Pfizer vakcína nefunguje tak, ako bolo sľubované

V štátoch Európy prudko stúpa incidencia Covidu, a to napriek vysokej zaočkovanosti. Presnejšie povedané, nielenže zaočkovaní šíria vírus, ale mnoho zaočkovaných je aj chorých a príliš mnohí z nich na covid aj zomierajú.

Po obavách z nežiadúcich účinkov vakcíny Pfizer prišiel čas aj na vyhodnotenie jej účinnosti. Alebo skôr neúčinnosti. Niektorí označujú terajšiu vakcináciu širokej populácie za test, a tak ho teraz možno vyhodnotiť. No, zdá sa, že americký Pfizer sa príliš podobá "zázračným" lektvarom, ktoré kedysi na Divokom západe rôzni "doktori" predávali  vidlákom. Vtedy to bol špinavý sprostý primitívny podvod. Čo je to dnes?

 

Ten, kto je označovaný za vedúceho autora vakcíny, predávanej s ohromnými ziskami firmou Pfizer, šéf tímu BioNTech Ugur Sahin, podal vysvetlenie.

biontech

Podľa neho je vakcína veľmi dobrá, len jej "od štvrtého mesiaca" klesá účinnosť. Ergo, kto bol zaočkovaný vo februári, začal už v júni strácať ochranu. Ale podľa experta Ugura Sahina je dobre účinná proti ťažkému priebehu deväť mesiacov. Znova rátajme: zaočkovaní vo februári sú už teraz, v novembri, bez ochrany aj proti ťažkým priebehom. Čiže vlastne bez akejkoľvek ochrany.

Preto nám Sahin radí "booster", teda novú vakcináciu. Takzvaný autor vakcíny explicitne povedal, že ráta s potrebou každororočného posiľňovacieho očkovania, ako u chrípky.

To priniesol dnes Die Welt.

Treba si uvedomiť, že spomínné čísla sú len odhad. S jesennou ďalšou vlnou Covidu musel Pfizer priznať neúčinnosť vakcíny, a tak stanovil jej účinnosť na tých 9 mesiacov, pretože toľko  približne uplynulo od začiatku vakcinácie. V skutočnosti je to zrejme menej. A v každom prípade je to menej, ako sa sľubovalo a za čo sa zaplailo. Oficiálny šéf autorského tímu vlastne priznal, že vakcína nefunguje.

A každoročné očkovanie? Znova  platiť a stále bez záruky zo strany firmy Pfizer-BioNTech? Ahá.

Hodnotu Ugura Sahina stanovuje Forbes na 11,4 miliardy dolárov. Ale firmy, ktoré spoluvlastní a z ktorých čerpá, neručia za žiadne nežiadúce účinky vakcín a Covid, nechávajú to na štátoch, a tie to presúvajú na jednotlivých očkovaných.

Tomu sa nedá povedať ináč, ako to, že veda v podmienkach režimu intenzívneho konzumu zlyhala. Nedodala funkčnú vakcínu, nedodala férové podmienky. Ide o jasné zneužitie pandémie. Jej výsledkom sú miliardy na kontách globalistických korporácii, ako svedčí aj prípad Ugura Sahina. A státisíce mŕtvych.

Ľudstvu sa podarilo v oblasti imunitnej medicíny viacero úspechov, napríklad zničit kiahne, čo bol skvelý výkon, aj za výraznej podpory československých vedcov. To bolo okolo roku 1960. Teraz, okolo roku 2020, je situácia očividne úplne iná, inštitúcie vedy majú pod palcom korporácie a vedcov hrajú rôzne pochybné zjavy.

Ako píše NY Times: Sahin, ktorý je Turek (žijúci v Nemecku), nadviazal kamarádstvo s Albertom Bourlom, Grékom, šéfom Pfizeru. Tento pár sa vyjadril, že ich puto je založené na podobnom spoločnom pôvode, na postojoch imigrantov (pre vysvetlenie:  imigrantský komplex je chorobný predsudok, že ako imigrant trpí človek bezprávim zo stranu hostitelskej zeme a má preto naopak právo na akýkoľvek podvod na domácej väčšinovej spoločnosti). V Nemecku je úspech Sahina (a jeho ženy) oslavovaný ako úspech "integrácie", a tak vakcína Pfizer-BioNTech získava ťažkú ideologickú ochranu - a preto nemôže byť o nej povedaná pravda, nemôže byť kritizovaná.

bourla

 

Popravde, ani nečudo, že takéto zjavy podrývajú autoritu vedy a racionálneho myslenia. K tyranii peňazí sa tak pridáva vyvolaná reakcia - záplava všeobecnej iracionality a viery na rôzne  "strašidlá". Toto dnes vládne svetu. 

 
Roland Edvardsen

Je to na prd s tými vakcínami. A druhý problém je aj ten, že konkrétne lieky, ktoré sa teraz používajú na liečbu covidu, majú ešte horšie a častejšie vedľajšie účinky než vakcíny. To len na margo toho, ako niektorí volajú po tom, že treba len lieky, nie vakcínu.

A už totálna blbosť je bazírovať len na jednom prostriedku proti covidu, ako to teraz robia z vakcín. Keby mali ľudia aspoň širší výber. U mojej obvodnej doktorky sa inou vakcínou ako Pfizer ani zaočkovať nedalo.

Nuž, nakoniec sa tvrdému lockdownu, pre nezaočkovaných i očkovaných, nevyhneme.

buko

este ze to je na koho hodit a za zlyhanie vakcin a lockdowny mozu neockovani.

"V Nemecku je úspech Sahina (a jeho ženy) oslavovaný ako úspech "integrácie", a tak vakcína Pfizer-BioNTech získava ťažkú ideologickú ochranu - a preto nemôže byť o nej povedaná pravda, nemôže byť kritizovaná."

- takze ak si nedas mRNA experimentalnu genovu terapiu od migranta turka alebo greckeho zida, doslova si rasista, xenofob a antisemita, spravne to chapem?

Ema

Za normálnych okolností rád všade tvrdí, že je žid a obeť nielen holokauzy, ale aj halevaj halevaj stredovekého vykopnutia zo Španielska.
https://greekreporter.com/2021/02/03/jews-parents-pfizer-ceo-albert-bour...
Ono je to už nudné, jak sú tie storky stále rovnaké - a končia bombastickým happy-endom, v tomto prípade pozíciou CEO Pfizeru. Pretože v USA sú tak blbí, že potrebujú nejakého pojebaného Gréka, aby šéfoval významnej farmakorporácii.

Mimochodom, tieto slová Bourlu v Greek Reporterovi sú kľúčové: You see, when my parents spoke of the Holocaust, they never spoke of anger or revenge. They didn’t teach us to hate those who did this to our family and friends.
Opak je, samozrejme, pravdou. Inak by doteraz neopakovali bolestínsky svoje historky (až do čias stredoveku, keď prišli do Grécka pomáhať Turkom a rozožierali Grécko zvnútra). Určite je takých viac, čo si v súvislosti s nenormálnym tlakom na očkovanie Európanov výlučne Pfizerom spomenuli na beštiálny zámer, ktorý sa vtedy nepodaril - Plan A.

Ema

Vo farmamolochu Merck v USA sa našla ampula s pravými kiahňami. Príliš sa o tom nepísalo a nepochybujem, že sa nikdy nedozvieme, ako sa tam dostala, načo a kto je whistleblower, ktorý Merck natrel.

buko

"Je možné, že při očkování proti covidu-19 bude pro některé potřeba i čtvrtá dávka vakcíny. V rozhovoru pro Blesk to připustil kandidát na ministra zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09). Zároveň uvedl, že třetí dávkou se asi postupně budou muset naočkovat všichni. Povinné plošné očkování stále odmítá."

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ctvrta-davka-nejspis-bude-nutna-pri...

Nefunguje? nevadi, zvysime davky..

Ema

Až na bezvýznamnú skupinu exotov boli ľudia možnosťou vakcinácie nadšení - ale keď prišiel Sputnik V, od najvyššej reprezentantky ŠÚKL odrazu začali verejne a poriadne nahlas zaznievať strašné a varovné slová, ako môže byť vakcína neodskúšaná, nebezpečná, smrtonosná atď.

Ľudia spozorneli. A odrazu cukli, pretože pred vakcináciou varovala taká autorita ako ŠÚKL.
Tá pizda je hlavný antivaxer. A s ňou všetky korporátne médiá, ktoré spolu s ňou štvali proti vakcíne. Ľuďom je úprimne jedno, akej. Proste Baťová a médiá štvali proti očkovaniu.

kali

Presne tak, a to je len jeden aspekt. Druhy je, že tým šaškovaním a obštrukciami ktoré robili so sputnikom jak Baťova tak aj niektorí členovia vlády sa len nepriamo priznali, že lobujú za záujmy západných nadnárodných korporácii, čo znova len prehĺbilo nedôveru voči očkovaniu a korona opatreniam ako takým.

Dusanbe

atmosféra ktorú vyvolali, Korčokova "hybridná zbraň", Nagyove a Šeligove rusofóbne agitky, nekonečné nechutné naťahovanie až do "vládnej krízy" a výmeny na premiérskom kresle a potom zametenie Sputnika pod koberec obmedzenou možnosťou registrácie a rozhodenia očkovacích stredísk čo najďalej od ľudí - z takej Oravy dostávali termín v Lučenci, z Liptova či Spiša sa mohli hlásiť do Žiliny alebo Michaloviec...
Tupaňa Baťová bola len použitým kolieskom v tej mašinérii, ovplyvňovaná a riadená. Čím ju neospravedlňujem - všetci títo propagandistickí rusofóbni smradi sú zodpovední za to, čo spôsobili v spoločnosti.
Ale sú to ľudia, ktorí by, ak by sa v 1989 doba nezmenila, robili kariéru vo vrcholných politických orgánoch SZM či ZČSSP a pchali sa oduševnene do zadku Moskve.
Nič iné robiť nevedia.

buko

https://slovensko.hnonline.sk/13720448-biela-vrana-zuzana-batova-ziskala...

​"Všetky tohtoročné laureátky upriamujú našu pozornosť na to, čo potrebujeme, aby sa naša demokracia tiež zregenerovala a stala silnou. Zároveň nám svojím príkladom ponúkajú riešenia. Ako by sme mohli spoločne prekonať súčasnú krízu, ktorá sa v súčasnosti vyostruje," povedala členka Rady Bielej vrany Zuzana Wienk.

Prvou laureátkou sa stala nezávislá poslankyňa obce Varín Lenka Ticháková. Tá sa dlhodobo snaží, aby obec našla nový názov pre ulicu Dr. Jozefa Tisa. Pátrala v archívoch, získala stanovisko historikov, robila osvetu a tlačila na zmenu. V obci čelí urážkam a nepochopeniu.

Druhou ocenenou sa stala riaditeľka Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv Zuzana Baťová. Ústav vypracoval v čase pandemickej krízy nezávislé hodnotenie neregistrovanej vakcíny Sputnik. Baťová zaň čelila bezprecedentným mediálnym aj politickým tlakom, a to nielen na domácej scéne.

Biela vrana je ocenením spoločensky prínosného a odvážneho občianskeho činu. Udeľuje sa ako poďakovanie vzácnym ľuďom, ktorí sú ochotní brániť pravdu a spravodlivosť, konkrétnym činom preukázali občiansku odvahu.

-----
V paralelnom vesmire je potopenie vakciny ktora realne mohla zachranit desiatky, stovky zivotov dochodcov spolocensky prinosny a odvazny obciansky cin.

Dusanbe

si dal tretiu posilňovaciu dávku - SputnikLight.
Rusi už testujú formu vakcinácie pomocou nosných kvapiek a tvrdia, že je to veľmi sľubné:

https://www.rt.com/russia/540904-putin-revaccination-nasal-vax-trial/

ilusion

Ja tomu bratovi z Pfizeru ďakujem. Dokázal, že škodlivé organizmy sa musia hubiť a nie púšťať do tela. A stačila k tomu len udička z pár miliárd, na ktorú hneď skočil.

Ema

Práve čítam v korporátnom mediálnom splašku - žiadne dezinfo, dennikn - že z Holandska začali pacientov s covidom v ťažkom stave prevážať do Nemecka a asi pätina holandských nemocníc už nemá kapacitu na výkony nevyhnutných operácií. Holandsko má cca 85 % plne zaočkovaných ľudí. A v ďalšom korporátnom splašku - smetiarni je titulok Západ ukazuje, že vakcíny fungujú.

Dusanbe

si vraj drží účinnosť celkom pekne:
https://www.rt.com/russia/541195-sputnik-long-term-efficacy/

Dusanbe

 

Sputnik v Maďarsku na vzorke 820 000 ľudí - najlepší v prevencii mortality na Covid:

 

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1198743X2100639X

V Maďarsku vakcinácia štatisticky zachránila 9 500 životov:

"Our nationwide observational study examined the effectiveness of five Covid-19 vaccines against SARS-CoV-2 infection and Covid-19 related death among 3.7 million individuals. All investigated vaccines showed overall high (>50%) or very high (>80%) effectiveness against SARS-CoV-2 infection and very high effectiveness against Covid-19 related mortality. The emergency approval of five different vaccines led to the prevention of more than 9,500 deaths."

Koľko životov majú na Slovensku na svedomí na politruci zo strany "Za ľudí" ako dôsledok ich politikárčenia okolo použitia Sputnika !?!

Norman

Poslal som to do HS, mám tam ešte nejaký ten kanál, som myslel, aby vyzvali na dovoz Sputniku, čo by hlavne politicky pomohlo myšlienke vakcinácií.

V podstate namiesto toho, ako vidím, dnes vyzývajú na demonštrácie a znova proti očkovaniu. Zrazu akí bojovníci, nejako im otrnulo. Uvidíme niekdy niekoho z HS naozaj na demonštráciách? Ja som tam ešte nikoho z nich nevidel. Sú si vedomí toho, že sa už dva roky hrajú so životmi ľudí? Članok bol na titulke, úplne navrchu, teraz ho stiahli (je ale stále medzi najčítanejšími), zrejme si tiež uvedomili, že už im - ináč sa to nedá povedať - jebe.

 

 

Norman

vidím v médiách paniku nad novým kmeňom covidu. Vraj je vakcína (pfizer) menej účínná, či vôbec. Myslím, že panika je nefalšovaná (aspoň na tých marxistických "nižších úrovniach riadenia":).

No neviem. Vždy som veril, že ľudia pochopia a tento režim vedome zvrhnú. Teraz sa mi zdá, že už to nestihnú - rozbije sa totiž ešte skôr sám.
Je to škoda, lebo sa ľudia nepoučia, nedozrejú do toho stavu.

Bude ako nebolo.

Ema

461 černochov - ilegálov z Afriky v prístave v Auguste. Zároveň demonštračne zastavuje lety, v ktorých sú identifikovateľní civilizovaní ľudia, na rozdiel od hordy čiernych nájazdníkov, schopných zamoriť Európu najväčšími svinstvami z afrického virotického bazéna.
https://twitter.com/seawatchcrew
Pôvodne bolo týchto "hostí" (obľúbený slovník dredových magorov, ktorí vozia do Európy takéto darčeky) o 10 viac, tí ale boli vylodení v mimoriadnom režme talianskou pobrežnou strážou, pretože akútne rodili. Ešte aj cestou za lepším musia rozhojňovať africké populačné prebytky, proste sa nevedia ovládnuť. V Európe potom saranče totálne zdvihnú stavidlá, keďže je tu ešte stále dostatok žrádla, ktoré biely odpad - za aký nás tie čierne rasistické hordy považujú - zaplatí.
Mimochodom, Moderna už oznámila, že na nový variant z afrického virotického bazéna pomôže zvýšiť dávku ich súčasnej vakcíny. Zatiaľ nedali vedieť, či dvojmo alebo trojmo, prípadne za kýbel. Alebo možno bude stačiť za krčah s limetkou.

Ema

Politicko-mediálny cirkus okolo novej mutácie je vskutku udivujúci. Takto zvonka to vyzerá, že marketingoví špecialisti z Pfizera sa spojili so svojimi kolegami z Moderny a spustili cez svoje globálne kanály - cez korporáciami kontrolovaných politikov a korporátne médiá - kampaň na prekrytie neúčinnosti ich vakcín. Všade sa teraz omicronuje a v tom kraváli zaniká, že mRNA vakcíny sú bezcenné štiny a spôsobili súčasné peklo v Európe, ktoré s nejakým omicronom nemá nič spoločné.
A z Pfizera s Modernou sa ako v marwelovke opäť stávajú planetárni akční hrdinovia, ktorí na pandemickej barikáde bojujú za blaho ľudstva a ich šikovní laboranti už deň-noc usilovne pracujú na nových šťankách. Ktoré budú na akýsi omicron rovnako neúčinné ako ich doterajšie vakcíny na doterajšie varianty.

"Ministerstvo zahraničných vecí JAR konštatovalo, že aj v iných oblastiach sveta objavili nové varianty. Ani jeden z týchto prípadov nebol aktuálne spojený s južnou Afrikou, ale reakcia týchto krajín bola úplne odlišná. Zaradenie JAR na „červený zoznam“ v čase, keď neexistujú dostatočné klinické údaje na preukázanie nebezpečenstva spojeného s novým variantom, kritizovala aj šéfka lekárskej asociácie JAR Angelique Coetzeeová."

Norman

medzi deltou a omikronom je kopa písmen abecedy, o tých nemali záujem informovať. Až teraz je omikron žiadaný. Toto je naozaj prekvapivá kampaň. Pandémia nie je riadená - ale sem tam do nej niekto riadne dúcha, a samozrejme sa mnohí radi na tom nabalia, ako pri každej podobnej katastrofe.

Na druhej strane - vidno, v čom je najvyššie nebezpečenstvo vírusovej infekcie - že môže zmutovať do nepredvídateľného stavu.

Nuž - pri HIV ľudstvo(vedci/doktori nedokázali) tiež rezignovalo na vyliečenie a začalo žiť menej promiskuitne, ako predtým, tak holt teraz, ak veda opäť sklame a nenájde funkčnú(!!!) vakcínu, tak bude treba výrazne obmedziť lietačky do Afriky, do Ameriky, Austrálie, Indie a Indočíny, a do všetkých tých dier, kam sa títo hlupáci (v čase pandémie) drbú na dovolenky a podobné nezmysly.

Idril

Už v 07/2021 bolo známe ze účinnosť vakcíny Comirnaty od PFIZERu je len 39 percent. Vakcína od Janssen (Johnson & Johnson) ešte v 03/2021 poskytovala údajne ochranu pred COVID-19 na úrovni 86,4 percent, po pol roku na úroveň 13,1 percenta. Napr. Holandsko už prestalo očkovať vakcínou Janssen. Moderna sa od začiatku 11/2021 používa len pre osoby staršie ako 30 rokov. Dôvodom je zvýšené riziko myokarditídy a perikarditídy. S Vaxzevria (ASTRAZENECA) sa vo väčšine štátov EU takmer už ani neočkuje.

Na základe týchto pozorovaní s mRNA-vakcínami (+vektor.) je nenadskutočná hanba, že Nemecko ako líder EU ešte stále nebolo schopné dokončiť klin. skúšky s inaktivovanou vakcínou - vyvíja ju Fraunhofer Institut. Predbehla ju aj Rak./Fra. spol. Valneva, ktorá očk. látku VLA2021 dostane na EU_trh pravdepodobne začiatkom roku 2022. VLA2021 by mala byť účinnejšia a menej riziková ako AstraZeneca (pravdepod. aj ako mRNA_v.) avšak obsahuje adjuvans CPG, ktorý sa viac menej používal len vo veterin. medicíne, takže zase čo sa týka bezpečnosti bude asi na rovnakej úrovni ako dalšia prichádzajúca vakcína od f. Novavax (NVX-CoV2373) s obsahom adjuvansu: Saponin.
Čína (Sinovac), India (Covaxin), Kazachstan (QazVac) vyvinuli už vlastné inaktivované vakcíny, samozrejme ze EMA ich na EU trh, tak ako Sputnik nepustí !

Asi najsmutnejšie na tom je ale to, ze z celého Plánu obnovy pre Európu ktorý je založený na najväčšom dlhodobom rozpočte v histórii EÚ sa velké hovno vynaložilo na boj proti COVID-19. Miesto toho aby napr. taky Sulík tlačil a investoval na vývoj vakcíny napr. v našej farmaceutickej spol. IMUNA-PHARM v Šarišských Michaľanoch (vyrábajú napr. očkov. látku proti Tetanu), jebe milióny € do výstavby vodíkovej infraštruktúry atď.

Ak si stále nikto mysli, že bezpečnú očkov. látku vôbec nepotrebujeme, spomeňte si čo povedal Fico svojim kamošom na chate, ako sa po prekonanom COVIDE cíti:
„Únava, stále mám plechovú chuť v ústach, neviem, čo to je, takú, že jak keby som necítil stále niečo,". „Strašná choroba, strašná. A pritom, nemal som ťažký priebeh, ja som normálnu chrípku mal,"

https://www.postoj.sk/91223/fica-pocas-dovolenky-vykradli-v-grecku-preko...

Ema

Všetci sme zvery božie, a ak je dobrý pre šimpanza, tak aj pre nás.

Dusanbe

aj keď sa vtexte dozvie.e, že to bol profesor, vedec a doktor:
https://www.hlavnespravy.sk/nemecke-urady-stopli-ockovanie-vakcinou-ktor...

Dusanbe

aj keď sa vtexte dozvie.e, že to bol profesor, vedec a doktor:
https://www.hlavnespravy.sk/nemecke-urady-stopli-ockovanie-vakcinou-ktor...

nové