Koniec prestávky

Primitívna agresívna hlásna trúba sionizmu DEBKAfile mala tento týždeň problém. Chýbal jej prezident Ruskej federácie Vladimír Putin. Až tak veľmi, že sa pokúsila urobiť z dlhoročného sna svojich mossadníckych chlebodarcov realitu a naznačovala, že je prezident RF mŕtvy, v lepšom prípade sklátený nejakou strašnou chorobou. Čo DEBKAfile zakrákorila, to hneď tzv. sociálne siete šírili po svete ako hysterické klebetné hepy z pavlače.

V nedeľu 15. marca sa mohli DEBKAfilisti upokojiť. Vladimír Putin sa po prestávke objavil živý a zdravý a vyjadril sa k minuloročnému štátnemu prevratu na Ukrajine: skutočnými poťahovačmi nitiek na bábkach boli USA a Janukovičov zákaz použitia sily mal vážne následky.

Poprvý raz to prezident RF povedal takto priamo a s ľahko čitateľným textom medzi riadkami pre poťahovačov nitiek, ktorí by radi zorganizovali štátny prevrat aj v Rusku.

Skončila sa v Rusku frustrujúco dlhá éra diplomatického prihovárania sa"našim západným priateľom" a priateľsky vystretá ruka.

Odteraz sa bude hovoriť pravda - a riadne natvrdo.

Preto nečudo, že buzeratskí beneluxovia riadení americkými záujmami už chystajú "akčný plán na podporu slobody médií".

Norman

Bojisko nie je Krym, ani Ukrajina.
Bojisko je Európa.

I keď "bojisko" znie na mňa moc dramaticky. Treba pri tej príležitosti pripomenúť, že vojny nie sú nič iné, len sprostý masaker. Moc sa nebojuje, jednoducho sa zabíja, silnejší zabíja slabších. Bojuje sa len výnimočne, keď sú sily vyrovnané, ale to už z dôvodu pravdepodobnosti nie je často. Normálny stav je ten, že jeden má proste výraznú prevahu a zametá.
A to platí aj pri občianskych a podobných hybridných vojnách súčasnosti.

nové