Psychofarmaká od anglosionistov si vyberajú daň

 

Nemecké média sa ponáhľali vysvetliť, že Merkelbabu triaslo z nedostatku vody. Aj laik však vie, že dehydrovaný človek hladko odkväcne. Z čoho je 64-ročná osoba so špičkovou lekárskou starostlivosťou v takomto - z neurologického hľadiska hrozne biednom - stave? Z nemeckej hymny to nebude.

Autor: 
téma: 
Norman

Pripomína to, ako Západ sa vysmieval Stalinovi, ktorému údajne lekári včas nepomoohli, lebo sa báli vstúpiť do jeho miestnoosti (keď ho skolila mrtvica). To je samozrejme len neoverená a nepravdepodobná fikcia.
Tu však pred očami všetkých plných pár minút sa trasie hlava štátu, a nielen politik vedľa nej, ale NIK z jej vlastného doprovodu jej nepribehol na pomoc. Lebo protokol?? Blázni, číri blázni.

Prirodzene, záchvat bol podnietený horúčavami a dusnom - ale triaška je jasným prejavom toho, čo ju zrejme onedlho bude čakať aj za normálnych podmienok. Nie, nie je to žiaľ karma, na takú spravodlivosť nemožno veriť, svet nie je tak dobre zariadený. Ale je to jasná ukážka, že aj tento netvor mal myslieť na univerzálne a objektívne hodnoty sveta predtým, než sa rozpadne na potravu pre červov. Nie je to karma, ale ľutovať ju nebudeme. Má na paprčiach krv státisícov ľudí, sviňa jedna hnusná.

Ema

naraziť na gebuľu tropickú helmu, keď je taká precitlivelá.
Alebo ju nechať ovievať tlupou nezamestnaných čičmekov z Afriky. Navláčila ich do Germoney dosť, zopár ich snáď vie hýbať rukami nielen pri oháňaní sa nožom.

Ema

- Viete, ja som bol minule s Theresou Mayovou a myslel som si, že Merkelka tiež tancuje. Hudba hrala dobrá.

Sinuhe

aj Hillary Klingon, pardon, Clinton. Źeby to bolo nákazlivé?

Ľubov

tu je pohľad z ľavej strany,nezakrýva ju Zelenskij. Aspoň foto,video nejde.Všimnite si,Merkelová je akoby opuchnutá,má rozhodne väčšie brucho,ako inokedy.Tiež má iné vlasy,redšie a tenšie.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/516255-merkelova-dostala-pocas-prij...

Alebo som ju len ešte "nevidela" z tohto uhla pohľadu.

ps. Treba povedať ešte jednu vec: Po výroku Štefana Hríba,že sa mu chce zvracať,keď vidí slovenský znak,nie je na internete ani stopa.Všetko zametené,ale to mu nepomôže. Zvracanie ho neminie. Od rána do večera a od večera do rána, lebo veci sa takto dejú.

Sinuhe

čo som na nete čítal znela, že AM si omylom zapla vibrátor ....

mirage

niekto jej volal a mala vibrujuce zvonenie

Náhodný okoloidúci

Mne sa chce vracať, keď vidím Hríba.

mirage

doma sa komik zelenskij prizna, ze to bol on

mirage

nové