Šéfka na zemi

Kiska doviedol do prezidentského paláca kozu. Čaputová priviedla do prezidentského úradu seba.
Tým zhanobila úrad ešte viac.

Prezidentka, ktorá sa okrem iného nechala nafotiť na zemi, kľačiac s oddaným výrazom pri stoličke, teda v jasnej póze submisívnej ťapy - to nemajú nikde na svete. Hlupaňa, ktorá nechápe, že póza na kolenách pri stoličke je póza orálnej štetky. Nechápe, že prezidentka sa takto nevystavuje. Nechápe to, pretože nastavovanie sa za peniaze, to jest "prostituovanie", je pre Čaputovú koniec koncov to hlavné, na čom má založenú kariéru.

Blaha k tomu napísal komentár, určite sa pridajú aj iní - ale ja to zhrniem jedným slovom - je to kurva.

Norman
Roland Edvardsen

Tá žena je vo svojej prirodzenosti prostitútka, to jej hlavná motivácia, prečo kandidovala za prezidentku. A v osobnom živote je to vraj tiež riadna kurva (ale v tom sa novinári tiež nebudú hrabať, rovnako ako v jej podvodnej koncipientúre). Holt, globalistom sa podarilo nájsť dobrého maskota pre zmanipulovanie naivného slovenského voliča. A keď ešte Mistrík dopomohol dodaním hlasov...Tu vidíme, ako by mali tiež fungovať národné sily (vzdať sa kandidatúry alebo sa nezúčastniť volieb, ak nemám šancu a usmerniť voliča, aby to hodil niekomu, kto šancu má) a nefungujú. Píšem o tom, lebo predstava, že tu budeme mať Čaputu možno 10 rokov je celkom hrozivá. A ona asi bude kandidovať opäť, ak jej teda globalisti nenavrhnú to čo Kiskovi a nezblbnú ju predstavou, že by mohla byť premiérkou. Po dvoch mizerných prezidentoch by to už konečne chcelo niečo aspoň o trochu lepšie. Závidím Čechom Zemana.

kali

Neviem, ono tie Zemanove excesy s alkoholom tiež nie sú nič moc. Keď už z tej v4 si mám vybrať štátnika tak asi skôr ten Orban aj keď to neni prezident.

Roland Edvardsen

No, ja nejdem Zemana nejako glorifikovať. Len ho porovnávam s tým, čo sme tu mali v prezidentskom úrade my. Ale zase je pravdou, že exoty typu Harabin by tiež neboli riešením. A nateraz niekto taký ani nie je priechodný.

kali

Sú to príznaky rozkladajucej sa spoločnosti. Na vrcholné pozície sa dostáva všelijaka možná spodina duchovne a morálne zmrzačených jedincov, rôznych klaunov, štetiek a prostitutov. A západní štátnici majú tiež svojich predstavitelov, veď napríklad Macronove fotenie sa s polonahým hnedoiodom ktorý následne mal mať nejaké kriminálne delikty. Ožratý Juncker, tancujúca Teresha May a podobné poľutovania hodné trápnosti. My máme kurvu, progresivnú ešte k tomu, pre ktorú je uplne prirodzené a dokonca jej podporovatelmi a apologétmi povýšené na výsadu sa ponižujúco odovzdávať za špinavé prachy.

Ema

"Mrochta odniesla petičné hárky na Ústavný súd".
Unavená z ťažkých krabíc, vyzutá a stečená pri stoličke ako hodiny na Dalího Neodbytnosti pamäti, štukatúra jej vytvára na kapustnej hlave šibalské rožky a kolienka odkazujú na macatú pezinskú fajtu, ktorá generačne vyniká v pozíciách typu slúžka.

To kto je fotograf, ktorý ju nainštaloval do veľavravnej pozície? Priamo Rizman? Či ten len z úzadia diriguje, ako sa má mrochta sklátiť?

kali

Ono to fotenie malo byť udajne z minulého roku. Každopádne nič to nemení natom, že týmto svojím pretrčaním sa spôsobom lacnej pubertalnej šlapky dehonestuje úrad prezidenta a štátnosť ako takú, a o jej dôstojnosti sa ani nejdem baviť, tú táto ženská nikdy nemala.

slaven1

To, že Čapútová je bábka, že to nie je žiadna štátnička, to vieme. Uroveň jej nizkosti však dokáže zaraziť. No, čo si ľudia s (americkou metodickou i finančnou pomocou*) zvolili, to majú. Do-p-č.

Príprava na natáčanie porna v prezidentskom paláci

--
* Zahraničný agent podľa definície ruskej / maďarskej / americkej legislatívy