Ukážka omylu uvažovania

Vidím, že ľudia nosia kabáty a teplé čapice. Aká je to banda oviec! LOL!

Urobil som vlastný výskum a zistil, že v USA zomrelo na zamrznutie iba 1500 ľudí za rok.

To je iba 0,0005 % celej populácie. Všetci žijú v strachu z niečoho, na čo 99,9995 % obyvateľstva nezomrie.

A ešte k tomu: kopa z tých ľudí, čo zomreli na zamrznutie, malo na sebe kabát a čapicu - a napriek tomu zomreli! Kabát proste proti chladu nepomáha!

 

 

 
slaven1

Rozpor vyplýva z neprimeranosť rozsahu opatrení voči rozsahu hrozby. Ľudovo: liečba spôsobom "zabijeme bolesť, aj pacienta".

Tohtoročná chrípková sezóna sa zneužíva na celosvetovú zmenu režimu. Nadnárodné elity nemenia režim otvorene (takéto  a takého sú chyby, k tomuto a k tomuto vedú, tak ich navrhujeme takto a takto upraviť, toto zmeniť) ale cez lož o tzv. "pandémii" (čiže zmena bude k horšiemu pre mňa, Jozefa Maka, zmena bude v ich prospech na udržanie si moci).

Náhodný okoloidúci

Aj ja si dovolím použiť jedno prirovnanie.

Predstavte si prasa kvíkajúce v chlieve. A predstavte si bravčové stehno v chladiacom pulte u mäsiara.
Odoberiete vzorku tak z prasaťa v chlieve, ako aj zo stehna v chladiacom pulte a urobíte PCR testy.
PCR test vám zistí, že obe vzorky sú z prasaťa. Zistí aj to, že ide o dve rôzne prasatá. Ale nie je schopný zistiť, ktoré prasa kvíka v chlieve a ktoré sa naporcované váľa v chladiacom pulte u mäsiara.

Ide o to, že PCR test nie je schopný odlíšiť funkčný vírus schopný spôsobiť chorobu od neškodných útržkov RNA, ktoré sa ešte niekoľko dní až týždňov po vyliečení nachádzajú v krvi a postupne sa vylučujú napríklad cez telesné tekutiny.

Len toľko som chcel napísať k výpovednej hodnote PCR testov, na základe ktorých sa zavádzajú plošné opatrenia miesto cielených.

Norman

Súhlasím - je kopa nedokonalostí a omylov, ktoré sú okolo zdravia a chorôb človeka, nehovoriac o tejto novej.

Opatrenia sa ale nezávadzali len a základe PCR, bolo to viac na základe údajov z nemocníc. Reálnych alebo prehnaných? Ako kde.
Aj teraz to je tak. Údaje z testov sú neuveriteľne vysoké, ale podstatné sú nemocnice. Údaje z testov, ak sa testuje podobne, dokážu aj predpovedať. Hlásenia od zdravoťákov sa ale nedajú naozaj kvantifikovať, sú subjektívne. Možno ešte tak počty mŕtvych sú objektívne.

Nuž ale tak - nerád by som bol zas obviňovaný, že sa "bojím" (dokonca o seba), alebo že som posadnutý touto témou. Ale ani opačne nechcem byť obvinený, že ma teší, že sa varovania a určité zlé, až najhoršie predpovede naplnili.

Náhodný okoloidúci

Údaje z PCR testov sú predovšetkým dohľadané kontakty, preto tie vysoké percentá.
Dosť sa ale popísalo aj o nepresnosti vznikajúcej pri príliš vysokom počte polymerázových cyklov. V zahraničí to už údajne dal niekto aj na súd. Myslím, že na Floride. Pošuškáva sa, že aj samotný autor PCR metódy Kary Mullis priamo vystríhal pred jej používaním na lekársku diagnostiku, lebo je to len biochemická analytická metóda.

Počty mŕtvych vyhodnotí najlepšie štatistika, tá by mala presne spočítať počty obetí a trendy - koľko obetí malo vírus, koľko malo tzv. komorbidity a aké, porovnať počty s predchádzajúcimi rokmi a spočítať, koľko ľudí malo v úmrtnom liste ako príčinu smrti uvedenú rakovinu alebo srdcovocievne choroby alebo zlyhanie obličiek atď. pred rokom 2020 a koľko teraz.
A tiež spočítať, koľko bolo obetí kvôli odmietnutiu lekárskej starostlivosti.

vrbovčan

že počet replikačných cyklov pre analýzu PCR testov je privysoký.

"Bežne sa uvádza, že počet cyklov množenia (amplifikácie) väčší ako 35 už nedáva spoľahlivé výsledky.

Podľa dostupných informácií sa dnes vo svete používa 40 aj viac cyklov (CT), čo znamená, že mnoho z „pozitívnych“ výsledkov testov sú v skutočnosti negatívne. Hovorí sa im aj „falošné pozitivity“.

Priznanie WHO
Tento problém dnes už oficiálne priznáva aj Svetová zdravotnícka organizácia vo svojom vyhlásení, že privysoké číslo CT bude mať za následok chybné výsledky PCT testov v podobe nadhodnotených „pozitívnych prípadov".

https://www.badatel.net/who-priznala-konecne-ze-pcr-testy-produkuju-falo...

Vyzerá to tak, že súčasné vysoké čísla pozitývnych nesymptomatických prípadov sú prípady po bezpríznakovom prekonaní choroby. Tí, čo sú hospitalizovaní sú starší ľudia.

Náhodný okoloidúci

Už niekoľko mesiacov sú známe lieky, ktoré by výrazne mohli znížiť percento úmrtí aj trvalých následkov po vyliečení z choroby. Takto si predstavujem jedno z cielených opatrení, miesto celoplošnej šikany populácie.

Ivermectin:
Tu o ňom píše Normanova a Rolandova "obľúbenkyňa" Tutková. Údaje a grafy o jeho účinnosti si však nevymyslela a nevycucala z prsta, prevzala ich zo zahraničných štatistík.
https://www.hlavnespravy.sk/rozvojove-krajiny-radikalne-znizuju-umrtnost...

Ďalší liek je 50 rokov známe lacné generikum imunomodulačné antivirotikum Isoprinosine, opäť vkladám odkaz na rozhovor z prof. Beranom, ktorý s ním má veľmi dobrú osobnú skúsenosť a liek účinkuje tak preventívne ako aj liečebne, práve pri najohrozenejšej skupine pacientov:
https://www.denik.cz/z_domova/epidemiolog-jiri-beran-rozhovor-20201218.html
Isoprinosine je zaregistrovaný aj na Slovensku v ŠÚKL ako antivirotikum na liečbu respiračných viróz, herpesu atď.
Čo bráni jeho použitiu???
https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/pomocne-stranky/deta...

A ešte často spomínané antiparazitikum hydroxychlorochin, ktorý je účinnou zložkou lieku Plaquenil, ktorý je tiež zaregistrovaný na Slovensku v ŠÚKL. Má výrazný protizápalový účinok, ktorým pri infekcii koronavírusom dokáže zachrániť pľúca pred poškodením "cytokínovou búrkou".
Ako jeho vedľajší účinok sa udáva srdcová arytmia. Takže radšej necháme pacientov zomrieť , hlavné je, že nebudú mať miernu srdcovú arytmiu, ktorá by po vysadení lieku zmizla? Aj vedľajší účinok arytmia sa určite dá kontrolovať liekmi.
https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/pomocne-stranky/deta...

Prečo sa týchto liekov nedomáhajú naši lekári, miesto vypisovania srdcervúcich statusov na fejsbúku? Ak som sa o nich dočítal ja a nielen na "dezinformačných weboch", ale aj na "mainstreamových" médiách, určite o nich vedia aj lekári. Žeby zasiahla dlhá ruka vakcinačnej mafie, ktorej by zníženie úmrtnosti s využitím lacných generík nabúralo miliardové obchody s vakcínami? Alebo Pinochetovičova vláda, lebo by stratila zámienku na celoplošné "lokdauny", nekonečný núdzový stav a celoplošnú šikanu obyvateľstva?

Norman

Čo chčeš odo mňa?
Ako súvisí to, že sa lekári hádajú medzi sebou ako malí debili, s Resetom?

Náhodný okoloidúci

Neboj, od Teba nič. Len som si pofrflal a zanadával. A o resete som teraz vôbec nepísal :)

Norman

toto isté sem už dávaš tretíkrát.
Ale aby si to nebral ako tvoju kritiku - kľudne, súhlasím, doktori sú prevažne ksindl.

Náhodný okoloidúci

Len tretíkrát? Koľko je povolená norma?
Ale tak dobre, už nebudem :)

Norman

kým ľudia nepochopia, o čom ten text je. Myslíš vážne, že sú doktori tak skazení? Alebo je to len volanie po niečom zázračnom, čo v realite ale nejestvuje?
Proti vakcína mafii by pomohlo, keby sa začiatkom septembra všetko neotvorilo. Ale kto vtedy volal po otvorení? Presne tí istí ľudia, čo teraz nadávajú na vakcína firmy. Vážne. Skôr tí boli platení či podporovaní farmako-mafiou.

A že jestvujú zázračné lieky proti ťažkým chorobám? Hej, podobne, ako nekonečné zdroje energie. To je len iná forma slniečkárstva, človeče.

Náhodný okoloidúci

Mám ďaleko od toho, aby som veril na zázraky a zázračné lieky.
Ide ale o to, že výsledky, ktoré vyplývajú z grafov prevzatých Tutkovou aj z liečby Isprinosinom, ktorú priamo nasadil prof. Beran, sú veľmi sľubné (preto to preháňanie v názve článku - "zázračný liek") a mali by sa zohľadniť aj u nás.
Háčik je v tom, že naši lekári majú mantinely určené ministerstvom zdravotníctva, ktoré im určuje liečebné protokoly a netreba si robiť ilúzie, že ministerstvo neovládla vakcinačná lobby stelesnená Krčmérym a jeho žiakom Jarčuškom.

sandro

Je to virus. Zarucenych sprav o tom a hentom lieku tu je uz od pociatku za vagon. Ak ti bude jedna skupina odbornikov tvrdit o Isoprinosine ze pomaha, tak druha ta hned uisti, ze moze lahko vyvolat cytokinovu burku v organizme. A tak to je doteraz so vsetkym. Nic lepsie ako ockovanie nebolo vymyslene. To samozrejme neznamena, ze ja sa idem dat zaockovat:) Mozno casom ano, ale rozhodne si planujem pockat.

Náhodný okoloidúci

Ja viem, tiež som hneď v prvých správach o použití Isoprinosine čítal, že môže vyvolať cytokínovú búrku. Ide o načasovanie liečby. Vyplýva z toho jedine to, že liek patrí do rúk lekára a nehodí sa na domácu samoliečbu.

Pri očkovaní predstavujú asi najväčší problém pomocné látky vo vakcínach, samozrejme, závisí od druhu vakcíny. Tá od Pfizera údajne neobsahuje hliníkový adjuvant, alergie a anafylaktický šok spôsobuje polyetylénglykol.

nové