Noname

komentáre

Noname

Hneď som si spomenul na Kamasa ktorý vydáva tieto knihy už pár rokov a ešte ho neodsudili, neviem čo robí ináč, asi nie je politicky aktívny , tak z pozície vydavateľa je neskodny.
On vidal rovnakú knihu s rovnakým obalom, narozdiel od magata bez komentara. Som prekvapený že ho v Česku pozvali do Tv u nás niečo podobné s magatom nehrozí. Ak ste nevideli tu bol v diskusii s Galom
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozstrel-jedovata-houba-antisemitismu...

Noname

Na smecku vyšiel clanok s nadpisom "Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste"potom ďalší komentár pridal majster krabicoveho vina kde kritizuje testovanie. Už výraznejšie ho začínajú kritizovať aj z mainstreamu. Toto bude najnenavidenejsia vláda, čo iné mu ostáva už bude len predlžovať núdzový stav donekonečna len nech zabráni protestom.

Noname

Gratulujem a prajem viac čitateľov v novom roku. V poslednej dobe ste dost aktívni, každý deň je tu nový článok , zaujíma ma co napisete aj keď nie vždy suhlasim . Nadhľad je celkom nenápadný ale nie bezvýznamný , na zozname konspiratorov ste to dotiahli celkom vysoko :D

Noname

Neviem ako by som za tie roky zhodnotil prínos alternativy.
Myslel som že ten boom bol v začiatkoch keď sa na scéne objavil SV , rostas, hudo, lichtner. Teraz ma nezaujíma už ani jeden z nich. (no dobre ešte možno lichtnera sem tam pustim)
Problémom tejto alternativy postavenej na osobnostiach je že keď sa daná osoba zdiskredituje tak s ňou padá aj jej dielo. Čo napr pri hlavných správach nehrozí.
Neviem ako je na tom Rostas s podporou, či mu ostali už len tí čo si naozaj myslia že je Ježiš alebo oslovuje aj nových ľudí.