Vojna v polícii už natvrdo - spravodlivosť vracia úder

Stalo sa to v pondelok, teda už pred troma dňami, ale aj kvôli pápežovi ante portas bolo pomenej informácii. Ani teraz verejnosť nevie presne, aká je situácia na skrytom bojisku - ale je to taká dôležitá vec, že ju treba zaznamenať.

Stručne - v pondelok boli obžalovaní príslušníci NAKA a súčasný dočasný šéf policajnej inšpekcie, boli zatknutí a včera večer na nich bola hodená väzba. Boli obžalovaní, ľudovo povedané, zo zámerného vytvárania falošných svedectiev.

Bez opakovania detailov, čo sú v médiách, radšej zhrňme politicky, čo sa na Slovensku stalo v posledných rokoch.

Na Slovensku vládla vytrvalo strana Smer, ktorá zhodou okolností nebola plne zaradená do globalistických štruktúr. Pre lokálnych sluhov globalistov sa tak stala symbolom ich neschopnosti a neúspechu aj pred ich pánmi - preto ju maximálne znenávideli. A svoju nenávisť preniesli cez média aj na voličov globalistických strán, blavácku kaviareň, úradníkov a podnikateľskú spodinu.

Za druhé sa po úpadku "pravicových" strán do partlamentu dostali extrémisti - Matovič, Hlina a podobní. K týmto sa pripojil politik odvrhnutý z KDH so zničenou kariérou aj kvôli zabitiu človeka na prechode - agent Lipšic a podobní. Títo vytvorili radikálnu skupinu, otvorene vyhlasujúcu, že dá vedenie Smeru do basy.  V princípe z politických dôvodov sa vyhrážali opozícii kriminalizáciou.

Proglobalistickí extrémisti sa ujali moci v roku 2019 a následky prišli - nielen boľševické čistky, ale aj zatknutí policajní riaditelia, prokuratúri, sudcovia, advokáti, štátni tajomníci, šéf tajnej služby SIS a tak ďalej. Generál Lučanský bol v base zabitý (priamo alebo nepriamo, okolnosti zamietla Kolíková pod koberec).

Situácia bola až tak zlá, že na tento zločinný prevrat snažila upozorniť tajná služba, zvolaním desiatich najvyšších predstavitelov na pohovor o situácii. Výsledok - jeden účastník, riaditeľ policajnej inšpekcie, bol pár dní na to sám zatknutý.

Vynechám detaily aj ohradne nedávneho zastavenia vyšetrovania inšpekcie a príkazu na zatknutie jej vyšetrovateľov, bývalého šéfa NAKA a podobne.

 

Toto sa všetko stalo a už to každý vie, ale nejestvuje spôsob, aby sme dostatočne dôrazne vyjadrili zločinnosť a riziko takéhoto stavu pre štát.

V pondelok došlo k tomu, že prvý raz boli naopak zatknutí ľudia z tohto zločinneckého spolku. Dá sa predpokladať, a dúfať, že sa situácia obracia.

Ale kedže nemáme presné informácie, ako to v polícii vyzerá, môžeme sa pozreť na to, čo je verejne známe - kto z politikov kričí na obranu zločincov. Začnem podla ústavnej hodnosti - prvá je prezidentka Čaputová, ktorá si dokonca zavolala na koberček premiéra Hegera. Druhý je samotný Heger, ktorý sa už výrokmi snaží protizákonne ovplyvňovať nezávislé súdnictvo. Ďalši je samozreme Matovič, ktorý dostal doslovne náboženský záchvat hystérie (prejavený na webe). Štvrtý je  špeciálny prokurátor Lipšic, ktorý to konieckoncov zrejme všetko lokálne koordinuje a riadi.  Piaty je minister vnútra Mikulec, posledná osoba je bezcitná vrahyňa ministerka spravodlivosti Koléková.

Dali by sa menovať ďalší, ako napríklad jedovatý poskok poslanec Baránik, ktorý zaútočil na generálneho prokurátora Žilinku. Nám ale postačia tie základné mena politikov, ktorí sa zapredali zločinu, zopakujme:

Čaputová, Heger, Matovič, Lipšic, Mikulec, Kolíková.

Pochybujem, že títo budú môcť chodiť po Slovensku v najbližších rokoch bez toho, aby ich nejaká vyššia spravodlivosť nepotrestala.

Zatiaľ Smer v tomto boji pôsobí dosť osamotene, do vojny sa nejak prudko nehrnie ani Hlas, a zvyšné dve  opozičné strany v parlamente, ĽSNS a Republika, sa namiesto boja s globalistami venujú pohodlnejšej zbabelej zábave: šaškovaniu proti rúškam a vakcínam, ochrane záujmov výrubcov našich lesov a podobným populistickým nezmyslom. S takýmito zástupcami veru slovenský ľud ani nepotrebuje nepriateľov, zničí sa sám.

Takže ako dopadne boj v najbližšom čase, to si netrúfam predpovedať. Nie vždy zvíťazí dobro. Ale kedže je v súčasnosti USA tam, kde je, dúfam, že aj tieto ich fekálne zvyšky v našej krajine budú zničené. Len ešte pripomínam, že národ už nemá silu na žiadne veľkorysosti voči zlu. Dosť bolo holubičieho národa, pišťania okolo vatier a tanečkov v krojoch - je treba konečne ukázať aj našu tvrdosť. Oderint dum metuant.

 

 

Zatiaľ  známe dôkazy o zločincoch NAKA, o Čurilovi a Ďurkovi, zhrnuté dnes v Pravde

 

__________________________________

Večerný doplnok

Cez deň bola zvolaná Bezpečnostná rada štátu (už jej zvolanie pre túto záležitosť je škandál), a tá "našla riešenie". Vznikne akási preverovacia "špeciálna komisia", ktorá "má začať zasadať v pondelok 20. septembra a každý deň má pracovať osem hodín. Jej úlohou je pre vládu a Národnú radu pripraviť návrhy zmien pre fungovania súdov, prokuratúry aj polície."

 

Je to presne riešenie, aké zvolili komunisti po roku 1968 - vznikla centrálna komisia pre "poučenie z krízy", a previerkové komisie na preverovanie a ničenie občanov. Táto komisia bude zrejme preverovať ľudí pracujúcich v súdnictve a polícii, a bude vyhadzovať z funkcie či z práce či ináč ničiť nepohodlných a neskrotných.

To je fakt hnus, čo táto zgerba skúša.

„Z orgánov činných v trestnom konaní musíme vypudiť mafiu," povedal premiér Eduard Heger. Teda čistky, čistky a čistky, ako za boľševikov. To chcú tiet hovädá zaviesť od pondelka. Lebo "mafia". Za komunistov to bolo  "lebo reakcionári", "lebo kapitalisti".  Niektorých komunistov sme mali po roku 1989 obesiť. Vtedy sme spravili chybu, moc sme boli tolerantní.

 

Tak, ako po 1968 komunisti robili svinstvo pod záštitou Moskvy a soviet vojakov priamo tu, to teraz skúša robiť Matovičov gang. Ale zabúdajú, že podpora z Washingtonu je slabšia a že aj keď na území republiky sú americké jednotky, ak bude ľudový tribunál rozbíjať magorovi z Trnavy hlavu o betón, tieto ho neochránia. To, čo skúša robiť tento Matovičov gang, je podľa všetkých parametrov pokus o štátny prevrat, o zničenie demokratických foriem, hlavne v súdnictve.

Lipšic ani Matovič ale nemajú na to, aby tu zaviedli despociu. Popália sa.

 

zdroj Pravda

 

A čo na to naša ľudová opozícia?

Uhrík na FB najnovší status (starý 4 hodiny):

"Pozor, gender ideológia opäť útočí na naše rodiny! Brusel požaduje, aby boli za ženy považovaní aj transrodoví muži. .... "
 
To zdielal aj Mazurek
 
Kopáč má zdielané od Heredoša:
"Videl som dnes mapu Slovenska na druhý týždeň a som zhrozený. Smerujeme do čiernej fázy a do zničenia podnikateľskej sféry gastro/obchod/služby ..."
 
Takže gender a covid, hračkanie sa na pieskovisku. Zas sa prejavujú ako populistickí anarchisti. Pritom sám Kopáč má status o tom, ako v Rakúsku robia iné, tvrdšie veci:
"V susednom Rakúsku politici poriadne pritlačili na pílu. Podľa denníka Der Standard mal rakúsky minister práce Kocher zaslať list úradu práce (AMS), v ktorom informuje, že nie je možné odmietnuť zamestnanie, v ktorom sa vyžaduje očkovanie. ..."
 
Tak prečo tá hystéria u nás na Slovensku? Stále nedospeli. Kým anglosionisti zvádzajú skutočnú totalitu, tisovi nostalgici zostali na úrovni vreštiacich pubertiakov. Obe dve skupiny. Takéto politické strany sú k ničomu, ak sa nezmenia.
 
 
 

Členovia bezpečnostnej rady:

Igor Matovič
minister finacií SR a podpredseda Bezpečnostnej rady SR 

Jaroslav Naď
minister obrany SR
 
Roman Mikulec
minister vnútra SR
    
Ivan Korčok
minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

Štefan Holý
podpredseda vlády SR

Veronika Remišová
ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR

Ján Budaj
minister životného prostredia SR

Milan Krajniak
minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR

 
(6) Bezpečnostná rada rozhoduje v zbore; na prijatie uznesenia je potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny všetkých jej členov.
(ako bolo povedané Hegerom, dnes tam boli zástupcovia 4 strán a  on, ako premier. Teda tesne) 
 
 
 
 
 
__________________________________
Doplnok 2: Blahov status na FB
Po dnešnej bezpečnostnej rade by v každej európskej krajine padali hlavy, u nás nie. U nás sa idú meniť zákony, aby sa do bodky naplnili psychodelické halucinácie šialeného ministra financií. Perfektné.
1. Len si predstavte, čo by sa dialo, keby tu normálne fungoval štát. Odvolali by ministra vnútra, prípadne šéfa špeciálnej prokuratúry. Okamžite. Ešte dnes.
2. Logicky. Tí nesú politickú a zrejme aj osobnú zodpovednosť za manipuláciu vyšetrovania, za ktorú súd poslal do väzby viacerých elitných vyšetrovateľov NAKA.
3. Dôvera v políciu je na bode nula a existuje vážne podozrenie, že bezpečnostných zložiek sa zmocnila mafia. Prirodzene - malo to zatriasť vládou.
4. Ale žijeme na Slovensku a vládne tu miestny magor, ktorý vyniká v jedinej intelektuálnej disciplíne - má priam kúzelnú schopnosť v každej jednej vete na tlačovke povedať slovo "mafia" alebo "hydra". Úplne v každej. Blahoželáme.
5. V mentálnom svete Matoviča a tej jeho Salarabandy funguje spravodlivosť takto: oni si povedia, kto je "mafia".
6. A potom si na do všetkých bezpečnostných orgánov dosadia svojich nominantov, aby túto "mafiu" pozatvárali. Jednoduchšie než Ku-klux-klan.
6. Nastane však problém. Na jednom z týchto orgánov, na generálnej prokuratúre, sa im ich nominant vzoprie a chce dodržiavať zákony. Jojojoj, s týmto pacient nerátal.
7. A keďže podľa zákonov sú Matovičove halucinácie o tom, že všade vidí mafie a hydry, úplne absurdné, Žilinka obvinených pustí.
8. Dokonca sa ukáže, že Lipšicove gestapo na NAKA falošne obviňovalo ľudí a súd ich za to zavrel do väzby. Čo z toho vyplýva v mentálnom svete psychopatov z Trnavy?
9. No predsa - aj za to môže mafia. A hydra. Už mafiou teda nie je len Fico a Smer. Už je mafiou aj každý vyšetrovateľ, ktorý dodržiava zákon. A každý sudca. A dokonca aj ich vlastný nominant Žilinka. Všetko samá mafia a hydra.
10. Čo teda treba urobiť? Treba zmeniť zákony tak, aby sa už nemohlo stať, že Lipšicovi a Matovičovi bude niekto oponovať. Žilinku na dereš a sto rán bičom!
11. Doparoma, ak raz miestny magor ukáže prstom, že toto tu je mafián, tak všetci poslušne prikývnu a toho, na koho ukázal prstom, šupnú za mreže.
12. Čomu na tom Žilinka nerozumie? Čo sa na tom inšpekcii nepáči? Ako inak si predstavujú spravodlivosť? Sú to všetko hydry. A mafiáni. A hydry. A mafiáni.
13. Matovič nechápe. Však to povedal jasne. Už je z toho unavený. Od prvého dňa chce jedno - zavrieť Fica. Naučil sa označiť ho za mafiána a hydru aspoň tridsaťsedemkrát za jednu tlačovku, čo je nový intergalaktický rekord.
14. A stále nič. Stále na toho Fica nič nemajú - no proste mafia a hydra ja mocná. Igor musí zasiahnuť. A tak zvolá bezpečnostnú radu a ide meniť zákony.
15. Zvolá pracovnú skupinu na boj proti mafii a hydre. Táto skupina príde s dvoma zákonmi, ktoré vyriešia všetky problémy. Jeden sa bude volať Lex Lipšic.
16. V Lex Lipšic sa zruší generálna prokuratúra, polícia aj súdy. Systém spravodlivosti bude fungovať tak, že Matovič ukáže prstom, vzápätí Tódová napíše článok do Denníka N a Lipšic odsúdi. A šup do basy. Vybavené. Razom bude po mafii. A po hydre.
17. Aby sa nikto nesťažoval, bude existovať odvolací súd. V zložení Záleská, Hrubala, Kliment. Juj, to bude. Miestny magor si to už predstavuje - konečne mafiu porazí a hydre odreže všetky hlavy.
18. Ach, nádherné predstavy, škoda, že už ide Pavlínka s teplým mliečkom. Fuj, zase drží v ruke ten hnusný lexaurín - ten tieto krásne predstavy zabíja, dokelu.
19. A potom je tu ešte jeden zákon, ktorý mafiu porazí. Aj hydru, samozrejme. Lex Fico. V ňom sa proste napíše, že Fico má ísť do basy. Žiadne súdy, žiadna prokuratúra, žiaden Žilinka, žiadne prekážky.
20. Proste zrušme všetky zákony, zrušme všetko. A zavrime Fica a celý Smer. Všetci tu otravujú s nejakými hlúposťami, akože niekto musí spáchať aj nejaký trestný čin - vo svete magorov je to ale inak. Matovič povedal, tak proste bude. Lex Fico. Vybavené.
21. Svet bez mafie. Svet bez hydry. V celom sanatóriu zavládne pokoj.
22. Bezpečnostná rada sa zhodla, ako všetko vyrieši.
Gratulujeme
 

. O dva týždne sa na tom zhodne aj pracovná skupina. A pár dní na to to hodia v skrátenom konaní do parlamentu.

23. Deväťdesiat pročkov v národnej rade to strčí rovno do ústavy. Preambula ústavy začne slovami "Fica do basy". A každý článok ústavy začne slovami "mafia" a "hydra".
24. A Matovič bude spokojný. Pročkovia ho vytlieskajú, Tabak sa od radosti vrhne do Štrbského plesa, Záborska upáli zo štyri bosorky, všetci budú šťastím bez seba.
25. Udatný rytier Igor a jeho Salarbanda konečne porazí mafiu a hydru. Zavrú aj Žilinku, lebo bol slabý vo viere. Aj všetkých policajtov a prokurátorov, ktorí budú pindať. Juj, to bude sveta žiť.
Milí priatelia,
nie, nečítate Kafkov román. Toto tu fakt žijeme. A kým istý minister financií neskončí v psychiatrickej liečebni, kam patrí, tak to tu budeme žiť naďalej.
Týchto bude treba zavrieť do kazajky, iné riešenie neexistuje. Tu už nepomôže ani lexaurín. Slovenska sa zmocnili psychopati - už je to nad slnko jasnejšie. Reálni psychopati.

 

 

 

 
Roland Edvardsen

Najzaujímavejšie sú opäť tie otočky mediálnych splaškoch. Kým ešte pred nedávnom bolo rozhodnutie súdu o väzbe pre nich posvätné, odrazu už nič z toho, čo do krvi obhajovali, neplatí - ak im to kazí ich naratív. Sú smiešni, smiešne okatí.

Samozrejme, že toto je na okamžitý pád vlády a v normálnej krajine za normálnych podmienok by tu už takáto obludná vláda nebola. Obávam sa však, že sa budú do krvi brániť, len aby neboli predčasné voľby. Lebo ak sa raz skončí vláda hegerovcov a kolíkovcov, tak až potom bude reálne nejaké zadosťučinenie. Toho sa boja. Aspoň chcem veriť, že nejaké bude.

A áno, je až nepochopiteľné, že téme absolútneho rozvratu právneho štátu sa LSNS a Republika nevenujú, alebo len málo a nedostatočne. K čomu je nám taká opozícia, ktorej úplne unikajú priority? To sa naozaj nenájde nikto, kto by im už konečne poradil? Sú hluchí a slepí? Alebo ešte horšie - sú kontrolovaní?

sandro

V tieto dni sa lame Slovensko, toto je najtazsi boj, ktory stoji aktualne na par odvaznych v roznych utvaroch policie, prokurature a sudoch. Ako velky problem vidim moznost dovolania sa na Najvyssi sud SR(aj ohladne vazby), kde tento sud uz niekolko krat dokazal, ze uz nie je nezavisly.

Norman

Skôr ako na odvahu kohokoľvek v tejto republike vkladám nádej na to, že už nadkritické množstvo ľudí administratívy (sudcov, policajtov, prokurátorov, politikov, finančníkov ....) pochopilo, že vláda tohto Matovičovho gangu je skôr či neskôr smrteľne nebezpečná aj pre nich.

sandro

videl som tlacovku smeru. potvrdilo sa jedine : ak verejnopravna RTVS vyprodukuje serial, kde postupne Lipsic, Matovic, Kolikova, Mikulec kazdy vecer zavrazdia LIVE nejakeho nevinneho civilistu a Fico k tomu urobi tlacovku, tak ta tupa haved tam bude kricat, preco tomu nezabranil.
+ Lipsic sa uz vyjadril pomerne sebaisto, ze NS ich oslobodi. Tam maju zrejme zicher. To bude sach - mat.

Norman

šach mat bude, keď budú zo Slovenska utekať ako afgánski kolaboranti z Kábulu.
Šéfom Lipšicovho stáda je Biden, a ten je na kraji demencie, ako (v politickom zmysle) celá jeho krajina.

lebleu

Nie je teoreticky možné odvolať sa proti rozsudku NS SR ešte na nejaký súd EÚ?

sandro

nie je. V tomto pripade by aj islo o pomerne grotesknu vec kedy by sa statny prokurator odvolaval na nejaky EU sud :) Tato vec prislucha obecne poskodenemu, v pripade ukonceneho sudneho procesu sa moze este obratit na EU sud pre ludske prava.
Ale myslim, ze v tomto pripade este bude ta postupnost Krajsky sud BA a az nasledne NS SR. Uvidime ako dovtedy ohnu pravo zakonodarcovia lebo uz to otvorene hovoria, ze to idu robit. Zrejme zrusia sudy a policiu.

Norman

Situácia sa stále vyvíja, teraz je to naozaj kto z koho.

lebleu

Lebo inak je to veľmi v prdeli.

nové