Zelení paraziti

Posledné dva augustové dni bol spečatený odliv nemalého balíka peňazí od európskych daňových poplatníkov. Celkovo 20 miliárd eur na výrobu zbraní a vraždenie.

V stredu 30. augusta 2023 sa zliezajú v španielskom Tolede na neformálnom stretnutí ministri obrany členských štátov EÚ a formálne odsúhlasujú geniálny návrh šéfa únijnej diplomacie Josepa Borrella poskytovať od roku 2024 do roku 2027 (vrátane) každoročne päť miliárd eur na zbrane a výcvikové programy skolabovanej Chochlandii. No a bez otáľania si hneď vo štvrtok 31. augusta v Kyjeve potriasajú paprčkou CEO britského zbrojného megakorporátu BAE Systems Charles Woodburn a krvavý šašo Zelenskij, aby spečatili tučný kšeft. Čakalo sa len, či zbor trotlov z členských štátov EÚ, ktorí si hovoria ministri obrany, sekne žilou európskemu obyvateľstvu a pretransferuje skrze Chochlov miliardy mimoúnijnému britskéhu zbrojnému korporátu. Podarilo sa. 

Človek sa nemôže zbaviť dojmu, že si z nás vojensko-priemyselný komplex a politici v jeho službách robia už úplne prču. Civili, čiže pre vojensko-priemyselný komplex a zelené armádne mozgy niečo ako hmyz, si predsa už dávno všimli, že vojenský konflikt sa zo strany "kolektívneho západu" dostal do stavu, keď na ňom začali parazitovať hlavne americké a britské zbrojárske firmy, ktoré ho majú snahu naťahovať do nemlátom, ako by povedal Orbán. A civili si tiež všimli, že politici, ktorí im v tom majú účinne brániť, robia pravý opak.

Bratislavskej kaviarni by bolo treba oznámiť, že tie obrovské náklady na Ukrajinu, skolabovanú pod ťarchou vlastnej tuposti, bude treba zaplatiť. Ja neviem, možno budú všetci tí roztatárení naivní chochlopozitívni slušnoľudia jačať menej ako ostatní. Som však presvedčená, že ich to bude bolieť rovnako. Tu platí: nič ste nepovedali, keď vás okradli o energie a peniaze, nič ste nepovedali, keď vás odzbrojili a bude neskoro niečo hovoriť, keď vás poženú na front. 

Keď už je reč o BAE Systems, len ako lokálna zaujímavosť - v službách tohto korporátu pracovala, prípadne stále pracuje mater mimoriadne nadaného žiaka, ktorý na začiatku prázdnin podpálil kopu áut, vlastnú školu na Teplickej a nedopatrením aj seba. Otvorenou otázkou po tomto čine zostalo, či sa mu mater zo zbrojného korporátu venovala veľa alebo málo.

Jozef Novak

Vynikajúco vyhodnotené! Obávam sa že tunajšia vyspelá, civilizovaná, demokratická spoločnosť, ktorá si bez pomoci Cíňanov nedokáže vyrobiť už ani len tie posraté záchody, ktorými sa tunajší chochlopozitívni náfukova tak pekne podemokraticky pred Rusmi vystatovali, sa dostala do stavu, keď im nestačí prepierať svoje špinavé peniaze vo farebných revolúciách a prevratoch. Boli nútení pritvrdiť a vyjsť z kola studenej vojny na vyšší stupeň úmrtnosti - k niečomu tvrdšiemu a ostrejšiemu, kde sa dá zarobiť väčší balík peňazí.

nové