Muki67

komentáre

Muki67

Mám pocit že Telegram je zatiaľ mimo dosahu globalistickych štruktúr. Neviem kde sa vyhrabal ten rus Pavel Durov, ale Telegram má operačné stredisko v Dubaji, niekoľko dátových centier po celom svete a zatiaľ sa tvária celkom nezávislo a fungujú bez cenzúry.

Muki67

Zaujímavé za "západní" politici obnovujú kontakt so zdravým rozumom až keď sú už mimo reálnych možností niečo ovplyvniť.

Muki67

To je mesidž toho svinstva. A samozrejme sa pri tomto ani pri správach z vojny nevidí, že celá Ukrajina je výsledok židovských oligarchov a židovských ideológov a politikov.
V podstate by sa dalo povedať, že Rusko bojuje proti židovskej krajine

Ale no. Rusko ktoré je údernou päsťou chasidského židovstva ( tak ako USA sú mečom a ohňom sionistickej odnože ) akože s týmto zajordanskym vredom na svete nemá, aleže absolútne nič spoločné ? To vážne ? Mnohým "panslávom" pri tom asi vzkypí žlč ale myslím že na tomto portáli sa pestuje istý "nadhľad".
A z tej výšky vidím boj dvoch "vyvolených". Omáčky okolo kabaly a talmudu môžme vynechať, nakoniec, v prvom rade ide o peniaze. Horšie je ale, že už začína ísť aj o život, ..nás všetkých.

Muki67

Si optimista. Že dva roky. Obávam sa že na ako- tak slobodné voľby môžme zabudnúť. " Poradcovia" to už ošéfujú - korešpondenčne hlasy, elektronické hlasovanie pod patronátom ESETu, nejaký ten zákaz "nedemokratických strán , atď.
Podľa mňa táto čvarga si preto dovoľuje robiť tieto svinstvá lebo sú si istý ( alebo aspoň majú sľúbené) že po vine nepríde trest.

Muki67

Len technická. Vzhľadom na to že neblokujú IF ale poskytovateľ služby blokuje prístup používateľa na stránku , tak stačí zmeniť nastavenie DNS serveru. Správí to aj DNS.google.

Muki67

Jedna vec sú silácke krčmové reči , druhá vec je realita . Keď už náckovia z pobaltiky hádžu reverz, tak vyzerá že o korunu idiocie zvedieme tvrdý súboj s čechmi.

Oznámení JSC „Latvijas Gāze“ o dodávkách zemního plynu

03.04.2022.
JSC „Latvijas Gāze“ uzavřela platnou dlouhodobou smlouvu o dodávkách zemního plynu do roku 2030 se společností PAS „Gazprom“, která zajišťuje vypořádání zemního plynu v eurech. Podle změn v legislativě Ruské federace, počínaje 1. dubnem 2022, se vypořádání dodávek zemního plynu uskutečněné po 1. dubnu 2022 v souladu se zahraničními obchodními dohodami Gazpromu o dodávkách zemního plynu do zahraničí (do řady zemí) být vyrobeny pouze a pouze v ruských rublech.

Při posuzování souladu uvedené změny postupu narovnání s dříve zavedeným sankčním režimem se zdá, že takový postup narovnání – v ruských rublech – formálně neporušuje sankční režim a je možný. V so

Muki67

Zaujímavý postreh do duše Ukrajincov

Text Alexandra Gontara který by neměl zapadnout:

Ukrajinec by měl být zděšen sám sebou: etika denacifikace

Následující řádky jsem napsal v roce 2014. Nejsou věnovány národním praporům a ne kyjevským politikům. Věnují se obyčejnému průměrnému Ukrajinci Tarasovi, který po dalším dělostřeleckém úderu na Gorlovku pištěl slastí, tiskl nadávky na zmrzačené doněcké děti s prasečími kopyty, třásl se vzrušením při prohlížení fotografie dětí umučených k smrti v Domě odborů. Už tehdy bylo jasné, že denacifikace je nevyhnutelná a dotkne se mimo jiné i takového Tarase.

Teze, že chudáci Ukrajinci jsou zajati fašistickou juntou a stačí tuto juntu svrhnout a všichni budou znovu žít na dobré jednotné Ukrajině, je lež. Všechny mé zkušenosti z komunikace s obyvateli podporujícími režim ukazují, že jej podporují naprosto vědomě. Nejsou to naivní oběti, podvedené cynickými politiky. Jsou to chladnokrevní darebáci, kteří si jsou dobře vědomi toho, co jejich zbožňovaná vláda dělá u nás, na Donbasu.

Vědí, že ukrajinská armáda ostřelovala obytné oblasti a zabíjela děti. Vědí o humanitární blokádě, o represích disidentů, o nacismu a mučírnách dobrovolnických praporů.

Jsme pro ně ne-lidé, vata. Mnoho z nich otevřeně říká, že bychom měli být zničeni spolu s našimi dětmi.

Genocidu podporovali textovými zprávami do „ATO“, dobrovolnickými aktivitami, vykrádáním sousedů… A vy navrhujete, abychom těmto lidem všechno odpustili? Předstírat, že šlo o masivní, nešťastné nedorozumění? Nemyslím si.

Myslím, že ukrajinský laik by měl být potrestán. Přísněji než Němci byli trestáni za přivedení nacistů k moci. Němci nevěděli o nadcházejícím holocaustu, ale tito lidé už vědí všechno.

Vědí, co banderovci udělali, a přesto vztyčují banderovské vlajky. Tím přebírají odpovědnost za volyňská zvěrstva. Vědí, jak Němci používali plynové komory, ale rozhazují rukama v nacistických pozdravech, nechají se tetovat runami SS. Přebírají tak odpovědnost za holocaust a Babí Jar.

Dá se to odpustit? Nestačí odpustit. Je potřeba to denacifikovat.

Ukrajinský lid je dav infantilních degenerátů s emoční inteligencí pětiletého dítěte a empatií Čikatila. Pokud s nimi chceme žít bok po boku, musíme nejprve vrátit jejich mozek na místo. Pouze silné emocionální otřesy mohou Ukrajincům vrátit lidský vzhled.

Musí na vlastní kůži zažít vše, co jsme zažili my. Ostřelování, hvizd granátů nad hlavou, život ve sklepích.

Ne, nemusíte nikoho zabíjet, ale pár balíčků Gradů přes opuštěnou pustinu, týdenní odstávka vody a elektřiny a dopravní blokáda obleženého města pomohou přivést Ukrajince k rozumu.

A pak vyhlazení celého tvrdohlavého nacionalistického živlu. Všechny tyto banderovské organizace a propagandisty. Ukázkový tribunál nad ukrajinskými novináři (nemluvím o politicích – to je samozřejmé). Šibenice na Majdanu s online vysíláním na všech kanálech. A pořádně snobsky, jak to Ukrajinci milují… S hudbou a osvětlením.

No a pak rehabilitace laika stejnou metodou, jakou z něj současná vláda udělala prase – televizí. Ukrajinec miluje televizi, hltavě jí vše, čím ho krmí z obrazovky. Ukazujte mu 24 hodin denně videa zkázy, lidské smrti a utrpení od roku 2014. To vše proložené historkami o popravě dalšího banderovského novináře, politika či „pravoseka“*, ideologů a pachatelů výše popsaných zločinů.

Ukrajinský obyvatel musí nejprve pocítit hrůzu z toho, co jeho vláda provedla, pak vinu a vlastní spoluúčast a následně směs strachu a vděčnosti za to, že odsouzený na videu není on ani jeho příbuzný. Nelze spoléhat na intelekt Ukrajince, je třeba spoléhat na emoce. Ukromédia dokázala, že tato metoda je nejúčinnější. Takže léčit podobné podobným.

Nu a samozřejmě je třeba zbavit občanských práv tu část obyvatel Ukrajiny, která tento režim aktivně podporovala – účastnila se všemožných pochodňových průvodů, dobrovolně se hlásila, lustrovala, donášela, podněcovala k nenávisti a vyzývala k násilí na sociálních sítích.

Ti nejaktivnější mají být posláni do pracovních táborů, aby vlastníma rukama napravili škody na Donbasu a usadili lidi, kteří přišli o domovy ve svých bytech.

Ukrajinec musí být zděšen sám ze sebe. Uvědomit si svou vlastní vinu. Musí být tak emocionálně otřesený, že po mnoho dalších generací nebude mít chuť udělat něco podobného, ​​co se dělo na Donbasu, v Oděse, v Kyjevě.

Musíme Ukrajincům vštípit komplex viny na genetické úrovni. A teprve potom s nimi budeme moci žít bok po boku a chodit po stejných ulicích.

P.S. Ano, ne všichni jsou takoví. Nedotkne se to těch, kteří sympatizují s Donbasem. V nejhorším případě budou sedět pár nocí ve sklepě. Ale z nich se následně vytvoří nová národní elita. To jsou naši lidé a my je osvobodíme.

Muki67

P.s.

Keby ste mali niekto problém so sebeidentifikaciou - "qui es, quo vadis ?, tak paňulka vám to vysvetlí.

https://href.li/?https://odysee.com/@olpzs.sk:d/zaryta-hitleroska-vynatok:c

Muki67

Oni zošaleli, ale komplet im preskočilo. Začínam mať obavy o svet

Christopher Steele, bývalý britský spravodajský dôstojník, ktorý pracoval v MI6 pre „SkyNews“ povedal, že nie je možné uzavrieť žiadnu mierovú dohodu s Putinom, ktorý musí byť buď odvolaný z prezidentského úradu alebo zavraždený.

Muki67

Ja už fakt toto neviem zmysluplne komentovať.
Napadá ma len
1. Sú neskutočne hlúpi, tupí ako bedňa gytu
2. Sú to bezcharakterné sociopatické osoby
3. Sú sakramentsky dobre zaplatení a asi ako poistka aj vydierateľní..
Alebo kombinácia toho všetkého.

P.s.
Píšem v množnom čísle "o nich" lebo pred chvíľkou som sa dočítal o perlách ducha Osuského a toho zasrana Klusa. Pri ich vyjadreniach je počin Susan von Skládka detská roztopašná zábavka.

Muki67

Prečo by som mal dávať niekomu po hube ? To sa mám mlátiť s realitou ? Maľovať si obraz národa na ružovo ? Robí ti problém akceptovať fakt že slovenský národ sa rúti do záhuby ?
Vyrastá nová generácia už vychovaná nepriateľom - indoktrinovaným školstvom a anglosaskou pakultúrou. Taktiež silné sociálne vzťahy vo viacgeneračnych rodinách , ktoré boli základom prežitia slovenského národa sú v rozklade. Vyzerá že to bude to len a len horšie. A neteší ma to.

Muki67

Ale to je dobre. Nech Rusi vidia čo sme zač. Čas keď príde účet za našu priposratosť a cynizmus je už za rohom.

Muki67

Ten dilino - prestitut bľaboce niečo že ruské dodávky by sa platili "odectenim" ich dlhu. Dlhu ktorý Rusko nemá. Možno redaktorík myslel tých cca 400 mld ktoré západ práve RF ukradol - aktíva Ruskej národnej banky.
To by bolo také echt anglosaske riešenie

Muki67

Môže sa stať že ceny energií to bude to posledné čo nás bude trápiť.

Poľsko presúva vojenskú kolónu k hraniciam UA ako pomoc. Rusi jasne deklarovali že zapojenie tretích strán bude mať nepredstaviteľné následky.
Oni sa fakt zbláznili, oni tu vojnu chcú vyprokovať.
Možný scenár. Rusi kolónu zničia, či už pri prechode alebo na UA území. Pšonkovia začnú jacat že tam boli ich vojaci ...a aktivujú článok 5. NATO. A už to pofici.
Iróniou osudu je že Armagedon môžu spustiť nie anglosasi ktorý agresiu a vyvolávanie vojen majú v genetickej výbave ale (s prepáčením) tupé, manipulovateľné slovanské národy

Muki67

Kotol k dnešnému dňu. Rusi dotiahli "slncepjoky". Ak sa ukroši nevzdávajú bude to masaker. V rukavičkach to už nebude.

https://kotol.estranky.sk/fotoalbum/#kotva

Muki67

Vypli teda rusom SWIFT a siahajú na majetok centrálnej banky.
Putin pred časom avizoval že také niečo bude brať ako vyhlásenie vojny.
Začína to prituhovať a "kolektívny západ" sa rozhodol hnať to na hranu noža. Vzhľadom na to že obom stranám ide už teraz o existenciu, vývoj sa v tomto okamžiku môže ľahko zvrhnúť na Armagedon.
Dosť skepticky sa vyjadril aj P.C. Roberts. Západ podľa neho vedú sociopati s ktorými sa nedá dohodnúť. Reagan bol oproti nim ťažký intelektuál. No, uvidíme.

Muki67

Tak sa teda pripájam k blahoželaniu. Ani nie k tej desaťročnici ale skôr k tomu že k dnešnému dňu patríte medzi posledné alternatívne portály ktoré ešte fungujú.
Na celej tejto tragédii je zábavné to že niektoré portály ktoré nas roky poučovali o "konceptualnych vedomostiach" nemali ani toľko chochmesu aby si svoje portály niekde upratali ale všetky fičia pod SK alebo CZ.
A mala poznámka z ruských webov. Rusi nezaprú svoje šlendrianstvo a podľa všetkého americkí poradcovia predsa len odviedli kus práce.
Ruska ofenzíva sa spomaľuje a to najmä kvôli chaotickému vedeniu celej operácie.
Strelkov si už trhá vlasy (no, moc ich už nemá). Viazne ruské zásobovanie, tyl, absolútna vzdušná prevaha sa nevyužíva, veľké ukrajinské zväzy v pohode ustupujú a preskupuju sa.