Vianočný darček

V piatok 22. decembra 2017 si Organizácia spojených národov definitívne vydupala u Európskej komisie v Bruseli letecký most medzi Líbyou a Talianskom - vydobyla si priamy dovoz Afričanov "utekajúcich pred konfliktmi alebo trpiacich chudobou".

Prvé talianske vojenské lietadlo C 130 pristálo neďaleko Ríma a vysypalo na európsky kontinent prvých 110 černochov - prevažne žien a detí. Súpravu k nim, 250 mladých černochov, o niekoľko dní dovliekli do Talianska lode mimovládnej organizácie, ktoré už zas pendlujú medzi Sicíliou a Líbyiou (stačí si pozrieť marinetraffic) a talianskej takzvanej pobrežnej stráže. 

Osoby, ktoré sa pod dohľadom OSN dovezú do Európskej únie komfortne lietadlom, pochádzajú z "detenčných centier v Líbyi, ktorých podmienky sú kritizované mimovládnymi organizáciami."

Čiernych ilegálov transportuje do Európy talianske armádne letectvo. Znamená to toľko, že sa talianska armáda zapojila do vojny proti bielym Európanom.

V tomto bode sú už akademické debaty zbytočné.

 

Správa z Reuters

 

 

 
Náhodný okoloidúci

Kam budú utekať "utečenci" z Afriky, keď sa celá Európa kvôli úchylným bruselským euroidiotom a vítačom premení na Afriku?

slaven1

V závere tohto videa (cca poslednú minútu) je vysvetlené, čo sú dnešní oficiální predstavitelia Európy (napr vedenie talianskeho štátu - generálny štáb):

https://www.mojevideo.sk/video/25c96/fjodorov_analyza_utokov_v_parizi_z_...

...a medzitým nám RT naznačuje, ako bude za chvíľu vyzerať priestor metro stanice Praha - hlavní nádraží:

skalation in Paris: Polizei setzt Tränengas gegen Dutzende farbige Protestler an Bahnhof ein

Buheh

(Z betónu. Ale pekne zabalené.)

Vianočný trh v nemeckom meste Bochum:

Ema

ani nepochopí, že sú to akože zátarasy.

Náhodný okoloidúci

http://www.freeglobe.cz/Articles/25588-cernosi-byli-radosti-bez-sebe-pri...

 

 

Kedy zvíťazí zdravý rozum v Európe? V Zimbabwe musel zdravému rozumu pomôcť vojenský prevrat. Lepšie by bolo, keby to u nás išlo bez neho.

Norman

lenže to nie je až tak zdravý rozum - je to pokračovanie ich idiocie. Najprva vraždili a zaberali fungujúce farmy a teraz, keď ich zničili, si myslia, že prídu noví bieli a znova im to vybudujú. Aby mali čo znova zaberať.
Takže to nie je prejav rozumu, ale pokračovanie ich naivnej tuposti v inej fáze.

Ema

nedávno s rovnakou radosťou bez seba bielych farmárov vraždilo.
To nebolo nejaké heš-heš biele držky, ale ťažké masakre - doteraz nepotrestané. Obdobné, ako keď kočovní Hererovia vyzbrojení Veľkou Britániou vyvraždili v Namíbii celé nemecké farmárske rodiny.

Bieli sa vracajú - dokedy? Do ďalšieho masakru, ktorý, samozrejme, príde. Ako v bájke o škorpiónovi.

Náhodný okoloidúci

Priznám sa, že to isté prebehlo po rozume aj mne, a obávam sa, že obaja máte pravdu a zároveň dúfam, že nemáte pravdu. Počítať s potrestaním vinníkov je v ich podmienkach nereálne. Takže ide o to, ako dlho im to nadšenie vydrží a či sa aspoň časť z nich dokázala poučiť, aby sa to viac neopakovalo. Už len kvôli tomu, aby zostali tam doma u seba a netlačili sa sem.

nové