Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením

Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením - to nie je propaganda, to píšu priamo na titulnej stránke Sme. A k tomu sa pridáva aj proamerický DenníkN, ktorý napísal v titulku:

"Lavrov vyhral" a v samotnom článku presstitút narieka:

"Lavrovova návšteva na Slavíne nebola ničím iným než jeho politickým triumfom",

"Ruskí propagandisti budú mať dnes večer v moskovských hlavných správach orgie".

Toľko o dnešnej návšteve Lavrova na Slovensku texty jeho nepriatelov. Tí určite zámerne nepreháňajú jej úspešnosť a vydarenosť. Propagandista v N si dokonca všimol rozdiel, ktorý - vyjdrený mojimi slovami - je ten, že kým v Česku sa našli širšie vrstvy hlupákov vítajúcich amerických vrahov, ako by nežili v súčasnosti a nevideli ich krvavé činy, na Slovensku ľudia prejavujú viac politickej reality, úprimnosti a držania sa humánnych hodnôt.

Akýmsi jadrom Lavrovovej návšetvy bolo kladenie vencov na Slavíne. Približne polhodinku pred týmto aktom položil separovane vence prezident Kiska. Prítomní občania ho jednoznačne vypískali, kričali na neho ôHanba" a odmietli ho ako amorálneho pokrytca. Nie je celkom jasné, či Kiska nedostal pozvánku na spoločnú ceremóniu, ale každopádne bolo lepšie, že tam ten magor nebol a nešpinil atmosféru.

Potom prišli Lavrov a Fico s delegáciami. Je nepochybné, že dnešný pietny akt na Slavíne bol konečne silným prejavom zdravých síl spoločnosti. Celý priestor doslovne demonstračne znel nadšením nad prítomnosťou ruského ministra zahraničia Lavrova, potleskom patriacim jemu ale aj Ficovi, a opakovaným volaním "Rosija", "Lavrov" a "Nechceme NATO". 
Premiér zožal potlesk za vyjadrenie, že Slavín je pamätníkom víťazstva a odvahy, a nie pamätníkom ideológie. Lavrov a jeho preklad bolo občas počuť slabšie, ale jeho správa bola jasná aj zo stužky na jeho kabáte a aplauz mal mnohonásobný.
 

lavrov bratislava

Pozdrav staršej účastníčky.

 

lavrov bratislava

Vyznamenávanie deviatich bývalých bojovníkov.

slavín demo 

 

 

 

technická poznámka: tu som dal link na ďalšie videa:  magnificat.sk

ale ako tam upozorňujú, ich stránka je pod útokom hackerov - a naozaj, aj mňe spôsobila po krátkom čase pád prehliadača a dokonca aj operačného systému. Nepodceňujte zákernosť anglosionistov a im podobných, oni naozaj sú vo vojne a budú aj tu na Slovensku nielen podrypávať stránky, ale postupne urobia akúkoľvek špinavosť.

 
 
Sinuhe

a nezistil som si v predstihu nejaké informácie. Bol by som sa rád zúčastnil.
P.S. Pred Prezidentským palácom dnes vraj stálo asi päť pajácov s ukrajinskými vlajkami ...

Náhodný okoloidúci

Čo my vieme, možno tí ukropajáci boli zaplatení US ambasádou :D

Náhodný okoloidúci

Podľa ct24.cz tam s ukrajinskou vlajkou vyskakoval poslanec Osuský a na fotkách na aktuality.sk v správe o návšteve S. Lavrova, ak ma oči neklamú, vidno zostavovateľa zoznamu proruských stránok a proamerického kádrováka Smatanu. Pajáci.

nonula

Tato zhustenina materie nazvana zem, sa mi javi ako rodisko individuality.Kazdopadne ako kazde miesto vo vesmire...Pomer uvedomelych individuii v relacii k neuspesnym ci neuskutocnenym prebudeniam v nasom domove ma nenechava na pochybach, ze mam este vela co dobiehat.Odpoved na otazky sa vola zodpovednost.

qedstar

Keby si chcel moje osobné rýmy, ktoré ti majú ukázať cestu, napíš. Nie som z pohľadu celozemského žiadna významná osoba, ale niečo viem, i keď málo. Lepšie málo pravdy než veľa lží. Odpoveď na otázky sa volá pravda a jej dôsledky.

Ema

...dali akúsi bapku pamätníčku, ktorá vykladala, ako pred Rusmi utekali a skrývali sa po pivniciach.
K tomu poslúži ako malý bezvýznamný doplnok článok zo smetiarskeho odjebku s názvom N, že o Bratislavu nebolo vlastne ani treba bojovať + oslavu deda, kto bojoval vo Waffen SS - a neľutuje. Že to nie je oslavný článok? Ale no. Ako sa hovorí v tom starom vtipe, "my vieme, ktorý prezident je kokot".

Róm

Predstavitelia Poľska, tí pokakaní zradcovia európskych ideí nemiestne tvrdili, že Osvienčim neoslobodila sovietská armáda ale Prvá ukrajinská fronta. Mali pritom pripomenúť aj vyčíňanie ukrajinských vojakov z Druhej ukrajinskej fronty, keď ukrajinskí vojaci znásilňovali naše ženy a zabíjali ich manželov a pritom vykrikovali, že sú ruskými vojakmi. Ich ruskými veliteľmi boli dôrazne upozornení, že ak budú v mene ruských vojakov znásilňovať bezbranné ženy, tak dostanú ten najvyšší trest. Od svojich rodičov viem, že neďaleko nášho domu sa stal prípad, keď 5 uk.vojakov znásilnili našu susedku a dokaličili jej manžela a staršieho syna. Veliteľ iniciátora týchto zverstiev na mieste zastrelil.Civilní obyvatelia nedokázali rozlíšiť Ukrajincov od Rusov a preto sú tie fámy o znásilnení žien ruskými vojakmi.

Náhodný okoloidúci

Stará mať, nech jej je zem slovenská ľahká, spomínali, že keď prišla sovietska armáda, s Rusmi nebol ani najmenší problém, čo sa ale nedá povedať o Ukrajincoch. A ona ich veľmi dobre vedela rozlíšiť, rusky hovorila ako keby to bol jej druhý rodný jazyk.

Truhlík

Ja zas poznám výraz "divokí čečenci" z tej doby. Podľa spomínania na nich upozorňovali Rusi.

Náhodný okoloidúci

Neuveriteľné, ale je to tak - Nový čas priniesol článok o znásilovaní Nemiek a Francúzok západnými (čítaj US) vojakmi. Samozrejme, povinne si kopli do sovietskej armády, ale na to sme zvyknutí.

Do dejín sa západní vojaci zapísali ako osloboditelia, no znásilnili státisíce žien.

http://www.cas.sk/clanok/313760/doteraz-ich-vykreslovali-ako-hrdinov-no-...

nové