Pleseň a nádor

Aktivisti strany Naše Slovensko v sobotu nedokázali premôcť štátnu moc a dostať sa na pozemky Mariána Kotlebu pod hradom Krásna Hôrka. Štát sa rozhodol ukázať svoju silu a použil mechaniku, ktorú používala aj predošlá boľševická totalita – "preventívne" dočasné zatknutie kľúčových osôb.

Nuž, štát sa rozhodol. Samozrejme, zaplatil za to tým, že široká verejnosť explicitne videla, že systém chráni všetkých, len nie spravodlivosť a zákon.

Ktorýsi policajný funkcionár sa mal vyjadriť, že ak sa demonštranti nepodvolia, budú rozmlátení. Bolo ich tam okolo 300, ak by ich bolo 10 000 - povedal policajt- tak by polícia nemohla nič robiť.

Nedá sa ale len povedať, že akciu podporilo málo ľudí. Veď zvolať také niečo tak ďaleko do malej dedinky, to chce riadnu politickú odvahu. Sobotná akcia mala teda výrazný PROPAGAČNÝ ÚSPECH, ale ako hovorí klasik, tudyma cesta nevede.

Što delať, pýtal sa zas iný klasik. Našťastie, tu nie sme odkázaní  ani na českú váhavosť ani na  ruskú neznalosť, tu a dnes je situácia jasná a odpoveď poznajú všetci. Len kým jedni sa jej obávajú, druhí sa ju ešte obávajú vykonať.

 

Odpoveďou sú dve cesty:

1.  Koordinovaná strana môže ďalej pokračovať v tvorení precedensu obrany civilizovaných komunít pred gangami asociálov.  Nie už spôsobom demonštračným a dopredu verejne propagovaným, ale takým spôsobom, ako sa už dnes všeobecne vykonáva rozhodnutie výkonnej moci:

bezohľadne a tvrdo.

Majiteľ pozemku by mal zabezpečiť  všetky potrebné právne podklady ( tak, ako správne robil aj doteraz ), a pripraviť si okrem mechanizmov už nie amatérov, ale nejakú SBS a  - ak sa nemýlim vo výraze – vykonať exekúciu. Jedného pekného dňa.

Nejaké podobné akcie deložovania slumov a chatrčí už boli, ale toto by malo iný politický rozmer, samozrejme.

Nemyslím, že by som to mal rozvádzať, určite už na to prišli aj bezo mňa, skôr sa obávam , že prezradím priveľa tupej policajnej  moci. Ale tá beztak nemá možnosť, ako správne reagovať. Rovnako ako súčasní politici  nemajú možnosť celkovo situáciu riešiť  - kým sa budú podriaďovať dekadentnej ideológii frankfurtskej školy, šírenej z Bruselu a Washingtonu.

 

2. Druhú možnosť, ako postupovať, ukázali v Partizánskom. Okolo 3000 dôchodcov, rodín s deťmi a mladých ľudí jasne prejavilo vôľu. Najprv boli síce sionistickými novinami označení VŠETCI za radikálov, ktorí vraj takmer začali hromadnú bitku, ale na druhý deň sa aj rétorika novín zmenila. Ono je hlúpe nazývať radikálom primátora mesta. Tu tiež nie je treba nič dodávať  - v Partizánskom zrealizovali to, čo sa teoreticky mohlo  stať v Krásnohorskom Podhradí. Do hnutia, ktoré zákonite začína radikálmi, sa zapojili stredné vrstvy.

Partizánski radikáli, extrémisti a neonacisti

 

Ak mám dobré informácie, tak sa - okrem iného - plánuje demonštrácia 13. októbra priamo v Bratislave. Nálada národa je očividne zdvihnutá.

 

Objavujú sa kritické hlasy, že problematika asociálnych kultúr je vec druhotná, a že hnev obyvateľstva sa len prázdne kanalizuje týmto smerom. K tomu treba povedať jedno:

je pravda, že za hlavnou príčinou kritického stavu ľudstva je nádor, zvaný BANKY, ale to neznamená, že nemáme liečiť rozsiahlu pleseň, napríklad asociálnu kriminalitu.

Možno sa pri liečení plesne naučíme, ako vyrezať aj nádor.

 
Ema

píše Dobrovodskému A nie Poste restante, lež šup ho s listom do smetiarne

http://komentare.sme.sk/c/6557914/hvorecky-pise-odkaz-oskarovi-dobrovodskemu.html

Ak tu budem, vari sa aj zájdem pozrieť, ako Plyšový bráni hrad.

Ema

Pán Gális, ktorý podľa vlastných slov vyštudoval sociológiu, ale nikdy sa jej nevenoval, nepochopil, že nie je príhodný čas na lacné rétorické cvičenia. Keďže tento absolvent tzv. humanitného odboru nemá potuchy o prírodných zákonoch, mylne sa domnieva, že ide o problém peňazí.

Článok je zatiaľ zamknutý

http://komentare.sme.sk/c/6557926/nemam-nic-proti-bielym-no-predstavuju-problem.html

Ale aspoň sme sa dozvedeli, že smetiareň má cca 15 klientov, ktorí sú ochotní platiť za to, čo má byť v demokratickej spoločnosti automaticky zadarmo - za prístup k informáciám a právo na spätnú väzbu. Koniec-koncov, na ignorovanie spätnej väzby už jedno boľševické monštrum scíplo.

 

Výkonným komisárom zo Svetovej banky, ktorí uskutočnili etnicky orientovaný prieskum, jeho respondenti tvrdili, že chcú pracovať

http://www.sme.sk/c/6557031/obchadzanie-romov-taha-slovensko-dolu.html

Aj tieto deti, keď podrastú, budú tvrdiť to isté - chcú samozrejme pracovať. Tak usilovne ako sa teraz učia.

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/07/vyucovanie-romskej-osade-svrab-blchy-agresivita.html

Prečo sa autori štúdie Svetovej banky nešli spýtať korporácií, či zamestnajú ľudí, ktorí sa nevedia koncentrovať na prácu dlhšie ako 10 minút? K ich manažmentom majú predsa blízko.

Ozaj, kým nebola VSŽ americkým US Steelom, mal Luník IX relatívne vysokú zamestnanosť. Teraz má Luník IX nezamestnanosť na úrovni 90 percent. Pani Mathéová zo Svetovej banky mohla zájsť do US Steel spýtať sa, koľko Rómov majú v stave zamestnancov. Lenže to by ju vydrbli hneď z vrátnice a jej kariéra v SB by bola ohrozená.

-eru-

ze je hodnotnejsie vyjadrenie nie sociologov, ale fyzickych antropologov, alebo genetikov-

nové