Ak sa politik stane šéfom

Upozornil na to Taraba: Jaroslav Spišiak bol v debate s Tódovou a zahlásil, že politici majú podliehať korporáciám, oligarchom, a keď sa im vymknú z moci a stávajú sa samostatní, tak je vraj zle. Vraj je to najväčšie zlo. Ak sa "politik stane šéfom".

Tarabov krátky príhovor a záznam Spišiaka:

https://www.facebook.com/watch/?v=656358279797091

A tohto naozaj hlupáka má Progresívne Slovensko ako kandidáta za ministra vnútra.

 

Doplnok:

Tento bod nie je len o nejakom policajnom hlupákovi, táto téma je základným stretom v "novej kapitalistickej" spoločnosti - od začiatku pred pár storočiami je postavená na boji ekonomickej moci s politickou. Industriálna kapitalistická spoločnosť, kde moc korporácii postupne prevýšila moc politickú,   tak uvrhla širokú spoločnosť do postavenia ekonomických otrokov (človek sa stal námedzný robotník, či už s modrým alebo bielym golierom, s mizivou šancou sa oslobodiť, teda motrok (moderný otrok)), potrebovala ich mentálne upokojiť a im to vynahradiť, a tak vznikla veľká nafúknutá ideológia "demokracie" a "slobody" - teda presne tých atribútov, ktoré chýbali.

O toto ide už pár stoviek rokov, kedysi s tým bojovali aj v Amerike, ale tento "boj s bankami" prehrali. Korporátnou ideológiou potom infikovali aj Európu, výrazne pomáhali pri vzraste tohto neduhu na starom kontinente, kde boli výraznejšie obranné sily a populácia viac na výške. USA podporovali chorobu a to aj podnecovaním rozvratných revolúcií, aj zapalovaním vojen - vrátane dvoch inváznych vojen v 20. stopročí.

Tento režim práve preto odmieta ľudových demokratických politikov a označuje ich za "despotov" a snaží sa ich zničiť všetkými prostriedkami, znova zopakujem, vrátane revolúcií a vojen.

Ľudia ako Spišiak sú len tá najotrockejšia spodina spoločnosti, ktorá leze do služieb veľkého psa - pretože sa hovorí, že veľký pes  jebe. Vôbec im nevadí, že často jebe práve ich. Tento primitívny policajt Spišiak len proste nevie hovoriť, a tak nevie ani klamať a povedal pravdu - oni, proamerické prokorporátne strany PS, SaS, Olano, Demokrati, Modrí  etc sú proti  demokratickým politikom.

 

 
Ema

aj budhisti hovoria, že niet nad vlastnú skúsenosť.

Truhlík

Potvrdzujem
V roku 1998 kresťanskí demokrati a kadejakí iní demokrati vrátane exkomunistov zaviedli v Slovensku korporátno-fašistický režim.
Pravda, takto otvorene to nikto nepovedal. Až na Kisku - Ľudské práva nesmú byť nadradené nad obchodné záujmy.

Jozef Novak

Vraj za tatíčka Masaryka mi rozprával jeden pamätník nato obdobie, že im tam nasekali plno demokratických politických strán: stranu Demokratickejch blbců, ale aj stranu Blbejch Demokratů, stranu sprostejch Demokratů, Demokratickejch Sprosťáků... aby mali koho voliť do vlády, ale aj do opozície.

Jozef Novak

Minister vnútra bude mať prehnité vnútornosti.

slaven1

To že KDH je politická značka pre zradcov a lúzrov, o tom sme tu už písali.

https://nadhlad.com/comment/45113#comment-45113

Šramková vypichla jeden bod predvolebného programu tejto strany-zombi. Každej rodine s 3 a viac deťmi a koňom chcú dávať štátny príspevok na nákup elektrického rybárskeho člnu.

https://t.me/s/mimisramova/12014

V prípade, že by KDH zostavilo vládu, očakávajte nárast pôrodnosti a rast cien koní :) alias neadekváti na čele týchto babráko-zradcov navrhujú podporu rodinám oproti ČSSR resp. dnešnému Maďarsku ako keď sa na bicykli pretekáš s motorkou.

Ako je to u Orbána? Koľko je tá mladomanželská pôžička? Za každé dieťa koľko ide z dlhu dole? Od koľkých detí neplatí matka v Maďarsku daň s príjmu?

Včera som sa rozprával s mužom (28), ktorý si chce s priateľkou založiť rodinu. Pracujú v štátnej správe. Akurát riešia bytovú otázku. Vidia to na dom v jednej dedine v horách. Splátka 30-ročnej hypotéky bude spolu za oboch 1100 EUR.

Popri „vyživovaní“ banky budú radi ak sa zvládnu „splácať“ jedno dieťa.

slaven1

Takže situáčia "Slovensko vs. KDH" má už aj ilustračný obrázok:

https://t.me/s/mimisramova/13309

Jozef Novak

Henten výtvor britskej tajnej služby, ktorý zneužil označenie "kresťanský", prekukol každý rozumne zmýšlajúci kresťaň. Takto boli výslovne prinútení učiniť v pudu sebazáchovy. Snaď len takí slaboduchí básnili o nepoškvrnených svätcoch, takých ako bol Ján Fígel Zlatopadákový.