Schutz alebo Ťažký exit z epidémie bradatých chaldejcov

Pandémia vírusu nie je jediné, čím trpí civilizácia. Jestvujú pandémie rovnako nebezpečné, šíriace sa rovnako rýchlo a zdanlivo tiež nikdy nekončiace - pandémie kultúrnych vírusov. 

Jednou z nich je aj zákerný vírus večného vyplakávania a strachu, tak rozšírený aj na Slovensku. Neustále nervovanie obyvateľstva, neustály strach - áno, to robia kultúrni bacilonosiči denno-denne. Dnes napríklad zas vypenil koronachlpáč Schutz text Ťažký exit z korony. S podtitulkom  "Pád späť do kvázi karantény si Slovensko môže dovoliť menej ako iní".

Menej ako iní. Rozumiete - zas si Slovensko niečo môže dovoliť menej, zas je Slovensko na tom horšie, ako iní. Chlpatá papuľa si nedá pokoj, musí neustále v podstate obviňovať obyvateľstvo. Musí neustále ľudí strašiť, ako zle dopadnú a musí im neustále nahovárať, že je slabé a hrozí každú sekundu katastrofa. Nie fyzická - chaldejci nevedia nič o reálnom svete - katastrofa finančná, peňažná, hospodárska.

Títo otravovači života nepotrebujú na terorizovanie ľudí epidémiu - ich hlavná zbraň je ekonomická nekromancia. V čase lockdownu ich ani nebolo počuť, ale teraz nastáva práve ich obdobie - monštrum potrebuje vysvetliť, prečo bude na všetkých hodená plachta nekonečných dlhov židoamerických bánk.

Tak si to aspoň predstavujú a na to občanov pripravujú, na to ich spracúvajú, k tomu účelu ich už zas ideologicky predvárajú.

 

Roland Edvardsen

Ekonomický nekroman - to je veľmi výstižný pojem pre takýchto "schutzov". Na prípade Schutz veľmi dobre vidieť aké choré pomery tu vládnu. Za prirodzených podmienok by niečo také žilo v trashbine, ale nie, tu funguje ako "mienkotvorný" komentátor. A ešte takéhoto
bezďáckeho humusáka krabicového, ktorý mimochodom pred 89-tym nikde normálne ani nepracoval a ani neštudoval (holt, po revolúcii prišli zlaté časy pre parazitov), budú niektorí vnucovať ako intelektuálnu kapacitu (viď svojho času Mikloš, ktorý ho divženie neprirovnal k Matejovi Belovi).

Ľubov

že už v roku 2018 vyzeral,akoby bol vážne chorý https://www.youtube.com/watch?v=NLqNFrhtlEo
Ono,naozaj len z ohľaduplnosti k Tebe.-),sem nedávam ďalšie chuťovky .

Je to naozaj niečo neuveriteľné!!!

Norman

ohladuplnosť? Naopak, veď je to perfektá ulážka nielen jeho blbosti, ale aj primitívnej úrovne takmer všetkých s tzv. "prozápadnou orientáciou".
Toto je úplne perfektné video :-)
Kedysi, keď dávali v Sme videjká s Schutzom, sme sa na tom bez preháňania rehotali: tie jeho opakované pohyby rúk, ten jeho nervný tik, tá koktavosť typická pre alkoholika.

Náhodný okoloidúci

Nechcem byť protivný, ale ten chlpatý ujko sa volá Schutz a nie Schultz.

Norman

už dávno s ním nemal človek do činenia, až dnes zas ...

mirage

vyzera adekvatnejsie ako potetovani d*menti

na nieco bola tato kriza dobra
- uzitocne cvicenie na odnoz pandemie - ukazalo nepripravenost na nieco tvrdsie od tohto virusu
- prestane sa s podavanim ruk, nahradi sa japonskym kyvnutim?
- cista obloha,
- rovnako dobre posobi zastavenie otr*vnej kultury, este tak zakazat pustanie rozhl. stanic v prevadzkach, pracoviskach a na verejnosti.., kultura by sa uz vobec nemusela obnovit
- chripka sa siri rovnakym sposobom a urcite zoberie par stoviek osob najblizsiu sezonu, tych istych, kt.by zobrala aj korona, ale stat ziadny 1-2 mesacny lockdown kvoli tomu nezavedie, takze nejde o exnutych ale o to, aby neskolabovala cast spolocnosti
- ukazala hanebne spravanie medii

Norman

a nikdy nevieš, čo dnes zlé ti prinesie zajtra dobré.

Korona bola ešte šetrná.

slaven1

V prípade, že zdravotné vedenie krajiny - na čele s tým bravom - rozhodne že "očkovanie" nejakým globalistickým odludňovacím roztokom bude povinné, navrhujem testovanie "vakcíny" na deťoch a hlavne dcérach prominentov oligarchického režimu. Dcéry majú Matovič, Hlina (vieme z bilbordov, že má), Sulík.

Pekne verejne budú v sklade prítomné "nezávislé osobnosti"™ z "regiónov" pričom živý video-prenos môže ísť cez facebookovú stránku americkej TV Markíza. Náhodne vybrať jednu ampulku z paliet s "vakcínou" môže napr. Kollár (tiež otec), alebo Martin Daňo (dôvera časti verejnosti). Prípadne navrhnite vy, koho štastnou rukou sa bude losovať.

 

 

Stále mám pred očami ako Číňania vo Wuhane postavili novú nemocnico-basu za, koľko to bolo, 10 dní? Národné vakcinačné centrum ako, neviete či sa stavá? Na Slovensku máme aj technológie, aj ľudí aby sme si prípadnú vakcínu vedeli vyrobiť sami.

Ako som si to tak čítal, napadla ma ďalšia otázka. Už dostávajú aj poslanci 60% platu?

Norman

By som nespomínal rodinných príslušníkov, ani v takomto kontexte. To sa fakt nerobí a belgický admin to tu nebude tolerovať.

Ináč samozrejme veríme tomu tvojmu linku - samozrejme, z religio USA proti WHO - veď dôkazom je to, ako negerská populácia v Afrike každým rokom klesá a klesá... a hrozí jej vyhynutie.

A nemocnica naozaj nie je basa - to pochopíš najneskôr vtedy, keď v nej budeš lapať po dychu (každý raz lapá po dychu).

slaven1

každý raz lapá po dychu

Presne tak.

slaven1

HS priniesli citát nejakého nového "zdravopanáka" na ministerstve Penty, článok nazvali "Krajčí: Protiepidemiologické opatrenia budú u nás musieť pokračovať až do vyvinutia vakcíny". Panák by mal radšej viac počúvať svojho šefa. Tuto Trump hovorí, že koronacirkus pôjde preč aj bez vakcíny.

Náhodný okoloidúci

Budú si môcť ľudia na Slovensku vybrať medzi talianskou, čínskou, ruskou, švajčiarskou, nemeckou a americkou vakcínou, alebo im bude vnútená iba jedná, ta pravá hliníkovo-ortuťová, od tej "správnej" firmy?

Roland Edvardsen

Trumpa by som ohľadne koronakrízy veľmi necitoval. Tí americkí republikáni sú v istých veciach fakt magori.