Jedna Kollárová štetka dostala bitku

Ženská, ktorá sa v čase zákazu vychádzania viezla s predsedom parlamentu Borisom Kollárom, (a havarovali), bola zmlátená neznámym útočníkom.

 

Neznámy muž ju zbil len pár metrov od jej bytu v Dunajskej Lužnej, pri vynášaní smetí.

"Chytil ma za vlasy, dostala som pár úderov do tváre a aj kopanec."

 
Fabušová ani Kollár v minulosti neboli trestaní za svoje výrazné porušenie zákazu vychádzania. 
Karma. Je totiž možné, že súčasné násilie je s touto vecou spojené. Ponížený a vysmievaný ľuď si aj takto vybije poníženie, ktoré na neho hodil niekto ako Kollár (známy ako súložník cigánského transvestitného prostitúta, ktorý navyše šikanoval zdravotné sestry, ktoré sa o neho v nemocnici starali).
 
Fabušová tvrdí, že nikomu nič zlé neurobila.  V určitom zmysle má pravdu, nič hrozné priamo ona nespravila. Ale takto to funguje - prví potrestaní nie sú tí najhorší zločinci, ale ich pomáhači. Tí si to odnesú aj za tých najhorších. Mali by na to myslieť predtým, než nastúpia do limuzín, kde sa idú kurviť s mafiánmi.
 
 
Roland Edvardsen

Riadnu nakladačku dostala tá kurva. Holt, taký Matelko či Kollár majú hordy bodyguardov a úkrytov, tak si to musia zlíznuť tí, ktorí s nimi paktujú a sú po ruke.

Apropó Kollár, aj vy sa musíte smiať, keď ho počúvate a vidíte v TV? Aj dnes som ho pozeral na Ta3 a musel len krútiť hlavou. Akože jeho predchodca na stoličke predsedu NR SR bol tiež riadny tupec, ale tento ubrblaný neurotik, úplne okato sprostý typ človeka, ktorý svoju prirodzenú tuposť chce prekryť ukecanosťou, je fakt unikát. Kto preboha môže niečo také voliť a podporovať? Pochopím kadečo, Matelka, Sulíka, Biháriovú, ale toto fakt nie. Jedine, že niekto fakt verí tým nezmyselným sľubom o 25 000 nájomných bytoch.

Norman

ale Fica s Remišovou, Tomáša a Šeligu a podobne. Všeobecne môj dojem je z posledných dní- akoby televízne prestitútky stiahli chvost, akoby v Blave už tušili, že toto pôjde dole - a tak už aj moderátori vypustili paru.

Dokonca aj to zmlátenie tamtej, no nech sa nehnevá, štetky, indikuje to, že niektorí ľudia tiež vedia, že bude dočasne chaos a bezvládie, že sa bude meniť vedenie - a teda začínajú špekulovať nie nad spravodlivosťou, to nie, tak sa to nedá nazvať - ale nad vybavovaním si starých účtov.
Nebude to spravodlivosť, proste len využitie prevratu.

Pozor, netvrdím že bude pád celej vlády či premiéra, to nemám ešte teraz odvahu predpovedať, ale proste je cítiť, že nastáva taký ten (pred)revolučný chaos. Polícia je už teraz bezmocná, a keď si to ľudia uvedomia ...

I keď neviem, či je dobre o tom písať, alebo by bol lepšie, aby si ich ľudia odchytili nepripravených, ako tamtú pri smetiach.

/ disclaimer: toto nie je výzva k nenávisti ani na násilie - je to len konštatovanie, čo asi bude. Dúfam. Oprava - tipujem/

Ľubov

ale definitívne indície musia prísť z Le Monde a tak.-). Musí to byť tak celkovo väčšie . To,ako N-ko dnes snívalo,že Matovič ako už v žiadnom prípade ,odvolajte ho konečne,poslanci Oľano,znamená len jedno: kabátiky sa budú prezliekať.

Reálne by som teraz naozaj nechcela byť v koži bežného poslanca koalície.Odvolať Matoviča,alebo neodvolať,to je otázka.

Norman

Oni sa vezú s tokom, sú to ľudia, ktorým sa ani nechce vynakladať energiu na skutočnú pravdu - a preto nemajú predstavu, ako to je.
Vymeniť Matoviča, len a len jeho, nemožno. To je ako prejsť po žiletke ponad priepasť - nepravdepodobné. Zrúti sa to ako domček z karát.

Ale Lehotský o tom napísal článok
https://www.hlavnespravy.sk/dennik-n-vyzyva-poslancov-olano-k-palacovemu...
No, zas sa rozkecával, ale pointa je v tom, že na konci dal zoznam poslancov Olano. Je to vlastne výzva, koho si treba vyhľadať. ... Len sa obávam, že to ľudia takto nepochopia. Je to príliš zamaskované, ako vždy u neho.
Ale možno to niekto pochopí :-) Ten zoznam je samozrejme vždy prístupný na stránkach národnej rady, možno aj s adresou - ale pripomenúť ho priamo je lepšie.
Žiaľ, v HS sa to len stratí, ako keď sa hodí kameň do vody.

Ľubov

je,kde sú smetiaky.

Roland Edvardsen

Mňa už tie nedeľné diskusie akosi prestávajú baviť. Si všimni, že vždy párujú tých istých. Napr. Kollára zvyknú dávať do diskusií s Pellegrinim. Niekto sa asi ohromne baví na tom sledovať, ako sa mu tam vždy pchá tak smiešne do riti, táto vraj drahá neviestka pre všetkých. Asi by ho aj rád vyfajčil, tento chorobne nadržaný submisív.

A Fico je zase furt s Remišovou. Kto rozhoduje o tomto párovaní? Fico dlho nechodieval do diskusií, si všimni ako sa to zmenilo, a ako ho tá Remiška baví. Však áno, to že je taká tupá a primitívna z nej robí ľahkú korisť, ale aj tak obdivujem kohokoľvek (vrátane jej podriadených, ktorí si určite trhajú vlasy - aj podľa istých inside informácií), kto s kľudom dokáže aspoň 5 minút počúvať takúto autistickú nánu dookola, ako pokazená mašina, omieľajúcu to isté (v skratke "leboFico").

Škoda, že je ešte stále ten núdzový stav a nemôžeme ísť do ulíc. Bolo by fajn zopakovať niečo na spôsob toho 17.novembra. Treba už nejako vybiť to napätie, ktoré lomcuje ľuďmi. A treba dohnať zameškané. Btw, petičný hárok už máte podpísaný? :-)

Norman

baviť? Veď mňa nebavia, a ani tieto som nejak nesledoval :) V tomto mám čisté svedomie. No ale čo už v tomto mraze, to naozaj len doma.

No, oni ich párujú - ale asi preto, aby sa nepobili. Dnes Sulík s Pellem si rozumeli ako bratia (ale videl som asi 10 minút, takže neručím, čo tam všetko bolo - ale tí by určite dokázali urobiť koalíciu).

Fico je vo forme, čo sa týka kondície. Ale žiaľ, vidno, že z neho nové reakcie a výroky už nepadnú - no ale tak už starého psa novým kúskom nenaučíš. I keď zabodoval (aj) na konci, keď Remiška vytiahla k Lipšicovi to svoje "Ja chápem, že sa tuto Smeráci boja" a na moderátorovu otázku "bojíte sa?" Fico odpovedal nejak krátko v zmysle: "Samozrejme, že sa bojím, pozrite, ako sa bojím"
To som sa s chuti zasmial :-D
Samozrejme, že ma tie debaty tiež nebavia, pretože nemôžem nič spraviť, nemôžem im tam prevrhnúť aspoň ten stôl, nemôžem moderátora prehodiť cez kulisu :-) Na to sa nedá pozerať, keď je človek takto bezmocný :)
Ako píšeš v tom poslednom odstavci. Človek by potreboval nejaký Death note (viď japon anime :)

A ty už ho máš podpísaný ? Toľko si sa chystal :(

Roland Edvardsen

Ešte nemám. Ale dúfam, že na konci týždňa by som mohol mať a môj podpis na ňom nebude jediný. :-)

Náhodný okoloidúci

Petičné hárky sa dajú stiahnuť na stránke SMERu.

Norman

znova, ako som v lete 1989 zbieral podpisy pod Niekoľko viet.
Nazbieral som asi tri. Tuším aj so mnou. Ale pýtal som sa dosť známych.

Zato potom na námestiach vyskakovali masovo ľudia ako opice. Tak dokážu náhle pochopiť. Krása, priam duch svätý asi do nich zostúpil. Vláda prikáže, držia huby, vláda prikáže, poskakuju a revolúcionanujú .

Holt, ľudia sú druh nebojácny, ale vždy si kurvy počkajú. Dalo sa proste už vtedy vidieť, aká je to zbabelá pasívna blbá svoloč - a nič sa odvtedy na tom očividne nezmenilo.

Teraz pod referendum sa viacerí podpíšu. Ešte sa tak neboja. Možno.

Náhodný okoloidúci

Morálny profil tejto jednej z Boriskovych súložníc asi nemá vysokú úroveň, ale na druhej strane - zbiť ženu je úbohosť, také veci urobí len duševná a morálna spodina.

Norman

v tomto článku, že postihnutí nebudú tí praví, ale okolie - bez ohľadu na to, či to je spravodlivé.

Bez akéhokoľvek zľahčovania - takto vznikajú najväčšie neľudskosti. Veci, ktoré by inak človek neurobil, vznikajú preto, lebo je posunutý cieľ.

Mimochodom ma napadlo, že stále nie je vyriešený ten prípad vraždy modelky, čo bola pohodená pri Eurovei. Ani sa o tom už nehovorí. Divné, podozrivé, zlovestné. Agent Kuciak, ktorý si sám vybral prestituovanie, toho idú vynášať do neba ako hrdinu, ktorý im, blbec, obetoval svoj život. Ale bezbranné baby sú prechádzané mlčaním. Áno, kým Kuciak bol dráb, a takým musia dať ilúziu bezpečnosti , tieto ženy sú len spotrebný materál a ani pri ich smrti im režim nevenuje pozornosť.
A feministky a genderove aktivistky takisto absolútne ticho. Je jasné, za koho vlastne kopú a čo ženám prinášajú - peklo na zemi.