Týra Lucia Ďuriš Nicholsonová svoje deti?

Týranie detí je mimoriadne závažný zločin, môže týranému dieťaťu nielen poškodiť zdravie a vývoj, ale môže ho poškodiť na celý zvyšok života. Preto netreba na ľahkú váhu brať podozrenie, že týrania detí sa dopúšťa aj poslankyňa NR SR za stranu SaS a podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová!

 

Aby bolo jasné, nemám žiadne dôkazy, ktoré by tomu nasvedčovali, ale mám vážne podozrenie!!! A je veľmi ľahké toto podozrenie zdôvodniť:

1. Lucia Ďuriš Nicholsonová má dve ruky, čiže má svoje detí čím prefackať a vycápať po zadku, a nielen to, môže ich tými rukami dokonca aj škrtiť! Či ich naozaj fackuje, cápe po zadku a škrtí, to neviem, ale príležitosť má!!!

2. Lucia Ďuriš Nicholsnová určite má doma v kuchyni varechu, ktorou svoje deti môže mlátiť! Neviem, či ich naozaj varechou mláti, ale príležitosť má!!!

3. Lucia Ďuriš Nicholsonová má doma manžela, nejakého Ďuriša, ktorý pravdepodobne nosí nohavice a s veľkou pravdepodobnosťou v nich má aj opasok, ktorým jeho manželka môže mlátiť deti! A tým sa možno dopúšťa trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby v spolupáchateľstve, a možno dokonca deti drží, keď ich jeho manželka mláti! Teda ja neviem či Nicholsonová naozaj mláti deti manželovým opaskom, zatiaľ čo on ich pritom drží, ale príležitosť majú!!!

 

Lucii Ďuriš Nicholsonovej a jej manželovi, nejakému Ďurišovi, treba s okamžitou platnosťou odobrať deti a oboch zadržať za odporný trestný čin týrania blízkej a zverenej osoby!!! Dôkazy sú zbytočné, stačí nepodložené vymyslené podozrenie!!!

____________________________________________________________________

 

Aby sme si rozumeli, celé toto je len satirický výmysel, ale dovolím si tvrdiť, že takmer dokonale vystihuje spôsob uvažovania a "logiku" sorosoidných opozičných politikov a novinárov hlavného prúdu.

 

Podľa tejto "logiky" treba všetkých mužov preventívne zatvoriť do basy za znásilnenie. Nie je dôležité, že žiadnu ženu neznásilnili. Výbavu na to majú!!!

 

Vtip na záver:

 

Pán Novák hovorí pánovi Horákovi:
- Počujte, potom, ako ste u nás boli s manželkou na návšteve, stratil sa nám jeden strieborný príbor!
- Preboha, hádam si nemyslíte, že sme ho vzali my?!
- No, on sa potom hneď našiel, ale viete, to podozrenie tu už zostane!

Roland Edvardsen

Každopádne ak aj Nicholsonová svoje dieťa priamo fyzicky netýra, tak ide o prototyp zlej, bezohľadnej, kariéristickej matky modernej doby - taký typ matky by dnes feministky chceli spraviť zo všetkých žien. Normálna matka si novorodenca nevodí do práce, ale venuje mu náležitú starostlivosť v kľudnej domácnosti. No a už vôbec nerobí z kojenia teátro pre média - to je vskutku veľmi nechutný exhibicionizmus. Ale čo očakávať od niekoho, kto pôsobí akoby nemal ani tú slávnu maturitu a ešte sa musí v životopise pochváliť rýchlokurzom angličtiny v Kanade. (Veru, kritizoval som tu Kotlebu, ale v porovnaní s týmto je Kotleba skutočná elita).

Inak nedávno som sa dočítal čosik aj o tom, za akých okolností skončilo jej manželstvo s Nicholsonom. Uf, a takáto osoba bude moralizovať a pohoršovať sa nad Troškovou. Tá aspoň dobre vyzerá na rozdiel od tejto sprostej kurvy s príšernými účesmi.

Norman

no, ta týra nielen svoje deti, ale celý národ, opica.
Len keď hovoríš o kritike - Kotleba je naša demokratická investícia, preto od neho niečo čakáme. Nie je tam vlastnou silou a ako ukázala aj B Bystrica, jeho volebný efekt je dočasný (to, že dostal v absolútnych číslach o niečo viac, ako minule, na tejto pravde nič nemení - poslanci ĽSNS celkom prepadli).

K Nicholsonovej chcem pripomenúť, že je v tom zas podobný efekt, ako nedávno tu spomínané zvolenie najmenšieho nenápadného neambiciózneho typu - prípad Dzurinda, Dubček v roku 1968, Chruščev v roku 1953 a podobne. U Nicholsonovej to bola iná, ale podobná náhodná mechanika - keď sa pred pár rokmi Saska rozpadala, tak ambiciózni chlapi odišli od Sulíka. Nechali mu tam len dve štetky, ktoré nechceli: Nicholsonovú a Poliačika.
Nuž - a keď vďaka náhodnej protiprisťahovaleckej rétorike Sulíka jeho strana vo voľbách zabodovala, a Sulík bol v EU parlamente, došlo na funkcie aj pre túto hlúpu kravu (podpredsedkyna parlamentu) - proste Saska nemala iných ľudí.
Znova sa jedná o tie NAHODY, ktoré rozhodujú o výbere ľudí a toku histórie.

Roland Edvardsen

No neviem, či by som Nicholsonovú označil za neambicióznu. Naopak, to je taký ten typ žien ala Cersei Lannister - chorobne túžiace po moci, pričom za ňou idú cez posteľ, i cez mŕtvoly (niekedy myslené naozaj doslova, že Hillary?:-)) napriek tomu, že sú v skutočnosti úplne neschopné (a z toho pramenia mnohé komplexy - veľakrát vo vzťahu k mužom, frustrácie a nenávisť. Veď stačí sa pozrieť na Radičovú).

Norman

neambiciózny, jej prípad je iný, ale podobne náhodný. Veď jasne píšem:
"U Nicholsonovej to bola iná, ale podobná náhodná mechanika."

Čo sa týka Radičky - len ma prekvapuje, že jej muž dostal infarkt tak neskoro.
Chudák, tak dlho trpel.

Roland Edvardsen

Dobre, ja som to tak narýchlo prečítal a vyšlo mi, že Nicholsonová je v jednom vreci s neambicióznym Chruščovom a Dubčekom. :-)

Ale aj tak sa musím Sulíkovi diviť, že si tam niečo také drží - to je jednoducho nepochopiteľné. A vraj strana odborníkov, he he.

Sulík je momentálne pre mňa skôr sklamanie. Aj sa niekedy zdá, že pôjde správnym smerom, aby nakoniec urobil radikálnu otočku naspäť do prdele. Nie som masochista, ale normálne ma i trochu láka vidieť, ako by títo ľudia spravovali štát, keďže neustále potrebujú všetkým pripomínať ako sú intelektuálne a odborne vymakaní oproti súčasnej koalícii. A hlavne ma zaujíma ako si predstavujú vládu s niekým ako je Matovič, resp. ako sú "matovičovci, že?" Nuž, ten cirkus a pád do totálneho suterénu a hanby by bolo celkom zábavné sledovať. :-D

Norman

Hej, táto myšlienka "padnúť až na dno, aby videli a pochopili" sa objavuje vždy znova a znova. Práve preto sa, ak náhodou idem okolo, zastavím a pozriem na tie pochody "progresívnej mládeže proti korupcii a za poslušné Slovensko" - aby som sa zamyslel: čo zmení názor týchto ľudí, ak nie tvrdý náraz na dno?

Konieckoncov, aj tak nás to čaká, volebný potenciál strednej ľavice, Smeru, sa zunoval, nacionalisti ešte neprekonali pubertu, ba ani bicyklovať sa tuším ešte nevedia, zostáva tu rozdrobená hlušina rôznych anarchistov (sas, olano a iní). Preto chce sionistická ruka vybudovať stranu Progresivistov, aby mali aspoň čosi zjednocujúce a nie až tak sprofanované, aby mali svojho jednookého medzi proglobalistickými idiotmi.

Ja si tiež myslím, že nech tá banda narazí, nič iné nezostáva a zaslúžia si to. Jedem das seine, ako hovorí jedna z dvoch viet, čo viem po dojčácky (druhá je Arbeit macht frei). Nech si to vyskúšajú, povoliť pád zdravotníctva aj sociálneho systému. Je ešte kam, v Južnej Amerike vidno, že ešte stále je kam padať. Stále je málo žobrákov po uliciach, stále sa málo ľudí hádže pod vlak, stále je málo rachatických detí a vši dostávajú deti v škole len raz za rok,epidémie žltačky sú zanedbateľné a ešte nepoznajú ľudia rozšírenú tuberkulózu. A týka sa to nielen blavakov, ale aj vidieka - chlapi tam správne vidia, že príliš neovplyvnia politiku na hradnom vršku, ale čo s myslia, KTO bude upratovať tú špinu, čo majú pred vlastným prahom, kto dá na súd a pošle do basy ich suseda? Pospolitosť naozaj žiada, aby sa obec vysporiadala so svojim hmyzom sama. Čo oni nevedia, KTO je KTO?
Toto nik za nich nespraví.
Aha, ja viem, "Nechceme násilie, nechceme násilie" - jedno z hlavných sloganov prevratu 1989 a doteraz platný zákon. Dokiaľ toto neprekonajú, nebudú nikdy slobodní ľudia.

Ľubov

keď padnú na dno.Sú nejakí divní. Ja ich už nazývam hybridy,viem,je to zatiaľ neoficiálne.no keď bude,bude už aj tak neskoro.Asi by som nemala pozerať flmy ako War Z.

Práve čítam,že dnes zas budú pred parlamentom demonštrovať.Straka a Farská ako ich tribúni,bože,veď to je tak nevkusné.

Dnes sa má inak vyhosťovať. Za ruskú vierolomnosť sa opäť musíme zomknúť,myslím na Pellegriniho ,čo urobí,aj mi je ho ľúto.Chcela by som byť konečne hrdá na nejakého Slovena.

Norman

Som tú úvahu nejako nechcel dotiahnuť do trpkého záveru - ale teda treba povedať, že padnutie na dno a pochopenie takmer nikdy nefuguje. Hovorím, ešte môžeme ako spoločnosť ďaleko padnúť, Južná Amerika a Ázia sú ukážkou (Afrika nie, až takí dementi nie sme).
Vlastne bolo témou Biornovej otázky nie to, či pochopia a kedy, ale len to, že či je nám ich ľúto.
NIE JE.

Prečo by mal človek spolucítiť s aktívnymi diotmi, ale aj s pasívnou spodinou, ktorí sa nestarajú o nič iné, len o svoje korýtka, prachy, o svoje zážitky, šťastie, štýl a dobrú náladu? To sú ich hodnoty? Nuž nech ich majú. Nuž nech idú s nimi na Titaniku do pekla, čím rýchlejšie tým lepšie, nech sa smejú a tancujú až do konca.

Kedysi premýšlaví ľudia, aby poučili ostatných, už nevedeli ako , tak si vymysleli pojem pekla. Toho najhoršieho, čo môže byť. Aby varovali. Ale nepomohlo. A nepomôže ani teraz, týmto ľuďom nikdy nie je pomoci :)
Ono to bude tým, že majú málo predstavivosti, nevedia si také skutočné peklo predstaviť. Až kým ho nezažijú.

Roland Edvardsen

Časť z týchto typov ľudí sa nepreberie nikdy - radšej zomrú než aby sa stali napr. "rasistami". Je to duševná porucha, patológia v mozgu, evolučný dead end.

Avšak predsa si myslím, že tento nepoučiteľný typ bude menšinou. 80% ľudí v skutočne ťažkých situáciách bude reagovať podľa zdravých inštinktov. Otázne je, či to chceme dohnať až sem - do nejakej tej "juhoamerickej" krajnosti. Samozrejme, že nie. Ja sa chcem všetkému tomuto vyhnúť - majdanom, revolúciám, občianskym vojnám či reálnej chudobe - ako čert krížu. Preto ideologicky stojím tam, kde stojím. Na rozdiel od všetkých tých "blávackych "pupúšikov mám nielen inteligenciu, ale i vrodené zdravé inštinkty a hodnoty (občas sa treba pochváliť, no nie? :-D). Sme to teda práve my, kto je tým skutočným bojovníkom za mier, pokoj a stabilitu.

Norman

Hej, presne takto to fungovalo posledné štyri týždne.
A naozaj nik nemôže byť kľudný, že sa to týkalo Smerákov, nejakého fica a kaliňáka - zajtra sa to isté použije na kohokoľvek.
Proste to, čo predviedlo OLaNo, ale aj SaS v posledných týždňoch, a to nielen Matovič, či Sulík, ale aj najmenej desiatka ďalších až po pár tisíc ich idiotov na uliciach - TO PREKROCILO VSETKU MIERU.

senil

Bohužial je to tak. Sorosove multikultúrne neomarxistické neziskovky nás ničia. Soros je čisté zlo a jeho vplyv je obrovský. Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

http://www.epshark.cz/clanek/529/soros-je-zlo

nové