Podá Kuciak ešte ruku tomu, kto sa intímne dotýkal vrahyne jeho syna?

Lipšic, aby ten niekde nechýbal, kde sa deje politické svinstvo a tečie krv.

Ako asi viete, vytiahli sa znova textovky medzi Lipšicom a jednou z jeho "obdivovateliek". Je takmer isté, že sa jedná o Alenu Sz., závažne podozrivú z prípadu vraždy Jána Kuciaka a  Martiny Kušnírovej. Podla textov z roku 2012 sa Lipšic a Alena Sz. stýkali aj osobne. Nemienime sa starať, kto s kým má aké intímne vzťahy, ale je jasné, že má Lipšic lichôtky rád, určite sa s ňou skontaktoval. A už vôbec nebudeme špekulovať, ako môže to, že Lipšic poznal Alenu Sz.  podporíť rôzne modely o tom, kto vlastne využil túto ženu na spáchanie vraždy, ktorú proamerické média skúšajú hodiť na Kočnera. Nad tým nech rozmýšlajú kriminalisti, a hlavne nech nájdu dôkazy, ktoré usvedčia reálneho podnecovateľa zločinu.

Kým sa tak nestane, rozmýšlam: dokáže starý pán Kuciak podať ešte ruku svojmu právnemu zástupcovi, Danielovi Lipšicovi? Ja viem, je to len symbolizmus, ale ktovie, sú veci medzi nebom a zemou - dokáže podať ruku niečomu, čo je entita spojená s vraždou jeho vlastného syna? Naozaj to ešte niekedy urobí? Myslíte si, že Lipšic, ktorý je určite jeden z hlavných amerických agentov na Slovensku, nie je aspoň morálne zodpovedný za hystériu, ktorá sa tu rozpútala už dávnejšie, ktorá strháva do svojich radov a pod svoje kolesá naivných mladých, ako bol aj Kuciak?  Táto proamerická aktivita v prvom rade prináša ľuďom smrť. Robí to po celom svete, teraz len došla fyzicky aj na Slovensko. Lebo je pravda, že ktosi vystrelil, ešte stále zahalený, ale z druhej strany je už dávno úplne jasné, kto poslal Kuciaka tan, kde sa zabíja.

A čo Kušnírová, mediálne aktívna matka nebohej? Tá Lipšicovi nenapluje do ksichtu? Ak nie, tak zas napluje na samú seba a na svoju dcéru.

Kuciak a Kušnírová sú v každom prípade obeť pomerov, aké tu rozpútal Lipšic. 

 
 
Aké fatálne tajomstvo spája týchto dvoch ľudí?
 
slaven1

Zatiaľ sú v obehu tieto:

Degresívné Slovensko - nepredstavujú pokrok, predstavujú prehlbovanie úpadku

Progresívne smetisko - z našej peknej, zatial pomerne stabilnej krajiny spravia bordel sa skutočne svetovej úrovni (výmierky, krimigranti, ešte väťšie znižovanie pôrodnosti).

Agresíne Slovensko - zbili novinára aby zabránili jeho vstupu na verejnú tlačovku, kde by kládol nepríjemné (nepripravené) otázky ich kandidátke na prezidenta, ktorá právne zastupuje mesto Gbeli vo veci problémovej skládky odpadu (tlačovka bola platená z verejných peňazí).

Norman

Mňa napadlo skôr Depresívne Slovensko. No, už tu boli strany priteľov piva a podobne, nie?, tak by to chcelo založiť stranu Depresívne Slovensko. Ako antipól.

Hlavne by plakala nad nedostatkom ľudských práv, ako je tu zabíjaných málo prestitútov ... čo hovorím, privela, privela zabitých prestitútov, ako sú ľudia príliš bohatí, teda tíchudobní ako sú príliš bohatí, ako primálo pracujú, čo je podnetom na depresie. A podobne - námety by sa určite našli. Možno by ľudia aj volili takú stranu - keď volili Pirátov a KLSNS.

 

Ale aby sme neboli v tomto osamelí, tu je ukážka depresívneho robota z Anglicka, má GPP, genuine people personality. A privelký mozog.

 

 

slaven1

Dobré je tiež "progresívne slniečko".

 

Vo filme Sprievodca galaxiou (odkiaľ je robot) ide na koniec taký (lacný) filozofický monológ a je nepravdivý. Niečo o tom, že na čom v živote najviac záleží. Už neviem čo presne, len si pamätám, že je to nepravda.

Norman

Ten film končí vetou:
"viem, že to nikoho z vás nezaujíma, ale tá reštaurácia je na opačnom konci vesmíru"

Predtým je ta akčná scéna, ako Marvin porazí tlsťochou generátorom depresie.
Tak možno predtým je ten monológ, ale kedže o ňom nevieš nič, len to, že bol nepravdivý ... čo platí na 99,9999999% monológov a 99,999999% dialógov .... tak by tvoj absurdný príspevok mohol byť plne zaradený do toho absurdného filmu :-))

disclaimer: mne sa ten film tiež nejak moc nepáčil. odporní herci, odporné spracovanie. Robot Marvin s GPP depresiv bol asi najautentickejší, teda najlepší. :-)

nové