Sörösova kobyla

USA chcú na území Slovenska a iných stredoeurópskych štátov nastavať svoje vojenské základne, v rámci stratégie obkľučovania Ruska. To nie je žiadne tajomstvo, bez ohľadu na to, že pajác Lajčák dosadený do funkcie ministra zahraničných vecí sa krúti ako pristúpený červík a odmieta dať jasnú a jednoznačnú odpoveď.

"Zaokeanskie partňory" majú určite veľmi dobre zmapované pomery u nás a dobre vedia, že prezident SR je zároveň vrchným veliteľom ozbrojených síl, teda aspoň toho, čo z nich po novembrovom prevrate zostalo. A preto by sa im veľmi hodilo, keby sa na tento významný post dostala osoba im telom aj dušou oddaná, dlhé roky hýčkaná a zašitá v mimovládke Via iuris, ktorú financuje, ako inak, Nadácia otvorenej spoločnosti Györgyia Schwartza, čiže Georgea Sörösa, zhodou okolností občana USA a veľkého podporovateľa globalizácie pod nadvládou USA.

O to vážnejšie treba brať podozrivé prieskumy volebných preferencií, ktoré sa tak výrazne vymykajú údajom iných prieskumov, až vzbudzujú pochybnosti o objektívnosti použitej metodiky a výsledkov a vyvolávajú skôr dojem, že ide o pokus o ťažkú manipuláciu verejnej mienky pred prezidentskými voľbami v prospech jednej kandidátky.

Je pritiahnutý za vlasy predpoklad, že už pred niekoľkými rokmi, keď sa začali ťahanice okolo skládky odpadu pri Pezinku pod vedením Z. Čaputovej, že už vtedy o nej určité politické kruhy v zákulisí uvažovali ako o kandidátke na funkciu prezidenta SR? V politike sa veci nedejú náhodne, v politike sa veci plánujú na roky a desaťročia dopredu, takže ak aj dôkazy nie sú a nikdy nebudú, takýto predpoklad je vysoko pravdepodobný.

Veľa tvárí, ksichtov a držiek na slovenskej politickej scéne vyšlo zo Sörösovej liahne a kope za záujmy USA, Čaputka je jedna z nich a preto sa na ňu najlepšie hodí "čestný titul" Sörösova kobyla.

buko

Niekedy rozmyslam ci si vobec Caputova uvedomuje do coho ide. Zatial naozaj jedine s cim ma skusenosti je teply flek v mimovladke v Pezinku s dobrym platom a obklopena slnieckarmi a dobroludmi. Pointa vsak je ze o nu vobec nejde. Poradcovia su uz pripraveni, fleky rozdane, agenda vopred stanovena. Jej staci iba to co robil Kiska - odfotit sa na facebook, jej tim napise k tomu PR komentar, zorganizuje stretnutie s tymi spravnymi ludmi.
Ak Kiska mal v sebe aspon trocha autenticity (podnikatelsky "americky" pribeh, filantrop) - tak tato zena je uz uplny prefabrikat, vytvoreny z nicoho.
A vsetko to ide podla az mrazivo presneho scenara, ktory zacal (teraz uz o tom nepochybujem) ukladnou vrazdou Kuciaka ako sakralnej obete.
http://nadhlad.com/content/sakralna-obet-mala-put
Posledne medialne nechutnosti, kde na mitingoch vystupuje snad cela rodina zavrazdenych, zamipulovana, s novinarskymi hyenami typu Korda v patach - to uz s pietnou spomienkou nema nic splocne.
Mesta vsak budu "progresivne" a budu volit Caputovu. Ludia su nadchnuti jej pozitivnym vzhladom a prejavom, slubuju si (co ine, zase raz) zmenu.
Je to smiesne, ked si uvedomime ze aj Fico takto zacinal - ako "tretia cesta", zmena, alternativa.
Ja to cele uz len trapna fraska, poslusny dav ako ovce su statistami v tejto hre, plne usta dobroty, piety a pritom na druhej strane az prekvapivo agresivny liberalny dav pripraveny okamzite medialne zlyncovat kazdeho co ma co i len trochy iny nazor.
Martin Dano zverejnil fotky Caputovej ochrankara - silny, profesionalne posobiaci chlap. Co je to za obcianska, nezavisla kandidatka, ktora uz teraz musi mat profi ochrankarov? Coho sa obava? Kto si takymto sposobom musi poistit svoju obrovsku investiciu?
Je to ZLO, schovane pod maskou dobra, take to rafinovane, podle zlo ze z toho az mrazi. A Slovaci opat raz sadnu na lep, opat raz dokazu ze su ako ovce, teliatka, poslusni a s klapkami na ociach.

Roland Edvardsen

Vždy ma zaujme, ako dokáže globalistická mafia vyhrabať nejakú tú "novú tvár", ktorá ma zachrániť krajinu pred zlom (populizmu, nacionalizmu, euroskepticizmu - dosadte si čo chcete) a ktorá rôznymi tými spasiteľskými heslami o jednote, dobre, láske, pravde, slušnosti a neviem ešte akých evergreenoch, strhne k sebe masy, ktoré
chcú "zmenu". Aj vo Francúzsku sa to stalo s Macronom. Tiež sa zjavil akoby odnikadiaľ, tiež bol taká záhada.

Dusanbe

je naozaj dobrý, teda, nie že by sa to nečakalo, ale ešte nikto nemal guráž prezentovať to takto nahlas a do hĺbky:

https://www.hlavnespravy.sk/takmer-200-tisic-dolarov-v-roku-2016-za-nahl...

Náhodný okoloidúci

O "kvalite" Čaputkiných diel píše Blaha:

https://www.hlavnespravy.sk/blaha-zverejnil-odborne-publikacie-caputovej...

A tu je niečo o možnom závažnom porušovaní zákonov kandidátkou Čaputovou počas celej jej doterajšej kariéry:
https://blog.postoj.sk/41614/alfi-pise-zuzane-caputovej

https://blog.postoj.sk/41240/etuda-o-imidzi-mastickarky-alebo-par-poznam...

Netreba sa čudovať, že Kiska je jej vzor.

Roland Edvardsen

Ak naozaj tá baba dostala titul bez toho, aby napísala diplomovku, tak by to mal byť iný škandál. Ale Čaputová nie je Danko, takže asi nič z toho nebude. Ona bude teraz inak chránená a protežovaná.

Náhodný okoloidúci

Ak je to všetko pravda, tak to je celkom dosť podkladov aj na trestné oznámenie za podvod. Len ktorý odborne zdatný odvážlivec to trestné oznámenie podá?

Norman

no tak Harabín, Radačevský či firma Čarnogurský
Ale aj tých treba platiť.
A čo tak Danko, nechce vrátiť úder?

bonsmann

Ten nadpis clanku vlastne hovori za vsetko :D.

Náhodný okoloidúci

https://www.infovojna.sk/article/caputova-nikdy-podanie-vo-veci-pezinske...

Toto by sa mal dozvedieť Šefčovič. Alebo Blaha. A použiť v priamom prenose, kde sa to nedá scenzúrovať.