matus

komentáre

matus

tak si skompletizujme páchateľov:
Prezident - Poroshenko (Waltsman) (meno jeho otca je Waltsman, potom si vzal meno svojej mamy - Porošenko) - Žid.
- (Prezident) Turchinov (Kogan) - Žid.
- Premiér - Yatsenyuk (Bakaj) - Žid.
- Minister financií - Alexander Shlapak - Žid.
- Minister obrany - Andriy Paruby - Žid.
- Podpredseda vlády - Vladimir Groysman - Žid.
- Minister vnútra Arzen Avakov - Žid.
- Minister kultúry - Sergey Nischuk - Žid.
- Riaditel Národnej banky - Stepan Kubiv - Žid.
- Vedúci prezidentskej administratívy - Sergey Pashinskiy - Žid.

Hlavní "opozicní" prezidentskí kandidáti:
- Julia Thymosenko (Celia Kapitelman) - Židovka.
- Vitali Klitschko (Etinzon) - Žid po otcovi.
- Oleg Tyahnibok (Frotman) - Žid po mame.
- Dmitry (Avdimou) Jaroš- Žid/Chasid. vodca Praveho Sektoru

Ukrajinskí oligarchovia - všetci Židia:
I. Kolomoysky, E. Hurwitz, G. Bogolyubov, Poroshenko, D. Firtash, Liovochkin S., W. Hayduk, V.Nemirovsky, K. Zhavago, V. Pinchuk, E. prutník, Achmetov (tatársky) A. Martynov, V. Kostelman, E.Sigal, Kolesnikov, A. Feldman, F. Shpyg, N. Shufrych, A. Rodnyanskii, I. Butler, A. Abdinov Yermolayev, M. Kiperman, E. Zvyagilskiy, F. Zhebrovskaya, S. Ronis, H. Korban, G. Surkis, J. Surkis, V. Shamotiy, A. Leszynski, J. Rodin, M. Becker.

Všetky médiá - v rukách Židov:
Poroshenko, I. Kolomojsky D. Firtash, V. Pinchuk, Achmetov(tatar).

matus

Počet chudobných v EÚ rapídne pribúda a tak sa to európska komisia rozhodla riešiť svojsky - rozdáva potravinové balíčky na „odstránenie chudoby“. (Dáte si balíček a nebudete chudobný). Len v SR na ne pôjdu desiatky miliónov eur. Opäť sa viaceré firmy aj u nás rozprávkovo nabalia. Zaujímavé je však zloženie toho balíčka. Viaceré potraviny nemajú ani určenú krajinu pôvodu a zlatým klincom je RÁDIOAKTÍVNY OLEJ Z UKRAJINY. (Lebo EÚ chce podporiť ukrajinskú prozápadnú juntu, ale viaceré ich potraviny sú v EÚ skrátka nepredajné, a tak sa rozhodli to odkúpiť na rozdávanie chudobným. )

Ľudia, nejedzte tú potravinovú pomoc!

Do problematiky sa už obul Martin Daňo, ktorý získal viaceré kusy týchto balíčkov (bezdomovci mu to vďačne predali). Plánuje otestovať tie „potraviny“ v laboratóriu, aké majú zloženie a či to vôbec SÚ potraviny.
Už bola poslaná aj sťažnosť na Európsku komisiu a ešte to bude veselé, keď vyjde pravda najavo!
Veľké video o problematike sa pripravuje, zatiaľ sa útržky nachádzajú tu:
https://www.youtube.com/watch?v=AGnh2z31sug
a tu:
https://www.youtube.com/watch?v=CzRLQZwPwPo

Ak sa preukáže, že tie balíčky sú zdraviu škodlivé, bude sa jednať o GENOCÍDU časti európskej populácie!

matus

Zaráža ma, s akým neskrývaným pohŕdaním hľadia obyvatelia pôvodnej EÚ (hlavne Nemci, Rakúšania, ale aj Francúzi, Taliani, Angličania) na východoeurópanov. Nami pohŕdajú, čo tam chodíme makať, kvalitnejšie ako oni, za lacný peniaz, ale arabských a negerských primitívov, ktorí chodia za dávkami a zapĺňať kriminálne štatistiky, tých vítajú s otvorenou náručou. Viete toto niekto vysvetliť???
Že by dôsledok 40 ročnej propagandy proti "ostbloku" počas studenej vojny?

Ja osobne som sa viackrát stretol s týmto pohŕdaním. Možno by sme ich ani nemali ľutovať. Tie svine dostanú, čo si zaslúžia. Západná Európa je už odpísaná, nech si ju vydrancujú, podstatné je aby sme "my chudobní" udržali hranice. Možno je to pôda pre nový reštart, niečo ako jarné vypaľovanie trávy. Po zlikvidovaní západnej európy budeme my stredo a východoeurópania tí noví lídri.

matus

Každý normálny človek keď sa pozrie na ten ksicht na fotke musí vidieť, že je to primitívny násilník, vek tipujem tak na 25. Ale v Nemecku ho považovali za "dieťa". Jasný dôkaz, že západniari majú propagandou už natoľko vymyté mozgy, že spochybňujú aj svoje vlastné zmysly a očividnú realitu. Našťastie my z "východného bloku" ešte nie sme takto poznačení, nádej máme.