Nemecká psychiatrička odkojená Frankfurtskou školou sa dnes pre médiá k zakáľačke 15-ročného nemeckého dievčaťa vyjadrila, že afgánsky vrah "možno utrpel doma alebo počas fluchtu nejakú ťažkú emocionálnu traumu". Odhliadnuc od toho, že tá hajzlová štetka radšej nemala zverejnené meno, tak tieto slizké kreatúry väčšinou kmeňového pôvodu, ktoré sa živia tlachmi s názvom psychoanalýza, už nepripúšťajú ani existenciu kultúry, ktorá formuje svojich príslušníkov.

(My, samozrejme, vieme, že Afganec zdedil svoj mozog po rodičoch, ktorí sú Afganci a tento mozog nie je schopný osvojiť si nemeckú kultúru, ktorá je produktom nemeckých mozgov. Tam, kde sú Afganci, sú afganské pomery - afganská kultúra, tam, kam prídu černosi z Libérie, prídu s nimi libérijské pomery atď. Môže to popierať kto chce a ako chce, realitu to nezmení).

O vražde - na rozdiel od teroru v Kolíne na Silvestra a vraždy študentky vo Freiburgu - informovala televízia ARD. Kolín a Freiburg vtedy označila za lokálne blbosti, ktorými sa nezapodieva. Prečo sa venovala vražde v malom meste teraz a uviedla aj, že ju spáchal zasraný fluchtling? V ARD vykotili na zdôvodnenie nejaké bla-bla, ale faktom je, že Nemci sú už tak nabrúsení, že sa ani povýšenecké médiá ako ARD nemôžu tváriť, že vražda bola "pod prahom relevancie".
No a bavorský minister vnútra chce dať lekársky preveriť všetkých "detských" fluchtlingov, že koľko majú naozaj rokov. Kto podvádzal, tomu by mali Nemci nakopať riť tak, že sa zastaví až vo svojej domovine. Nie je možné, aby sa zmrdi so smartfónmi v gaťoch tvárili, že nevedia, kedy sa narodili a nemecké úrady im to zožerú, len aby ich preboha nejaké filcky v médiách a mimovládkach neobvinili z rasizmu, nacizmu a antihumanizmu.

Ema

kritického myslenia, ku ktorému sú vedení stredoškoláci, následne organizujúci pochody proti korupcii a natáčajúci stupídne videá do súťaží Prečo treba milovať Brusel.
Hviezdy - ešteže nie červené, to by bolo to teľa pokračovaním zväzáčok tupých a mravne skazených á la Merkelbaba.

Apropo pochody proti korupcii - to sa nenájde jediný seriózny pedagóg - biológ, ktorý by teľcom na hodine evolučnej biológie vysvetlil, že každý slušný človek je buď protekcionista, alebo korupčník? Im tu doplním vzdelanie slovami evolučného biológa: Protekcia upevňuje lokálne vzťahy medzi známymi jedincami, kým korupcia je globálna sieť recipročného altruizmu, ktorého účastníci sa ani nemusia poznať. Práve to, či preferujeme protekčné alebo korupčné vzťahy vedie k tomu, či volíme konzervatívcov alebo liberálov, ktorí snívajú o otvorenej spoločnosti. Tretí pól tradičného politologického trojuholníka je socializmus - táto márna snaha o globálne rozšírenie protekčných vzťahov aj tam, kde ľudia nedokážu odhadnúť, aká nádejná je návratnosť eventuálnej kooperatívnej akcie.
Takže pochody proti korupcii sú pochody proti liberalizmu, hehe.

Ema

všetky tie vypelichané plesnivé škeble #meetoo, ktoré vreštia ako paviány o pradávnych údajných zneužívaniach celebritami vo vidine dobrého džobu? Sú úplne vymleté, že sa nevedia zastať nemeckých deciek znásilňovaných a vraždených len preto, že ich psychopatická wirschaffendas atmosféra núti prichádzať do kontaktu s agresívnymi arabo-africko-paštúnskymi špinavými vajčákmi, kamarátiť sa s nimi, aby sa zvery v Nemecku "dobre integrovali"?

Ema

Vraj to bola jeho "Ex-Freundin". Podprahovo akože sama si je vinná, že sa s afganským kozojebom "rozišla". To môže napísať len cynická tupá propagandistická gebuľa. Pätnásťročné decko nie je a nikdy nebude niekoho ex-frajerka, tá so môže schádzať a rozchádzať s kým len chce a koľko chce. Nikto nebude vnášať do Európy kozojebecký primitivizmus detských svadieb, že keď sa pätnástka prestane s niekým kamarátiť, má jej ex právo zaklať ju ako dobytok v rodnej kandahárskej dedine.

Mimochodom, 15-ročný Fluchtling, ktorý sa ilegálne napchal do Nemecka minulý rok ako "dieťa bez sprievodu"? To bude také isté "dieťa bez sprievodu" ako zbesilý výmrd, ktorý pobýval v nemeckej rodine,vydávajúc sa za 17-ročné úbohé dieťa bez sprievodu, zavraždil študentku medicíny Mariu Ladenburger vo Freiburgu a ukázalo sa, že má 33 rokov.

Ema

ani nepochopí, že sú to akože zátarasy.

Ema

nedávno s rovnakou radosťou bez seba bielych farmárov vraždilo.
To nebolo nejaké heš-heš biele držky, ale ťažké masakre - doteraz nepotrestané. Obdobné, ako keď kočovní Hererovia vyzbrojení Veľkou Britániou vyvraždili v Namíbii celé nemecké farmárske rodiny.

Bieli sa vracajú - dokedy? Do ďalšieho masakru, ktorý, samozrejme, príde. Ako v bájke o škorpiónovi.

Ema

Nie dosť, že musíme strpieť usmoklené nepretržité kmeňové holoholo s historkami ako z pekla, ešte toto nám začnú servírovať ako čerešňu na torte žvástov
https://svet.sme.sk/c/20710158/utecenca-z-etiopie-na-ceste-za-azylom-tri...

Záľuba v perverzných historkách sa očividne ťahá so židokresťanstvom, počnúc historkami o umučených svätých - aktuálne Barbora a Lucia, dva lokálne mystické prírodné rituály zmenené na svätú Barboru niekde spičizTurecka, ktorej antikresťania ufikli prsa a svätú Luciu niekde zinejpičiSicílie, ktorá si vylúpla zraky a poslala ich v mištičke potenciálnemu ženíchovi pohanovi, bleh - cez varenie mydla až po pitie ropy.
Že ich to baví.

Ema

Dva obrázky - a povedané všetko o súčasnom svete. Mrakodrapy, parkoviská, zoradené lodné kontajnery...slint slint, to je ono, tak vyzerá poriadok.

Ľudstvo už takmer nevie rozoznávať živosť od mŕtvolnosti - a to je koniec.

Ema

aby sa ľud opäť zdvihol.
Tak ja len odkážem tomu eštebáckemu zmrdovi, nech to neprivoláva, lebo keď povstaneme, nezostane kameň na kameni. Jeden si nájde aj jeho drzú gebuľu.

Ema

Ak už veľkoryso prehliadneme, že niekoľko rokov sa diala gorbačovská perestrojka, tak v novembri 1989 všade naokolo nastali zmeny, Nemci sa už takmer spájali... a našich "hrdinov" bolo treba divženie kopať do zadku, aby sa nežnorevolučne rozhýbali.

V telke práve dávajú film o Severnej Kórei - asi aby sme si uvedomili, v akom úžasnom systéme žijeme. Ešteže filmár nahrával na dve karty - cenzurovanú a necenzurovanú verziu. Vďaka necenzurovaným, načierno natočeným záberom vieme, že severokórejský systém je zúfalo izolovaný a uviaznutý v 50. rokoch (napríklad masové oslavy, ktoré očividne nie sú domáce, autentické), čo dalo režimu charakter sektárstva, ale ľudia sú takí ako všade inde v Ázii. Scéna z továrne na sójové mlieko - normálne mámfpičisticky otrávené pracovníčky sa zoradia, aby zahrali nadšenú scénku, a aj to je chabé. A scéna s besiedkou žiakov s vojnovým veteránom - ako keď dnes chodia po školách veďviemečopreživší. Rozdiel je v tom, že v Severnej Kórei veterán v deťoch vzbudzoval hrdosť na svoju krajinu a jej predstaviteľov, kým besedy s veďviemečopreživšími sú zamerané na poníženie deciek, vzbudenie odporu k ich vlastnej krajine a vyvolanie večného pocitu viny.

Škoda, že žiadny z filmárov nevie natočiť kritický film o našom systéme. Nie debilné, z kontextu vytrhnuté kiskoidné príbehy, ale dokument o systéme - o tom, čo tu vyvádza s ľuďmi.
To by severokórejcom padli sánky. Ešte viac by milovali svojho vodcu, ktorý im nahrádza Ježiša.

Ema

"Niekto musí byť na vine. Je nás tu desať, jeden musí byť vinný," atakpodobne. Hlavne, že vedia, čo je zlo a dobro. Odpad, škoda sa nimi zapodievať.

O včerajšom 60-tisícovom pochode vo Varšave, ktorého podstatu tvorili seriózni mladí ľudia, mnohí aj s malými deťmi, bedákavo referoval nejaký deutschtsitsin v Die Zeit. "Jáááj, islamofóbia sa stala v Poľsku mainstreamom... hoci tam prakticky žiadnych moslimov nemajú", vyje. No, blbeček zjavne nevie z poľskej histórie ani mú - tí majú s islamom také skúsenosti, aké deutschtsitsina z Die Zeit iba čakajú - a ten Zeit sa rýchlo blíži. Ale nech len poinformuje Nemcov, že aj tak ako v Poľsku sa dá. Normálne a legitímne. Len škoda, že im aj videjko nesprostredkoval, aby Nemci videli to, z čoho bol autor vyplakávačky v ťažkom šoku. 60 tisíc ľudí - a všetci bieli. V Európe! No fuj!

Ema

kde zostaneš v hmle úplne sama.

Kým budeš vzývať zasraných biblických blížnych, nikdy ten sviatok skutočne nezažiješ.

Ema

na kukuričnom žgolku vysušenej anglosionistickej ideológie a tešia sa, že naveky, pretože dejiny sú už na konci, už stačí len "poraziť fašizmus".

Heslom dneška je "hlavne nehejtovať" - nefrfľať na zvrátenosť doby, nemať žiadne hodnoty - okrem jednej. Boja proti fašizmu. To keby v roku 1990 niekto ľuďom povedal, ako zostra sa tu bude v roku 2017 bojovať proti fašizmu, neuverili by. A tak všetci, a najmä takzvaní mladíci a mladíčky - infantili 30 plus, si v tomto ľútom boji ako keby bol štyridsiaty štvrtý, vybíjajú všetky svoje frustrácie. Odrazu si v systéme, ktorý ich má len a len za bezduchú konzumujúcu masu, pripadajú dôležití. Pre mňa je prekvapením, že po celoslovenskom ideologickom tlaku dostal v BB Kotleba toľko hlasov. A to nevieme, čo všetko sa v rámci podpory Cícera dialo priamo v v BB kraji.

Že prišiel Smer o župné Košice sa dalo očakávať. Postaviť za kandidáta arogantného chrapúňa akým je Raši, tomu sa povie volebná samovražda. To isté platí pre ďalšie kraje.

Našla som si čas ísť v tejto župnej fraške podporiť Huďa. I videla som vystajlovaných mladíkov, tých naklonovaných infantilov 30 plus, ktorí všetci vyzerajú jednotne á la Poliačik - model revolučný Šlojmo v roku 1917 v Rusku - ako sa hrdo nesú do schátranej základnej školy s nálepkami Lidl na nástenkách, ako keby šli zmeniť svet. Keď potom volebná škatuľa v Bratislave zarachotila a vypadli z nej kuracie Droby, nijako ma to neprekvapilo.

Samosprávne kraje sú tak odtrhnuté od reálneho života ľudí, že tam pôjde bez ohľadu na osoby a obsadenie všetko po starom. Mladíci a mladíčky budú mať naďalej príležitosť dobrovoľnícky čistiť samosprávny kraj od odpadkov, zbierať handry pre bezdomovcov a babarničky od minerálok na liečbu ťažko chorých detí. Tí, ktorých si tam navolili, sa vyserú na reálne zveľaďovanie životného prostredia, systematické riešenie bezdomovectva, zlepšenie zdravotníctva, vyššiu dôstojnosť školstva... ale hlavne, že všetci svorne "vyhrali nad fašizmom".
Blahoželám.

Ema

bude prúdiť z Nemecka.
A plyn do Nemecka bude prúdiť z Ruska.
Doplňujúce otázky ti zodpoviem priebežne.

Ema

má dnes náročný sabat. Babiš ostatných totálne prevalcoval.
Keď novotné vrece sračiek vytriezvie, môže sa opäť venovať tomu, čo on a jemu kmeňovo podobní vedia najlepšie - špinavému rozoštvávaniu.

Ema

pri pohľade na Zem dogrcali a šli si nájsť menej hororové kino.

Ema

bielych.
Biomasa zostane na Zemi a začlení sa do geologických procesov.

Ema

Vraj našli na Mesiaci "miesto vhodné na prežitie". Tunel v lokalite Marius Hills. Čoskoro v každej dobrej realitnej kancelárii.
SpaceBoys
https://www.youtube.com/watch?v=i91JiffPACY
Keď pozemská dedina skape, môžu nás naši technicky zdatní, dočasne preživší nehnedoidní spoluobčania vyvážať do lávového tunela ako dôkaz, že ľudstvo sa pri doničení vlastnej planéty a expanzii do kozmu nevzdáva a je schopné prevádzkovať v lávových tuneloch Mesiaca vzkvétající funebrácky biznis.

Ema

že ten červ s nemeckým menom zarábal na ilegálnych výruboch lesov vo východnej Európe, hlavne Rumunsku, Bulharsku a na Ukrajine. Tisícky a tisícky hektárov zničených lesov.
Toto ja považujem za jeho najväčší zločin. A že ich veru nebolo málo. Blíži sa čas, keď sa bude za to vešať - a silbersteinom sa nedostane tej cti, že na strome, ale na betónovom stĺpe.

Ema

To povedal Kurz krátko pred včerajšími voľbami. A jeden z poslancov k tomu dodal, že Rakúsko bude "silberstein-frei".
Izraelského žida Silbersteina sme tu už spomínali - tú megasviňu konečne obvinenú z prania špinavých peňazí etcetera. Zhodou náhod tento obrez robil poradcu Kernovi a sľúbil pohlavárom SPÖ, že "Kurza dostane dolu". Štvavú kampaň viedol cez Pejzbúk. Vytvoril akože osobnú Kurzu stránku. Silberstein na tejto stránke skrytý za Kurzovo meno grcal na židov a tak podobne. Márne sa Kurz snažil vysvetliť, že stránka a názory nie sú jeho. Pejzbúk samozrejme fejkovú stránku nezmazal. Podnes deň by fungovala, nebyť toho, že Silberstein nasral aj Švajčiarov a sklapla pasca. V tej súvislosti sa potom prevalilo, kto viedol tú chrapúnsku kampaň. Silberstein.

Hoci pod silbersteinmi mal Kurz na mysli špiny vytvárajúce veľké diskreditačné kampane, hneď sa začal rev, že Kurz je antisemita. Iste mu preto nejaké percentá poskočili hore, pretože ani Rakúšania nie sú slepí a vidia, čo je zač paštát bez hraníc a jeho kmeňové exkrementy.

Ema

diskusiu k rakúskym voľbám zrušili.
Takto reaguje na vývoj udalostí "demokratické médium", založené tuhým demokratom Vajdom. Slovenská politika je síce v plienkach, ale ľudia ako smetiarsky Alexej sú už úplne posraní a bez prebalenia.
https://komentare.sme.sk/c/20672856/zomrel-spoluzakladatel-a-spolumajite...

Ema

Čiže nič prekvapivé, to "zbavenie viny".
Orič trestu neujde.

Ema

Napr. na túto fotku

http://edition.cnn.com/2016/01/12/europe/putin-merkel-scared-dog/index.html

Jak má Merkelfuňa vtiahnuté hnáty pod seba a jak sa pri tom Putin tvári :)

Ema

že žijeme v dobrých časoch.

Ema

Nekrasov si urobil meno ako oddaný putinobijca. Keď oznámil, že pripraví film o Magnitskom, ZDF a Arte ochotne zatriasli mešcom.

Andrjuša začal zbierať materiál, analyzovať - a odrazu precitol do reality.

Preto je ten film na indexe. Je o to dôveryhodnejší, že ho režíroval človek, ktorý bol donedávna ťažko postihnutý západoeurópskou slepotou. Je to niečo ako západonílska horúčka, len miesto komárov ju prenášajú žumpové korporátne médiá.

Ema

Z toho linku na Pravdu:

Macron podporil španielsku jednotu a Rajoya

Francúzsky prezident Emmanuel Macron v pondelok podporil v súvislosti s nedeľňajším referendom v Katalánsku španielsku jednotu. Nezmienil sa pritom o násilí, ktoré hlasovanie sprevádzalo, upozornila agentúra AFP. V rozhovore so španielskym premiérom Marianom Rajoyom vyjadril Macron „svoju oddanosť španielskej ústavnej jednote“. Dodal, že Rajoy je pre neho v Španielsku „jediným partnerom na rokovanie“.

Aspoň vieme, čo môžeme do budúcna očakávať.

Ema

Slaven1 dal príspevok bez zbytočných linkov, debilných fotografií a ničnehovoriacich citátov.
Zázrak, zázrak.

Ema

Skús poodstúpiť, ak to dokážeš, od z tvojho ľavicovo-pravicového vnímania sveta a preniesť sa na chvíľu ako inteligentný pozorovateľ do Španielska 19. storočia. Ak totiž porozumieš minulosti, budeš lepšie rozumieť súčasnému dianiu.
Prvá otázka k tomu, čo tam vidíš: prečo je priemysel sústredený hlavne v Katalánsku? Čo je dôvodom?
A druhá otázka: Čo majú ľudia robiť v strašných podmienkach, v ktorých pracujú? Držať hubu a dělat více a lépe?

To, že Katalánci - mimochodom uznaní ako samostatný národ, s plným nárokom na sebaurčenie - ťažko nesú, že dotujú zvyšok Španielska, je dané tým, že si svoje súčasné bohatstvo odsrali hroznými pracovnými podmienkami, desaťtisícmi zničených životov. Tam je zdroj ich "ľavičiarstva".

Inak, všade sa na voľby a referendá posielajú pozorovatelia. Španielske kráľovstvo pošle do Katalánska vyzbrojenú gardu. A podporu "vlád demokratických štátov" má kto? Madrid, ktorý tam ozbrojencov vyslal.

Ema

Čo poznám Kataláncov, sú veľmi nacionalistickí a z toho, čo hovorili, aj ich otcovia a dedovia boli takí. Nie nadarmo Kataláncov Franco riadne dusil.
Katalánsko nemožno stotožniť s Barcelonou. Je to niečo ako Slovensko a Bratislava s jej väčším počtom kapustných hláv na hektár než ich je pri Stupave.

Inak, pamätná demonštrácia na podporu migrujúcich ilegálov a krikom No border! bola v atmosfére blížiaceho sa referenda o samostatnom Katalánsku - vytýčení ďalších hraníc riadne smiešna. Bolo z toho jasné, ako veľmi je "katalánska".

Ako hlavný dôvod Katalánci uvádzajú, že platia do madridskej kasy viac, než sa im z nej dostáva. Je to síce fakt, ale tam sú hlbšie rozpory, než blbá ekonomika. Tá má však v súčasnosti punc kóšer argumentu, nespochybniteľného zlatého teľaťa, a tak to chceli v snahe o samostatnosť využiť. Očividne márne.

Ema

vojde do histórie Európy dvoma fotografiami z Katalánska. Sú na rozdiel od vrtětipsových záberov pre účely politického marketingu Systému skutočné - a preto ich na titulných stránkach korporátnych mediálnych splaškov neuvidíme.

Ema

Asi som bola jediná, kto to vôbec sledoval.
Okrem iných úbohostí tam syntetický žid vykotil, že nikdy netúžil po moci. Vždy chcel len meniť Slovensko k lepšiemu.
Mohol by niekto z poradcov tomu jelitu vysvetliť, že na uskutočnenie akýchkoľvek zmien treba čo? No? No predsa MOC.
Na tom vidno, že syntetický žid je mizerný psychológ. Preto fachčil v USA na ukrajinského chazarožida - a nie naopak.

Práve teraz, vo chvíľach, keď je situácia v Katalánsku viac ako dramatická, verejnoprávna telka vysiela o tom, že nie sú prachy na výskum a podobné pičoviny.
Jak za socíku.

Ema

"Prezident SR Andrej Kiska sa uplynulý týždeň stretol v USA aj s americkým finančníkom Georgom Sorosom." A Sorosa z neho drblo.

To by bola správa. To by sme Kisku hneď kade-tade posielali. "Kiska, a bola si už za Porošenkom a Hrojsmanom? A za Gutierézom, he? A čo Merkelbaba? Nemáte naplánované stretko?"

Update: Už kiskoidi zasiahli, už v redakcii rýchlo doplnili do titulku slovko údajne - aby hneď v prvej vete potvrdili, že naisto :)

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/442701-kiska-sa-udajne-v-usa-stre...

Ema

ti hovorím prestaň. Myzogýnstvo trčí z tvojich príspevkov na sto honov a úplne ťa diskvalifikuje.
Čo sa v tom furt obsedantne rýpeš, načo sem postuješ chujoviny z instagramu, snáď si nemyslíš, že to Normana či mňa zaujíma. Sklapni.

Ema

Do Nemecka prichádza desať hodín demokracie.

Od zajtra sa začne nová hra. Mega ambiciózny Napoleon Macron je pripravený podtrhnúť starej mrche nohy.

"Tak destruktivní figura jako Angela Merkelová se v dějinách poválečného Německa nevyskytla."
Názor Čecha v Nemecku
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nechteji-islam-presto-zvo...

Ema

Že sa vtedy nikto nepýtal, prečo sa nezletilý nebožtík nesprával ostýchavo a sa nasúkal po polnoci do auta zmrdovi, o ktorom vedel, že je kriminálnik bez vodičáku.
Inteligentný chlapec niečo také neurobí. Či?

Skutočne mi je ľahostajné, k čomu vydávaš súhlasné stanoviská.

Ema

Tá detská obeť agresívneho negra nebola žiadny angažovaný káder pripravovaný na politickú kariéru, mimochodom. Bez ohľadu na to, čo ti k téme vychrlil Pejzbúk - najväčšia klebetnícka sieť, ktorá mala zostať tým, na čo sa naozaj hodí - na vykecávanie mamičiek na materskej.

Ema

...že muži i ženy preferujú pozerať sa na atraktívne ženy než mužov."
Aspoň vieme, prečo je Merkelbaba tak dlho bundeskancelárkou:)

Ema

To len aby sme si ujasnili topológiu.

Diskutuješ tu na tému opice trieskajúcej do basketbalovej lopty a prievidzkého decka so mnou, pokiaľ som si všimla, a ja som nikdy žiadny terorizmus nepodporovala. V tomto bode je tvoja argumentácia úmyselným manipulátorstvom.
A v tých ostatných tiež.

Ema

Už v apríli predstavil Junckerovi v Bruseli svojho nástupcu na pozícii globálnej chobotnice, syna Alexa. Ten sa už bol porozhliadať hlavne po Maďarsku. Preto je Orbán taký znechutený.

Ema

Na strane negra.

Človeče, ty toho navypisuješ. Si založ vlastný blog, bude to tam čítať hádam aj viac ľudí ako tu.

Ema

Je to ako povestný slon v izbe, ten ich ročník 2015. Všetci sú z toho nervózni čoraz viac.

Ale žiadne také, že "otvorme im hranice". Tam nech si robia doma poriadok.

Čo platí pre arabských a afrických ilegálov, to platí pre Nemcov. Zostať doma a zjednať si Ordnung.

Ema

To sa je na čo tešiť.

Šestnásťročné dievča je decko. Po prvé. A po druhé, aj keby bola dospelá, čierny pysk na ňu nemá čo siahať spôsobom, akým sa to udialo. Bodka.
Jej tatko, ktorý má nulovú šancu ovplyvniť multikulti indoktrináciu detí, urobil len jednu chybu - že ten čierny pysk nerozfašíroval tak, že by ho pre nepodobu s fotkou v pase nepustili späť do USA.

Čo takto kopnúť si namiesto do prievidzského decka do takzvaného športu, ktorý ťahá ešte aj do diery, akou je Prievidza, čiernu bujačiu násilnícku špinu. Na mieste jej tatka by som rozrazila hubu aj papalášom z basketbalového klubu, ktorí ho do Prievidze doviedli. Tí by mali vedieť, čo sú to za nebezpečné svine - tí sú navyše DOSPELÍ.

Obávam sa, že ti chýba zdravý rozum.

Stránky