Vlak do Voerde

V sobotu 20. júla ráno krátko pred deviatou stála 34-ročná Nemka Anja N. z malého nemeckého mesta Voerde na nástupišti číslo 1. Vlak bol už blízko, keď k nej pristúpil 28-ročný hnedoid a sotil ju pod vlak. Rušňovodič už nemal šancu reagovať. Anja N. na mieste zomrela - pred očami dospelých a detí, ktorí stáli na nástupišti spolu s ňou. Boli síce v šoku, ale zločinec aj tak neunikol.

Ani by som sa o tomto - ďalšom z iks podobných - multikultúrnych prejavov v Nemecku nezmieňovala, keby na titulke Smetiarne pred chvíľou ako dôležitá správa zo zahraničia nebol  článok s titulkom Muž v Nemecku zomrel po páde z kolotoča na hudobnom festivale. Blbá náhoda na ožraleckej akcii. Ale o smrti Anji N. z Voerde pod kolesami vlaku nikde ani zmienka.
 
V Nemecku bol na identitu vraha uvalený ban - v niektorých médiách explicitne žiadali diskutujúcich, aby nad tým prestali špekulovať. Mlčanie netrvalo dlho, pretože už dnes sa zmrd postavil pred súd. Sudca v Duisburgu konštatoval, že vrah obeť nepoznal, nedošlo medzi nimi k žiadnemu konfliktu a "tötete aus Mordlust" - zabíjal z pasie zo zabíjania. Nie, nie je to pravda. Prípad Anje N. je RASOVÁ VRAŽDA - hnedoidný zmrd mal pasiu zabíjať bielych Európanov. Kým sa nezavedie presná klasifikácia tohto druhu vrážď, nemá Európa šancu brániť sa potupnej kolonizácii agresívnymi hajzlami, ktorých charakterizuje rasová a náboženská nenávisť k Európanom.

Hnedoid, ktorý hodil neznámu Nemku pod vlak, žil v nemeckom Hamminkelne v priestoroch, ktoré pre neho a jemu podobných vybudovali Nemci. Pred troma rokmi sa chválili, aká je to paráda. Teraz im odtiaľ ako z hnoja vyliezajú divoké kreatúry, aby terorizovali a vraždili domácich. 
Urob diablovi dobre - a peklom sa ti odvďačí.
 
 
 
Norman

Je nepochybné, že niekto spôsobil situáciu, ktorá skončí rasovou vojnou.

Takíto ľudia sa budú zabíjať na mieste.

 

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/voerde-haftbefehl-bahnsteig-killer-toetete-aus-mordlust-63435444.bild.html

 

Ema

udržiavam bezpečnú vzdialenosť a prípadne bežím preč.
Nemcom propaganda tak znížila imunitu, že Anji N. nezafungovali základné reflexy.
Ale zas - v Nemecku už majú arabských a afrických zabijakov toľko, že by museli utekať v jednom kuse.

Luko

O Nemcoch (ale aj o nás) táto zamlčiavaná udalosť vydáva aj ďalšie svedectvo - ten čičák sa nemal dočkať príchodu polície. Na mieste ho mali prítomní ľudia rýchlo strestať. Kedysi sme vždy mali po ruke pána Lynča alebo madam Defenestráciu. Čo sa to (hlavne s mladými) deje, že sa už nevieme ani brániť? Tým nemyslím dávať si len ruky pred tvár a cúvať, keď ma niekto fackuje. Tým myslím naozaj sa brániť.

slaven1

a propaganda tolerastie.

Ema

Najskôr bolo po tomto otrasom prípade hlboké ticho, ale v pozadí sa už rýchlo tvoril vyhovujúci príbeh.
Necelých 30 hodín po vražde sa opatrne objavilo, že dotyčné moslimské prasa je - SRB. Keď z tej lži Nemcov takmer drblo, so Srba sa stal "Srb kosovského pôvodu" - tak to pre zmenu skoro vystrelo od smiechu mňa. Mimochodom, falošný srbský pas má dnes polovica vrahov z Islamského štátu, ktorí sa ukryli v Kosovare a odtiaľ sa rozliezajú po Európe.

Najskôr bolo, že arabský hajzel je privandrovalec, potom že vraj sa už v Nemecku narodil. No isto - a žil v diere, akou je Hamminkeln porovnateľný s Lučencom, namiesto veľkého bujarého mesta s kontaktmi s kosovarskou mafiou.

No a korunu všetkému nasadila dnes propaganda dojímavým príbehom o Iračanovi, ktorý "Srba" spacifikoval. Vraj zabránil tomu, aby "Srb" nahádzal pod vlak celé Voerde, vrátane starcov a detí.

To už teraz bude takto vyzerať v Nemecku. "Srbi" budú hádzať nemecké ženy pod vlak a Iračania so skúsenosťami z vraždenia v minulosti budú skákať "Srbom" na krk a hrdinsky brániť bioNemky.

Luko

Starú Kôstkovú za kostolom neprepadli a neodstrelili, ale doďobali ju tam zdivené vrabce.

mirage

o nemecku( aj o tom haj*lovi) sa viac pravdy docita na zatial slobodnejsich svajciarskych strankach napr. -

https://www.20min.ch/ausland/news/story/Der-Bahnsteig-Schubser-terrorisi...

nemcom najviac skodia ich vlastni satni zamestanci- zradcovia

muz anji neth sice napisal na fb co sa stalo, ale predtym ju nechal pracovat ako Integrationhelferin vo Voerde, foto

http://www.zip-nrw.de/ueber-uns.html

ako vyzera normalna diskusia (o dost lepsia ako na annewill)
starsie - Sarrazin DE schafft sich ab - na svajc. club

https://www.youtube.com/watch?v=51y3b2LYeNw

Norman

No jo no... prostě opět nastane doba, kdy bude nezbytné se vysrat na demokracii, trochu proklestit políčko, vytrhat plevel a hodit ho na oheň... A pak můžeme tu epochu zase v klidu odsoudit, točit o ní dokumenty a lamentovat, co že jsme to byli za zvířata... Ovšem naživu, doma a v bezpečí, jelikož jinak na tom ohni skončíme my.... Nedáš - dostaneš. ;-)

----
Ja s tým ale nesúhlasím - za prvé to nebude "zas", ale bude tu celkom niečo nové! Za druhé nebude následne žiadne lamentovanie, že čo sme to za zvieratá - víťaz nad sebou nikdy nelamentuje.

Norman

Dík za ten link https://www.youtube.com/watch?v=51y3b2LYeNw

Pre vysvetlenie tu čitatelom:
Sarrazin vydal už v roku 2010 knihu Deutschland schafft sich ab, "Nemecko sa samo likviduje",
po rusky tu https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8...

o dopadoch imigrácie, cudzích etník a podobne (osobne som nečítal)
Kniha bola veľmi kupovaná, aj samozrejme kritizovaná, dokonca aj samou Merkelkou.
(mám dojem, že známe Merkelkino heslo "Wir schaffen das" bolo parafrázou-kontrapunktom na názov tejto knihy).

Pre mňa je teraz zaujímavé ani nie nejaký rozdiel medzi kultúrou debát v Nemecku oproti tým vo Švajčiarsku, o ktorom píše Mirage (všetko závisí od hostí, ale samozrejme že sú Nemci viac zglajchšaltovaní, majú väčšiu cenzúru). Zaujímavé a hrozivé mi príde to, že už v roku 2010 sa viedla táto široká celospoločenská kontraverzia, že vrcholný intelektuál napísal serióznu knihu, podloženú faktami a číslami, knihu bez nejakých urážok a politických nekorektností - a aj tak TO NIKAM NEVIEDLO.
To je, hovorím, hrozivé.
Vyvolalo to debaty, štvanice a podobné veci, ale nakoniec bahno zas zľahlo a všetko zostalo po starom.

Urobil by som z toho záver, určite nie nijako nový, že intelektuálne informovanie o faktoch (rôzne tie infovojny v pravom slova zmysle) nikam nevedú, že ľudia do veľkej miery vedia alebo sa zoznamujú na vlastnej koži. Ak sa na vlastnej koži nestretnú s problémom, neveria mu a ignorujú ho. Niektorí takí ľahostajní si možno kúpia knihu o faktoch, ale nič viac. Iní, už cítiaci, si kúpia knihu aby mali aj pre svoj názor podporu, ale to je v danom momente všetko.
Ľudia ergo naozaj potrebujú aktívnu silu, ktorá len neopakuje čísla, ale priamo ukáže cestu. Ktorá povie priamo, čo robiť.

Po invázii hnedoidov v roku 2015, trvajúcej až doteraz, je situácia už všade naozaj predpätá, a čaká sa na iskru v podobe skupiny odhodlaných ľudí. A tí sa vždy skôr či neskôr nájdu. Neviem si predstaviť, ako by toto napätie, v podstate je to hlavne rasové napätie, ako by mohlo nejako bezbolestne vyfučať.

Jedna z verzíí ovšem je, že to dopadne tak, ako to dnes vyzerá v Egypte či Grécku - chodte si pozrieť tie zrúcaniny, aspoň na fotkách a uvedomte si, čo všetko hnedoidi už vtedy zničili. Je možné, že také fyzické ničenie čaká aj Európu (západnú). Notre Dam už je bez strechy, v podstate už teraz pripomína antické zrúcaniny. A bude to pokračovať, lebo tie prasce neznášajú žiaden dôkaz vyššej duchovnosti a intelektu bielej rasy.

nové