Anglosionistický pakt nadovšetko - USA, Británia, Austrália

Je to perfektná ukážka toho, že naši "atlantickí" spojenci síce majú plnú hubu otvorenosti, rovnosti, demokracie a slobody, ale aj medzi sebou žijú len a len podľa zásad krvi.

Najnovšie sa to prejavilo, keď Austrália zrušila zákazku s Francúzskom na dodávku ponoriek za mnoho miliárd. Bola to zrejme strategická zákazka a znamenala by výraznú pomoc aj francúzskemu hospodárstvu. Namiesto toho Austrália nakúpi tieto strategické zbrane od USA a Británie.

Toto nie je len jedno gesto, je to súčasť explicitného nového anglicky hovoriaceho trojspolku. Británia, Spojené štáty a Austrália v stredu oznámili, že podpísali bezpečnostnú zmluvu o zdieľaní pokročilých obranných technológií. Proste košeľa bližšia ako kabát, britská pirátska mentalita (vládnuca vo všetkých troch týchto krajinách) bude vždy dávať prednosť spolupráci so sebe podobnými psychopatmi, ako s inými krajinami, na ktoré vždy hľadeli, hľadia a budú hľadieť len ako na potencionálnu korisť.

V rokoch 1337 – 1453 sa viedla takzvaná Storočná vojna, ktorá znamenala vyhnanie britského elementu z Kontinentu. Niečo podobné prebieha aj dnes a trvá tiež už zhruba jedno storočie - tento raz viac proti britskému odrezku Amerike. Amerika pácha historický zločin nielen tým, že Európu vyciciava a okráda, ale hlavne tým, že kriticky oslabuje nordický etnicko-kultúrny element. Na takú zvrátenosť nejestvuje z hľadiska bieleho obyvateľstva žiadne racionálne zdôvodnenie, a už vôbec nejestvuje ospravedlnenie. Amerika tým škodí aj sama sebe, stáva sa z nej krajina tretieho sveta. Ale jej bosom, ktorí jej skutočne vládnu, to nevadí, pretože sami sú "orientálneho" pôvodu, sami sú zástancovia chaldejskej spoločnosti. Pirátsky element treba opäť z Európy vyhnať - skôr, než ju celkom zabije.

V každom prípade od týchto dní je jasne vyprofilovaný pakt Oceánia, presne tak, ako ju opísal Orwell vo svojom dystopickom románe 1984. Ale Orwell nebol jasnovidec - len opísal to, čo už vtedy jestvovalo, len sa to maskovalo za kecy o "demokracii" a bratstve všetkých národov". So zhoršujúcimi sa pomermi je pokrytectvo proste už zbytočné.

Dusanbe

to budú, na rozdiel od francúzskych klasických.
Ale budú mať -vraj - konvenčné hlavice.
Austrália si na príkaz Washingtonu masochisticky devastuje obchodné vzťahy s Čínou - najväčším obchodným partnerom.
Francúzi odvolali veľvyslancov z USA aj Austrálie na "konzultácie".
Bol to pre Paríž obrovský kšeft. Objavujú sa teraz, pravdaže obvinenia Francúzov z naťahovania dodávky a neadekvátneho navyšovanie ceny. Ponorky sa mali vyrábať na póde Austrálie - čo sa ale už pri amerických jadrových prechádza mlčaním.

Norman

Prezident Francúzska Emmanuel Macron zrušil stretnutie s prezidentom Švajčiarska po tom, čo sa jeho krajina rozhodla kúpiť namiesto francúzských Rafale americké stíhačky F-35 Lightning II.
Dohoda mala mať hodnotu 6 miliárd dolárov.

nové