Slovensko je policajný štát

Jankovská pôjde znova do väzby - rozhodol o tom krajský súd v Trnave. Na návrh "prokurátora Špecialnej prokuratúry".

V tomto prípade naozaj vidno, že už v justičnom systéme nevládne zdravý rozum, nehovoriac o troške humanity.

Slovensko je policajný štát.

A nech sa nik nenechá uchlácholiť s tým, že mocní sa žerú medzi sebou. Žulová pravda je tá, že keď požerú medzi sebou tých slabších nešťastníkov, a nebude už koho, prejdú na bežných ľudí. To je stopercentne isté. Beštie, ktoré v špeciálnej justícii vyrastu, budú potrebovať pre svoju kariéru nové obete. A tak sa vyhrnú ako kosačky medzi ľudí. Totalita 50-tych rokov tiež nebola spôsobená potrebou komunistov ničiť ľudí - ale ich justičným aparátom, ktorý prerástol všetky hranice a potreboval kosiť a kosiť nové obete.

Populácia si to ešte neuvedomuje, keď to zbadajú, bude neskoro. Okrem toho - táto deformita začala už v roku 2018, keď po smrti agenta globalistov Kuciaka nahnali telce blačať na námestia. Onedlho budú žať to, čo vtedy tam zasiali - ak už do toho nebudem pliesť, že už teraz zomierajú nadmerne na Covid.

Fakt, že v krajine momentálne reálne nik nevládne, len zvyšuje šialenosť protichodných zložiek mafií v NAKA, Špeciálnej prokuratúre a SIS.

 

 
sandro

Vyzera, ze NAKA je v otvorenej vojne so SIS. Dnes navyse kauza Pcolinsky priniesla prvu obet - naoko uplne nezmyselne odstupil Krajniak. Toto vsetko je lahko citatelne. Comu ja osobne nerozumiem je pozicia a konanie Lipsica, kedze som bol vzdy v tom, ze Krajniak a SME Rodina su z velkej miery jeho dielom(to je neodskriepitelne). Teraz, ked riadi vypovede namestnika Benu, ktory potapa Pcolinskeho, prichadza na rad dalsia obet - Krajniak.
Cele sa to zamotava, uvedte ma do obrazu niekto:)

Norman

ten mu zrejme prikázali jeho globalistické siete, aby podkopali Matoviča. Krajniak nie je obeť, kedže vláda pôjde aj tak dole. A byť ministrom práce a sociálnych vecí - to nie je žiadna odmena, a pre Krajniaka teda vôbec nie.

Prehľad o tom, aké skupiny sú v silovom rezorte a justícii, má teraz asi málokto. Zvlášť, keď sa to teraz mení, tak nemôže byť jasné, kto za koho kope, kto je s kým. Včerajší kámoši sa dnes podrazia - tak to predpokladám.

V každom prípade treba oddeliť úroveň vlády, a na druhej úrovni tieto policajné vojny. Tá vládna úroveň má logiku, tá druhá, policajná, opakujem, to je proste už samostatný gulový blesk, ktorý pomele aj toho, koho by nemal.

sandro

Toto zoskupenie nie je schopne nicoho - dokonca ani povalenia samych seba. Oni su normalne paralyzovani, vedia len to, ze ak padnu, tak ma 90% z nich obrovsky pruser. Preto si myslim, ze tu uz celu a kompletnu kontrolu nad situaciu preberie US ambasada. A Krajniak.. Chmelar a dalsi naznacuju, ze ho mozno chcu dat ako nahradu za Pcolinskeho. No to by bol iny scenar, myslim, ze na take nieco nie som dostatocne paranoidny ani ja.

Norman

kto sedí v SIS? Teda Pčolinský alebo Krajniak - aký rozdiel?

Náhodný okoloidúci

Ide o to, na koho je aký kompromat a koho je možné ľahšie ovládať.

Norman

Ako ovládajú viac Krajniaka, ako Pčolinského? Veď patria k jednej bande. A Pčolinský je skôr ovládaný, lebo je predsa len menšie pivo, ako Krajniak (dá sa povedať).

sandro

V podstate mas pravdu, je to jedno. Len ten sposob.. Podam bohorovne demisiu aby som siel ratovat veci do SIS. No ale kazdopadne mna ako prve napadlo to, co napisal aj Kotleba. Ze Pcolinsky bude hovorit a bude hovorit mozno aj o Gorile. A vsetci vieme aku klucovu rolu zohraval Krajniak v Gorile. Druha vec je, ze neviem ako je to v tomto pripade z hladiska premlcanosti.

Norman

Je dosť nevidno do zákulisia. Ale vidno vonkajšiu vrstvu uvažovania novinárov a "politológov".
Preto mi príde nepravdepodobné, že by Krajniak išiel na SIS - to je len taká prvoplánova úvaha, miesto sa uprázdnilo, a Krajniak dal demisiou --- ergo chce ísť na ten flek.
Tam nie je až taká kauzalita. Okrem toho, Krajniak mohol ísť do SISky aj priamo z postu ministra - načo odstupovať, to mohol spraviť potom, keď sa bude o tom jednať.
Možno mu ten flek na SIS aj slúbili ako bolestné, ale prvotný motív odstúpenia je nabúranie Matoviča.

Čo sa týka hovorenia obvinených - ja som pesimista. Tí nič nehovoria, len to, kto vraj bral úplatky. To je o ničom.
Ale aj toto je dôvod padnutia Magoriča - svojím pokusom o seknutie Smerákov poslal do basy aj oligarchov - ale tí držia spolu ako trieda. Bohatí sa nezatvárajú - to je predsa zásada demokracie, nie?
Proste - nič nebude nik hovoriť a ak, nič sa nedostane na verejnosť - okrem toho, čo budú chcieť, niečo málo. Matovič pôjde dole a tú vojnu policajtov sa budú pokúšať uhasiť.

No hrôza, bez irónie, chaos - čuro každý, kto volil Olano.

Truhlík

V celom tomto divadle mi nepasuje Lipšic.
Ako sa dostal na taký post a prečo teraz potopil svojho človeka ?
Môže to byť náhoda (tie neexistujú) alebo je niečo skryté.
Jedna línia existuje. To je fatva vydané USA na Kočnera. Došla už aj na GP Trnku. Takže teraz už je naozaj jedno komu to padne aj za Gorilu. Teraz ešte len začne čelobitnaja tak ako ju predvádza Korčok.
Potešilo by ma keby došlo aj na tých, čo dali amnestiu Kočnerovi. Dobre by som sa zasmial. Jedem das Seine.
A už Veľký Lenin učil "čím horšie tým lepšie" a "užitoční idioti".

Norman

Lipšic ho nepotopil, Pčolinský bol podrazený kvôli tomu, aby sa robil nátlak na Smerodina, dôvod Magorovič. Alebo to bol proste omyl, podobne ako zatknutie Haščáka.

Gorila? Koho myslíš, že by mohli potrestať, vážne sa pýtam? Krajniaka, člena tej päťky?

Na rozdiel od 99% iných tunajších textov a úvah , ktoré sú všetky stavané na faktoch (hm, :), toto sú skôr hypotézy. Stať sa môže čokoľvek, ale pochybujem, že by sa ešte Gorila riešila.

Ja, keď som vo forme a som bezcitný (čo je skoro stále), tak sa teším na to, ako bude onedlho niekto silný sekať túto Bandu štyroch. To ale myslím len tak imaginárne - v reále neverím, že niekto bude mať takú moc, a že bude tak tvrdý. Nik taký tu nie je.
No, iba ľud. Ľudová justícia ulice by to dokázala.
Ergo - Banda štyroch je na rane - Gorila je už minulosť.

nové