Kolodej

komentáre

Kolodej

aktualne to zije na jutube.
https://www.youtube.com/watch?v=IMI0_2VbXzg
a potom este casti II a III.

Kolodej

nefunkčná ideológia tváriaca sa na akúsi novú, spravodlivú teóriu, skryto presadzujúca Islam a znevažujúca kresťanstvo. Niečí nástroj.
Ale rovín to má viacero.

Kolodej

https://cz.sputniknews.com/svet/201804087116574-Egypt-srdce-poust-chram/
... Archeologové pracující v Egyptě objevili při vykopávkách ruiny řecko-římského chrámu ...
Zaujímavé pod akou silnou vrstvou hliny ho vykopali.

Kolodej

pozri ako tá ĽSNS bez kádrov a poslancov zvládla kraj. Nie, to je spôsob ako im odobrať voličov - tvrdiť, že nemajú kádre.

Kolodej

Lebo ja som si naozaj dosť istý že moje si nič nemazal. Ale tým by si priznal svoj omyl. A obaja vieme, ako si toť pred chíľou naložil s mojim omylom.

Kolodej

Čo konkrétne?
Lebo sa vyjadrujem v maximálnej možnej miere slušnosti vzhľadom na to, čo tu na seba čítam v akomsi inom "spore".

Kolodej

takto zakonzervovať.

PS: Vieš, Norman, stalo sa to, že na základe tvojho príspevku k rodine (keby to urobil môj syn - to by mal iné fukoty a odsral by si to ešte aj doma) - som sa teda pozrel poriadne na to, kto to bol. A ospravedlňoval som sa Paškovi. Nie za uvedenie chybnej info. Chápeš ako si preverujem info?
A ty teraz využívaš moju slušnosť a ospravelnenie mŕtvemu na to, aby si bez akejkoľvek argumentácie využil jeden môj priznaný omyl na zhodenie všetkých info uvedených v v mojom príspevku. A vlastne aj do budúcnosti.
Mne by teda bolo samému zo seba na grcanie. Ale ako píšeš sám - iné kritériá a možno aj iná motivácia.

Kolodej

pardon. To posledné škrtám. Bol som v tom, že syn + rodina. Až na základe tvojho príspevku som si to pohľadal na nete. Za to sa ospravedlnujem aj postmortem. Zvyknem si dávať pozor na to čo píšem.

Kolodej

prečo s tebou strácam čas. Absolútne nerozumieš tomu čo píšem. Asi z ľútosti.

hm ... to malo ísť tu.
http://nadhlad.com/comment/28673#comment-28673

Kolodej

páčiš :))))))))) Zastav sa niekedy na dvtr.eu/diskuse

Kolodej

ktorý hlupák mu poradil stavať v mestskom parku - kde to majú všetci na očiach a zakaždým, keď ideš okolo, si na to spomenieš. A keď platíš parkovné v meste 1,6 namiesto 1,0 - tiež si naňho spomenieš. A keď potom vidíš video, kde jeho rodina mláti babu - mne to príde ako keby si niekto sám nasral na hlavu. Ako oligarcha mi nevadil. Je ich plno. A dokonca mi bol sympatický ako politik.
Edit: Aha, a zabudol som na šmeci.

Kolodej

Samozrejme že mi vadí primitivita ľudí. Tebe očividne nie (Projekcia?:))))).
Vieš, to je rovnaké ako keď vadí múdremu písať si s hlupákom.

Kolodej

Ale ešte sa nauč rozlíšiť kreativitu od primitivity :) Ale v každom prípade je fajn, že sa takto snažíš plniť moje pokyny. Len tak ďalej, teraz skús zas toho tvrďasa. To vyzerá lepšie, na ženy to očividne funguje :) Nakoniec ťa vycvičím.
Inak - takéto slabomyseľné nadávanie bežne čítam na čatoch pri gamesení - píšu to tam také malé ustráchané geňká okolo 10-12 rokov čo nikdy nevyliezli von a sú mimo reality.
Ale môžem sa mýliť, lebo asi naozaj nemáš 12.
Zmiasť, zastaviť, zamotať do chujovín. Priesvitná taktika. Zdržiavať kým nám nepohnojíte deti. Príde čas. Len si počkaj.

Kolodej

majú ľudia preto, lebo im je od malička zasievaný do hláv. Kedysi to tak nebolo.
A len tak na okraj - príroda neplytvá a skúsenosti sú najcennejším tovarom :)

Kolodej

keď nemáš moc/silu - si ako minuloročný prd, nikto sa s tebou baviť nebude, ani ako s diplomatom.
Akurát že moc majú Tí obyčajní ľudia, len si to zatiaľ neuvedomujú. A tvojou úlohou je udržať ich nevedomých.

Kolodej

toľko tu o sebe píše v superlatívoch, že keby to bola len spolovice pravda, tak je poloboh heh. Arogancia a namyslenosť je charakteristická.
Ja sa nikomu v zamestnaní nešpáram. Len podľa práce si zaraďujem ľudí.
Kde by sa našli ľudia čo by sa nezapredali???? To píšeš ako ospravedlnenie pre seba? Ty si sa zapredal? Aj všetci, ktorých poznáš???
Nepriateľov - to si kde našiel - vlastne ani neviem na čo mám reagovať, lebo mi podsúvaš niečo, čo som nenapísal.
Pozri Norman, keď tebe nevadí, že min. školstva je "slováčička" a napriek jednoznačnému "oficálnemu" postoju vlády (nie Dublin, Nie Istanb. doh.) tieto veci zavádza do škôl - je to len známka toho, že si to vyhodnotili - a skonštatovali, že musia pridať. A preto je tam Lubyová. Fico bol len elegantne stiahnutý.
No a Ty, že si to nemyslíš a Lubyová sa Ti páči - veď ja Ťa neprehováram. Ja som hlavne čitateľ - tak to zas len pomôže mne, aby som si ľudí zaradil.

Kolodej

tu hráš tvrďáka, som zabudol. Že kolodebil, teraz som sa fakt veľmi, véľmi urazil :))))
Musíš pomakať na vynaliezavosti (kreativite).
Len sa chcem opýtať, akí chlapci? Koľko ma je? Už máš zo mňa vetry hehe.
A nie židák, to je také prostoduché. Viac sa mi hodí "slováčik".

Kolodej

Henten aman/felix/pán KOB totiž obhajuje svoje etnikum. To je to "ich" "bezštruktúrne" riadenie :) Síce ich spája štruktúra etnicity a spoločného cieľa - ale o tom neradi píšu. A semenia sa v prognostickom ústave SAV. Aj Zeman je z prognostického ústavu. Ľudia zeme :)))))))
Vlastne Ti napísal - ona to robí, lebo musí :) Tzn. že sa predala za 30 strieborných. Veď tam išla dobrovoľne, že, a určite vedela čo ju čaká. Takže hrať to na "lebo musí" je polievka pre gojimov.

Kolodej

by si chcela žiť nekonečne dlho? Ja ju vnímam ako milosrdnú. Kolobeh. Kolodej :)

Kolodej

o mŕtvych len dobre.

Kolodej

Podarená rodinka, popis je k jej otcovi. Čiže dedo, babka, dcérenky.
Otec (Otec otca Lubyovej - čiže dedo) prof. JUDr. Štefan Luby, DrSc. (†1976) je jeden zo zakladateľov slovenskej právnej vedy, matka JUDr. Anna Lubyová (†1989) bola právnička, manželka Ing. Želmíra Lubyová (†1996) bola chemička, dcéra JUDr. Mgr. Martina Lubyová, PhD.(*1967) je ministerkou školstva Slovenskej republiky a pred tým bola riaditeľkou Prognostického ústavu SAV, predtým vedúcou pobočky Medzinárodného úradu práce Ženeva v Moskve, Mgr. Barbora Lubyová, PhD. (*1968) je vedeckou pracovníčkou Ústavu imunológie a mikrobiológie AV ČR Praha, predtým pôsobila na Univerzite Johna Hopkinsa v Baltimore.
... neviem či si čítal tie odkazy, tak len krátka citácia:
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR podpísalo 27. februára so svojou priamo riadenou organizáciou IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže kontrakt na rok 2018, ktorým si objednalo viaceré služby. Okrem iného aj “Reflektovanie aktuálnych spoločenských výziev spojených s migračnou vlnou, teroristickými útokmi, nárastom xenofóbie a životom v multikultúrnom prostredí v oblasti práce s mládežou v súlade s Parížskou deklaráciou, Istanbulským dohovorom a ďalšími dokumentami na národnej, európskej a medzinárodnej úrovni.”

Kolodej

Keby aspoň 100 ročné, alebo 50 ročné - lebo práve také nenájdeš ani na jednej starej fotke zo sibíre. Holiny. Buď ich všetky sťali na stavby - a to museli mať hafo ľudí - a to zas nesedí s údajným počtom obyvateľov.
Hm ... možno mi pomôžeš s týmto.
http://mirtayn.ru/sibirskie-vrata-v-ad/
a špeciálne s týmto obrázkom - jedná sa o prírodný úkaz - nastáva, keď sa topí permafrost na odlesnených územiach:
http://mirtayn.ru/wp-content/uploads/vorota_3.jpg
Nie sú mi jasné tie dve hrubočizné vrstvy ľadu a balvanov oddelené tenším slojom sedimentov.
Preto možno nie sú na Sibíri staré stromy? Ale až tak, že žiadne? Ani jeden?
A v yelloswstone ich je jak nasráto.

Kolodej

Tiež zaujímavý názor, lebo keď mi niekto vykradne štát, ešte stále si ho vieš dostavať. Ale keď niekto "vypreparuje" rozum deťom na školách a spraví z nich ZOMRIOFFICIAL - už nikdy nič nepostavíš.
Ide o to, že celé je to len divadlo pre plebs a všetci makajú ďalej. Naozaj si nepredstavujem, že ministerka školstva za SNS tam bude pretláčať LGBT, Istanbul, Dublin. Tebe to príde v pohode? Že tieto veci zanáša do škôl?

Kolodej

z "parlamentu" - bilboard - YOMRI official? :)))) YOMRI? Prehodená qwerty/z klávesnica? :)))))

Kolodej

https://www.hlavnespravy.sk/dalsie-peniaze-na-presadzovanie-zvratenych-i...
+
https://www.hlavnespravy.sk/metodicko-pedagogicke-centrum-sa-chysta-vzde...

a to len začala. Celá rodina bola vždy nasatá na štátny rozpočet, počnúc starým Lubym.
Kroky na školstve tejto zidule mi neprídu ako "kvalitné".

Kolodej

píše už dlho. Začal na
https://kadykchanskiy.livejournal.com/
Teraz makajú viacerí na projekte:
http://tart-aria.info/

Tie teórie sedia. Ale trochu mi zskočilo, keď čítam na jeho stránke:
Apr. 3rd, 2018 at 1:18 PM
МОСКВА. 05 апреля в 19:00 в Концептуальном Кафе состоится встреча
Андрея Кадыкчанского с читателями.

Konceptuálnej kaviarni? A na VK má tá kaviareň reklamy na DOTU a pod. chujariny.

Kolodej

sme lepší Ľubov. Lebo máme čisté úmysly. Len z nás vytriasť naivitu :)

Kolodej

na hlave máme viacerí. Mne tiež trvalo skoro 3 roky kým som to ich podžubané divadlo s celým KSB prekukol. Treba sa spýtať hen Felixa/Fenixa či to náhodou aktívne číta (už pekných pár rokov) a šíri na CZ/SK webovom priestore. Lebo ja som presvedčený že hej :) Štýl jak úd-o.

Kolodej

A čo také od nás Rusko zažilo v minulosti? Že sme boli donútení stáť proti nim? Že pri prvej príležitosti zbrane vždy otočíme na tých, ktorí nás tam poslali? Ako zatiaľ VŽDY v histórii.
Alebo že fronta na východe Slovenska bola 6 mesiacov? A že sme si to vraj neodsrali? Vieš ako vyzerá krajina po 6 mes. vojny?
Pjakin je jedno hlúpe sektárske debilo.
Ako môže akýkoľvek analytik, ktorí sa tvári, že presadzuje akúsi spravodlivú koncepciu správať tak, že uráža ostatné národy? To debilo sa k nemu hodí, je to jeho obľúbený názov pre Ukrajincov napr.
Niekedy to vyzerá, ako keby on bol Rusko :)

Kolodej

PL sú riadená "opozícia". Vidíš čo píšu. To sú tam takí hlupáci?
HS napríklad zatiaľ nie. Na 90%. Ani tu, u Normana to zatiaľ nevyzerá ako riadená opozícia heche. Ale takých miest na nete je málo.

Kolodej

je napriek všetkému hlúpa. Ona to ešte stále nechápe, čo sa vlastne stalo. Veď sa na ňu pozri. A predstav si ten pocit, byť takto na smiech min. polovici národa :))))

Kolodej

si pamätám len chemikárku. Bola taká dosť ... ako by som to slušne - iná :)

Kolodej

Hehe, s panvicou si ma rozveselila. A áno, viem, dlžím Ti ešte jednu odpoveď spred pár mesiacov :) Dostanem sa k tomu, len sa teraz obraciam a makám, zarábam na brúsok :))))

Kolodej

Žeby peniaze? :)) Typujem, že za Jeľcina tam vysokoškolským profesorom pšenka nekvetla.

Kolodej

pusti si Disney channel - akýkoľvek seriál. Ak je to o rodine, otec s matkou sú zásadne lierálny, max. tolerantní, netrestajúci blázni. No - aspoň na mňa tak pôsobia. Rodičia sú vždy zásadne trudnomyseľný vysmiaty idioti. Učitelia dtto. Starí rodičia dtto. Ako potom chceš prenášať skúsenosť, keď ich naučili, že oni vedia všetko najlepšie. K tomuto sa hodí aktuálny článok zo zvedavca a jeho definícia 5. pravidla aritmetiky.
http://www.zvedavec.org/komentare/2018/03/7530-pate-pravidlo-aritmetiky.htm

Kolodej

nabrúsiť nože :)

Kolodej

Ale v prinípe sa jedná o fakt, že máme nedostatok jódu - lebo ho niet skadiaľ načerpať. Takže áno, toto je spôsob na doplnenie.
Čo sa týka parazitov, ďalším zaujímavým faktom je, že po "demokratizácii" v každej krajine pomaly zmizli všetky účinné, ľahko dostupné a lacné antihelmintiká výrábané štátom. Ostal len Zentel a Vermox. Čo zďaleka nestačí. A keďže žijeme v rovnakom prostredí ako psy/mačky - opýtaj sa mladej mamky s deťmi, ako často nachádzajú psie hovná v parkoch - je zvláštne, že domáce zvery odčervujeme 2 x ročne a nás netreba??

Kolodej

veľkým problémom o ktorom sa dnes nehovorí, sú parazity. Rošírenie toxoplazmózy v populácii sa odhaduje na 50% pokiaľ si dobre pamätám. A to nehovoríme o ďalších.
No a parazity majú takú zvláštnu chemickú moc. Špeciálne Toxocara. Bol robený pokus. Sledovali správanie dvoch skupín myší. Jedna skupina bola nakazená Toxocarou. Tej skupine boli následne podávané lieky proti (nie som si istý, stihomam myslím).
Takže najprv čo spôsobila toxocara. Myši sa prestali báť mačiek. Všeobecne boli oveľa menej ostražité. Keďže životný cyklus toxocara môže dokončiť len v mačke - ovplyvnila chémiu mozgu myší tak, že im zmzila ostražitosť. No a po podaní liekov - sa im ostražitosť vrátila.
Podobnosť s vítačmi - náhodná?

Kolodej

takýto naozajstný, tak nech Ti to Norman dlho vydrží. Veľa zdravia a síl prajem. Žijeme dobu zmien :)

Kolodej

To raz nadrbaný ští pod oknami na blok a pani naňho kričí: "Nemočte nám na stenu, zíde dole Brizolit" ... Odpoveď: "Veeď nech ľen zííde, takú mu zaebem ..."

Kolodej

Tak mi prišlo toto pod prsty.
http://topdesat.sk/najvacsia-fotografia-zeme/
Tu je tá "šmuha" už asi neprehliadnuteľná.
A nejde ani tak o fakt, že tento náraz musí byť pre odborníka hľadajúcemu impakt úplne zrejmý - čo ma zaráža - že sa o tom vôbec nikde oficiálne nepíše. A to je na tom to zaujímavé.

Kolodej

Slovákov! ... Slovensko, Slovenka, Sloven!

Kolodej

Šicko so šickim skapčano. Celá aktuálna "koalícia" aj "opozícia" má všetko nastavené pre hladký priebeh prijímania migrantov - kvázi akože nechcú - a nakoniec akože budú musieť. Všetko to tam smeruje. Ku úplnej islamizácii EU a 5. kolóna (cez vládu) na tom maká na plné pecky. A v jadre to pôjde najrýchlejšie. Putin dal ruky preč od východu EU - všetky energovody obchádzajú V4 - všetky dopravné trasy obchádzajú V4 ... fakt netušim čo pozitívne nám to môže priniesť.

Kolodej

Článok starý dva roky - ako veľmi potrebujeme migrantov :) Jadro vravíš :))))

http://www.teraz.sk/slovensko/lubyova-az-v-3-svete-si-uvedomite/139128-c...

Kolodej

rád zdieľal Vašu dôveru v "utajené" ciele Fica - ale vidím všade bilboardy na chlast, školské osnovy idú na úroveň - debil - alebo - ako to nazvali pekne? Cieľom vzdelávacieho procesu je Kvalifikovaný spotrebiteľ?
No a kým budeme čakať kým sa Fico prejaví ako vizionár, jeho oligarchia nás zadĺži do miery neúnosnej, naťahá nám tu za EU prachy negrov ...
Ja tiež nie som za delenie EU - ale v ani v DE ani v FR nevidím žiadnu rastúcu entitu - ktorá by dávala záruku toho tvojho smelého plánu Norman. Tam už asi nič poriadne nevyrastie. Už iba ak farebné. Ale veď uvidíme :)

Kolodej

Normálne mi z tohto tvojho príspevku sála niečo pekné, pozitívne - a pritom v ňom štandardne nahlas nadávaš pravdu :) Zaujímavé - to bude tými sviatkami na konci asi hehe.

Kolodej

ale už si dajú pozor aj oni asi. Budú to robiť opäť ako potkany. V noci. Pôjdem sa pobicyklovať :)))

Kolodej

im Tí policajti asistovali a nechali ich nech to kľudne dokončia??? ... Prečo som ja tam nebol, zdrbal by z pamätníka aj kalman.

Kolodej

je to naopak, zmenený stav vedomia vedie k vyššiemu sledovaniu oblohy :)))
Video som v krátkosti pozrel. Tak ja tieto veci obkukávam už dlho, archívy se nerobím, ale keď natrafím na niečo výrazné, určite ti dám vedieť. Stací mi že si v šmuhe spoznal brázdu :)
Inak takých smokin gun je plno. Len nikoho nezaujímajú. Napr. históriu Achila napísal Brad Pitt :) Smutné, ale je to tak.
EN nie je problém, problém je čas. Tak hlavne hlavu hore :)))))

Kolodej

hlavne tie chemtrails - tu je silný vplyv kognitívnej disonancie na ľudí. Pretože ak si niekto pripustí - na základe presvedčiých údajov - že to reálne prebieha v takom masívnom meradle - potom pochopí, čoho sú tie geňá schopné. Potom už ružový závoj spadne úplne a ťažko už mazať takému človeku med kolo huby.
Môžem ti povedať ako ja som dospel k "presvedčeniu". Onehdá, asi 5 r dozadu, som natrafil na orgonet. A reku - jaký haluzári, tým už musí poctivo hrabať. A tak som sa tam ešte zo 2-3 krát vrátil - a utkvel mi jeden príspevok: Netreba nikoho presviedčať. Ale urob pre mňa to, že začneš pozerať pravidelne na oblohu a všímať si "contrails" a ich správanie. Po dvoch rokoch sledovania to na mňa "ruchlo". Som o tom na 99% presvedčený. Už im iba dávam šancu, že chcú zazeleniť Afriku.

Stránky