Poslankyňa EÚ Clare Dalyová ich poslala tam, kam patria

Poslankyňa Európskeho parlamentu, podpredsedníčka Delegácie pre vzťahy s Afganistanom, Clare Dalyová, poukázala v súvislosti s rozpravou k rusko-ukrajinskej kríze v priebehu zasadnutia EP na pokrytectvo a dvojitý meter. Počas vášnivého tohtotýždňového prejavu povedala:
 
„Niet pochýb o tom, že žijeme v časoch katastrofálnej krízy, kde sú vo vojnách ich pánov obetované životy nevinných civilistov. Áno, na Ukrajine, ale nielen tam. Od posledného plenárneho zasadnutia desaťtisíce afganských občanov muselo utiecť v snahe nájsť jedlo a bezpečie, päť miliónov detí čelí hladomoru, strádaniu, bolestivej smrti, 500 % nárastu detských manželstiev a predávaniu detí, len aby mohli prežiť.
 
A nikde o tom ani zmienky. Ani tu, ani nikde. Žiadne celoplošné televízne pokrytie, žiadna núdzová humanitárna reakcia, žiadne špeciálne plenárne schôdze, dokonca ani zmienka v tomto pléne. Žiadne afganské delegácie a žiadne vyhlásenia.
 
Môj bože, určite sa čudujú, prečo je ich humanitárna kríza taká nedôležitá. Je to kvôli farbe ich pleti? Je to tým, že nie sú bieli? Nie sú Európania? Že ich problémy pochádzajú od amerických zbraní alebo americkej invázie? Je to tým, že rozhodnutie okradnúť bohatstvo ich krajiny bolo prijaté despotickým americkým prezidentom, a nie ruským?
Pretože, všetky vojny sú zlé a všetky obete si zaslúžia podporu. A kým budeme používať tento dvojitý meter, nebudeme mať žiadnu dôveryhodnosť.“
 
Clare Dalyová bola jednou z 13 europoslancov, hlasujúcich proti rezolúcii EP z 1.3.2022 odsudzujúcej inváziu Ruska na Ukrajinu. Dalyová povedala, že hlasovala proti tejto rezolúcii, pretože sa v nej vyzýva na zvýšenie dodávok zbraní Ukrajine, čo „situáciu len zhorší.“ Podľa jej názoru, EÚ musí povedať „dosť krviprelievaniu“ a začať viesť seriózne mierové rozhovory. „Je naozaj poľutovaniahodné, že NATO, USA a EÚ nepodporujú myšlienku medzinárodne sprostredkovanej mierovej dohody. Toto je jediné riešenie. Je iróniou, že takúto dohodu teraz predkladajú iba Číňania, ale toto je jediný spôsob," povedala pre Euronews.

 

https://www.facebook.com/watch?v=656783535549071

 
prazsky orloj

Clare Daly je Irska komunistka, odmietajuca filantrokapitalizmus a vsetky s nim spojene vyhody... Nepaci sa jej humatitarne vrazdenie, ani filantropicke bezdomovectvo v Irsku a dokonca ziada slobodu aj pre komunistu Assange-a... Uz davno mala byt za svoje postoje strcena do basy... Treba ju cim skor nahlasit poprednej slovenskej akademicke, myslitelke, politicke, filozofke, polititologicke, virologicke a globalnej expertke na podavanie trestnych oznameni, toho casu aj poslankyni EP, aby s nou zatocila... Rusko musi padnut...! Ukrajinski nacisti musia byt zachraneni...! S filantrokapitalistami na vecne casy a nikdy inak...!

Norman

že keďže sa všetci správajú, akoby bolo ZAKAZANE hovoriť čokoľvek na obranu Ruska a jeho pohľadu na geopolitiku, musíme sa proste podrobiť tejto novej dogme a presne podľa nej propagovať záchranu ukrajinského nacizmu.
Nech všetci vedia,čo vlastne robia. Záchrana banderizmu musí byť prvoradá.

Vážne stále čakám, kedy to už profesionálni židia, holokauzníci a naháňači pubertálnych fašistov po fejsbúku ešte vydržia. Túto schizu :-)

Tu treba vysvetliť, že kým Wehrmacht aj uné zložky boli civilizované ozbrojené zložky, neporušujúce základy ľudskosti (potvrdili to aj súdy po vojne), práve tieto partizánske a antipartizánske banderovské bandy spôsobili väčšinu naozaj hrozných vojnových masakrov. A toto Dostál, Osuský, Čaputová a ostatní humanisti podporujú. (o úplných agentoch us zložiek typu Klus, Krúpa, Korčok ... nehovorím, to sú ľudia aj bez formálneho svedomia, ale spomínaní profesionálni židia a havlisti by mali prejaviť aspoň rozpaky)
Diabol sa na tom smeje.

nové