101

Presne toľko typov povolení, udeľovaných okupačnou mocou, dnes reguluje život Palestínčanov na Západnom brehu, kde si židia etnickými čistkami rozširujú svoj Lebensraum.


Izraelský denník Hárec zverejnil správu s názvom 101 different types of permints governing Palestinian movement. Tento absurdný počet povolení na pohyb sa týka nielen vstupu z okupovaného Západného brehu do Izraela či vycestovania do zahraničia, ale aj pohybu v rámci samotného palestínskeho Západného brehu - napríklad prístupu k vlastnej pôde. Okupačný židovský moloch za desaťročia vygeneroval svetový byrokratický unikát.


Autor článku sa nad tým pohoršuje a nádejá sa, že by sa to mohlo zlepšiť. Nemohlo. Nikto mu zatiaľ neprezradil, že rakovinové bujnenie povolení pre Palestínčanov nie je náhodný úkaz. Je to len jednen z prejavov kultúry kohenovských kňazov, ktorí v minulosti vládli slovu a nariaďovali všetkým, čo majú robiť. Svoj vlastný kmeň zotročili 613 prikázaniami Tóry - a my, gójovia, mu vďačíme za byrokratický aparát, ktorý otravuje Európu. Práve v kohenovskej kultúre sú korene byrokracie židoboľševického Ruska, a dokonca aj Rakúsko-Uhorska. Všade, kde sa dostali kohenovskí potomkovia k moci, začala bujnieť paralyzujúca húština byrokracie. 101 typov povolení na pohyb Palestínčanov je snáď zaujímavých len tým, že priamočiaro ukazujú, ako byrokracia dokáže skomplikovať aj takú jednoduchú aktivitu, akou je presun z miesta na miesto.


 "Vy nemáte povolenie ísť z miesta na miesto s kabelkou, ktorá je väčšia ako 5x10x12,5 cm. Môžete sa otočiť a vrátiť späť."


 "Tu Šlojmo, tu Šlojmo. Mojše, kopni tam do tej babizne, nech nevytŕča z radu, lebo dám jej povolenie zožrať vlčiakovi a môže ísť do riti. Prepínam."


 "Ráchel, nafľusaj mu do tašky. Alebo ho rovno zastreľme, pretože aj tak z neho vyrastie terorista, ktorý bude vraždiť úbohých nevinných židov. Prevencia, chápeš."