Aktuálna invázia z týchto dní

Doslovne invázia barbarov.

A u nás sa v tomto čase mládež háda o to, čo povedal Fico, ktorý buzerant je väčší fagot alebo o zygoty.

Všetci si zaslúžia ísť do kýbla a tak sa aj stane. V podstate bezcenný a navyše otravný odpad.

 

Autor: 
téma: 
Ema

opäť vyprázdnili pár väzníc a ich chovanci mašírujú rovno do Pezinka. Nech si ich pani prezidentka dobre prehliadne, možno bude mať od nich vnukov.

Roland Edvardsen

Veru, okupácia Európy agresívnou chamraďou utekajúcou z ich čiernych dier akosi prestala zaujímať aj rôzne tie tzv. alternatívne či vlastenecké weby. Chápem, že Gorila to všetko teraz prekryla, ale tu ide o dlhodobejší trend (zygotečky a pod. - však už sme to rozoberali).
Som teraz skukol (opitého, hoci pri týchto typoch to niekedy aj ťažko rozoznať) Danka na Ta3...No jednoducho číra zúfalosť. Tak Truban, Kiska, Sulík, Matovič, Hlina a goriliatko Beblavý a zvyšok opozičnej svoloče tu teraz zase robia Majdan, ale revúcky retard namiesto toho zase rieši iba totálne íčoviny a zlostí sa, lebo sa "veľaváženému" asi nevenuje toľko pozornosti, po koľkej túži. Ako som už písal, táto slovenská politická scéna, to je proste jeden nebetyčný odpad (niežeby som si robil ilúzie aj o cudzine). Naozaj si už musím dať od toho pauzu, lebo budem len a len škaredo nadávať.

Ľubov

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2416&v=gd5d85TH3h0

Video ,v ktorom vôbec po prvý raz počujem iný názor na zánik antiky. Kto zničil Rím,a Germáni to neboli

Norman

Hovoríme tu o konci staroveku, o rozpade predošlých veľkých kultúr a ich následnom požieraní hyenami.
Islam je židovstvo rozšírené na semitov. Je to analogické, ako je kresťanstvo židovstvo rozšírené na nordikov.
Prirodzene, dá sa hovoriť o rôznom stupni podľahnutia tomuto negatívnemu vplyvu. Ešte viac je zrejmý rozdieľ v kultúrnej úrovni - kým židokresťanstvo znamená určitý vznes pôvodného judaistického materializmu, židoislám znamená skôr jeho zjednodušenie pre iné mentality, a preto jeho určitý úpadok.

(to video vyzerá výborne, musím celé pozrieť )

Roland Edvardsen

Výborné video. Bill Warner je dobrý, odporúčam ho sledovať. Tu je aj rozhovor s Drtinovou: https://www.youtube.com/watch?v=B4OJ8lusMrI

Ľubov

Je dobrý. Nebyť mojej svahilskej angličtiny,poslala by som mu ďalšiu "bodku" na mapu islamských nájazdov do Európy,a to sú jednoznačne Sebechleby. http://afinabul.blog.cz/1606/sebechleby-1543

Bola som tam na návšteve pred pár rokmi na jeseň. Nádherné miesto,so silným duchom.

nové