Silvester v Berlíne

Ženy budú môcť na svoju ochranu využiť beduínske stany. 

Organizátori novoročných osláv v Berlíne chcú tento rok chrániť ženy pred násilím hnedoidov. V centre mesta neďaleko Brandenburskej brány vytvorili pre ne šaria-zónu.

Celý text je tu

http://www.pi-news.net/2017/12/silvester-in-berlin-frauen-zum-schutz-im-...

Zároveň dávam stránku do pozornosti každému, kto nad Nemcami láme palicu.

 

Norman

Dobrá stránka, tá PI/NEWS

 

Mi tam padlo do oka aj link na toto video, kde tento černoch otvorene hovorí, že noví prišelci, arabi a afgánci, sú v porovnaní s domácou nemeckou ("bio-deutsche") populáciou doslovne divá zver ("raubtiere").

Chlapík je podľa reči dlhodobo či skôr od narodenia v Nemecku a pozná ako nemeckú, tak aj arabskú a podobnú mentalitu a kultúru. Môže si dovoliť byť viac otvorený, lebo je černoch a teda nemôže byť priamo označený za nacistu.

Podobne aj my vo východnej Európe lepšie ako západniari vieme, ako fungujú primitívnejšie spoločnosti - na násilí a práve silnejšieho. To nie je žiadna sranda a niečo, čo by sa dalo prekonať nejakou rýchlovýchovou, nehovoriac teda o tom, že to majú tie zvery štatisticky biologicky v sebe. Ale na západe je toto povedať TABU a tak sme odkázaní už takmer na prejavy černochov - naozaj koľký absurdistan.

Takže do archívu to video (žiaľ, len v nemčine, nuž ale keď aj tak väčšina slovákov tvrdí, že sú nemci v riti, tak sa nemusí nik báť ani ponemčenia - v tom prípade nám už teda vlastne podľa nich priam vymretý nemecký jazyk môže slúžiť ako nová "lingua franca" ).

PS nuž, druhý deň a video už je nedostupné.

Sloboda slova a liberálna spoločnosť :)

 

Náhodný okoloidúci

Keby Nemci pri obrane svojho vlastného územia prejavili také bojové nasadenie ako pri Stalingrade, všetko mohlo byť úplne inak. A takí Rusi, tí vedia oceniť bojovú odvahu a hrdinstvo aj u nepriateľov.

Buheh

nie sú tie hordy primitívnych inváznych kvázibojovníkov. Tí sú zbabelí, retardovaní, systematicky neorganizovateľní a totálne roztrieštení – pochádzajú z toľkých etník, že ich ani nemožno zrátať, a nie to ešte zjednotiť v dlhodobejšom pláne na nejakej inej báze ako na džiháde, čiže barbarskom ničení civilizácie. Sú len dynamitom, ktorý to tu má vyhodiť do povetria. Nebyť iniciátora a prevádzkovateľa celej akcie "výmena európskeho obyvateľstva", sami osebe by boli neškodní, Európania by si s nimi za pár týždňov ľahko urobili poriadok.

Skutočným nebezpečenstvom, skutočným nepriateľom je ten, kto to organizuje. Ten je zákerný, cieľavedomý – má diabolský vražedný zámer, ktorý dokáže realizovať v časovom horizonte stáročí, a má tisícročnú knowhow.

Skutočným nepriateľom je ten, ktorý do malej ranky neustále sype nové zárodky infekcie a všetkými prostriedkami jej bráni, aby sa začala hojiť.

Spáliť zem, vyvraždiť časť obyvateľstva, zničiť infraštruktúru, to všetko by bolo zlé – ale časom by prišli nové pokolenia, postavili by všetko znovu. Toto je horšie: vytlačiť pôvodné národy rýchlomnoživými votrelcami je z dlhodobého hľadiska najefektívnejší, a teda najhorší spôsob genocídy. Jej organizátor by mal preto byť po zásluhe primerane odmenený.

Frau Merkel... je neuveriteľné, že namiesto pobytu v jednej klietke s tými, ktorých tak srdečne pozýva, dostala vo voľbách od Nemcov opäť milióny hlasov... to je skutočne niečo šialené, absurdné, tragické.

Ľubov

hej,ten istý,čo aj rozpráva príbehy (historky),je hlavný nepriateľ.Osratý je,prepáčte,že takto trocha emotívne to píšem.
Budúcnosť bude taká,akú si ju urobíme.

durino

Video dočasne dostupné napríklad tu:

https://www.youtube.com/watch?v=bpVkB0vfS4U

Najdôležitejšie posolstvo: (Nemci) chráňte si rodinu, chráňte si deti!

Náhodný okoloidúci

Tu sa píše, aj s odkazom na nemecký článok, že útočisko bude zriadené nie na ochranu žien, ale len na poskytovanie pomoci "obohateným" ženám.
http://www.eurabia.cz/Articles/31875-nemecke-urady-planuji-na-silvestra-...
Ktorá verzia je pravdivá?

sandro

predpokladam, ze aj ten prispevok od Emy je len ironia(aspn dufam). Ak dospeli Nemci do stadia, ze musia oddelit, kvoli cernochom, vsetkych muzov od zien, tak uz naozaj nad nimi tu palicu zlomit treba.

mirage

nemci zacnu kocovat

mnkr

...a vsetko dobre v novom roku 2018 prajem...uzime si to este, kym to tu nemame ako v Berline...

mirage

hovori sa rusko rozumom nepochopis,

ale odkedy sa posunulo do kategorie
rusko je zivotny styl
uvolnene miesto zacina zaujimat
nemecko rozumom nepochopis

ibi
https://www.youtube.com/watch?v=RumJP7ZSgDw

Buheh

Ak to tu už bolo, tak sa ospravedlňujem. Ale pomerne hutne zhrnutá podstata od človeka, ktorý vedel svoje:

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/giovanni-sartori-princ-v-soc...

Sinuhe

Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.

Jsou stupidní, sebedestruktivní. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.

Ďakujem, buheh, toto bol naozaj obohacujúci link :-)

Buheh

je na mojej strane.

nové