Americká piata kolóna na Slovensku jasne viditeľná

Tak sa to vyjasnilo. Americká veľvyslankaňa Bridget Brink nebola na návšteve prezidentky vtedy, keď sa u nej odohrávali rozhovory koalície o možnom riešení koaličnej krízy.

Nenavštívila prezidentku - bolo to "len" v prezidentskom paláci a rokovala "len" s jej poradkyňou pre zahraničie, Janou Kobzovou. To, že to bolo práve v čase, keď u Čaputovej boli predsedovia koaličných strán, bola náhoda - pretože podobné stretnutia Brink-Kobzová sa vlastne dejú tak pravidelne, že sa tak "náhodou" stalo aj počas koaličnej krízy.

Je nepochybné, že Slovensko, respektíve jeho prezidentka Čaputová a súčasné vládne strany, sú priamo v područí USA, priamo riadené USA. Vplyv Ameriky na Európu je dlhodobo veľký, ale ich vplyv na Slovensko sa cez túto prezidentku a túto vládu stal naozaj chorobný. Takéto područie je už ako počas komunizmu voči ZSSR, ba možno aj tí, aj keď v inom režime, za iných podmienok, dali svojim satelitom viac slobody.

Je jasné, že záujem globalistov je ukončiť premierovanie Matoviča, ktorý sa namočil do Sputnika - ale má to byť bez predčasných volieb. Považujem skĺbenie týchto dvoch vecí za nemožné, a celý ten nápad za ďalší dôkaz toho, ako sú samotní Američania nevedomí, a ako hlúpi sú ich slovenskí kolaboranti. To ich vinu ale neznižuje - v čase výraznej pandemickej tragédie sa USA stará len o svoje geopolitické záujmy a kvôli nim bráni vyriešeniu vládnej situácie a bráni aj normálnemu fungovaniu vlády. Riešenie je pritom jasné, demokratické: nové voľby. To ale USA nechcú, tomu bránia - a tým posielajú stovky až tisíce Slovákov na smrť.

 

 US u čaputy

 

 

Ľubov

Puchrica musí von !
Čakám na informácie o jedenástej,možno dnešný deň bude naozaj pekný.

nové