Chaos na Sione

Ešte predvčerom by to bola konšpiračná teória, prejav odporného antisemitizmu, ktorý útočí na tých najzraniteľnejších - na úbohých židov. Ako vždy v histórii, všakáno. Prevalilo sa to nie vďaka tomu, že by boli gojim menší dobytok, než za aký ich považuje Talmud, ale iba preto, že najobľúbenejšia zbraň synov Sionu - šírenie chaosu - sa začína obracať proti nim.

Kanalizácia pod tlakom interného napätia praskla, svinstvo sa vyvalilo. A nie hocijaké. Sú ním štyri kreatúry Sionu. A dodatočne piata. Štyri mená sú tieto: židovský miliardár Beny Steinmetz, ďalej Tal Silberstein - do včerajšku PORADCA RAKÚSKEHO KANCELÁRA, ďalej Ehud Barak - bývalý premiér paštátu bez hraníc Izrael a istý David Granot, generálny riaditeľ telekomunikačnej spoločnosti Bezoq, súčasti Eurocomu - operátora telekomunikačných satelitov. Žiadne béčka. Piatym je známy George Soros, krysa vyvracajúca svet naruby svojimi farebnými revolúciami a financovaním neomarxistických "občianskych spoločností". Títo štyria sa poruvali s piatym a výsledkom je, že FBI a švajčiarska polícia donútili izraelské protikorupčné orgány, aby ich všetkých štyroch včera zatkli a šupli do lochu za zlodejiny, pranie špinavých peňazí, korupciu, falšovanie dokumentov atakďalej atakďalej.

Osudnou sa tomuto kmeňovému kvartetu stala ďaleká Guinea. V roku 2008 Steinmetz podhodil guinejskej vláde pár korupčných miliónov dolárov, aby sa dostal ku guinejskému nerastnému bohatstvu za veľmi výhodných podmienok. Konkrétne k ložiskám železnej rudy v Simandou. Židovský business as usual, ktorý sa stal kánonom v našom bohovsky slobodnom, demokratickom a otvorenom anglosionistickom režime. Kto už by sa odvážil obviniť žida z korupčníctva, nechal sa ocajchovať ako antisemita a zničil si tým život.

Lenže niečo sa udialo. V roku 2016 sa stal poradcom guinejskej vlády židovský keťas Soros osobne. Netrvalo dlho, v čiernom židovskom boxe to zarachotilo a vyleteli odtiaľ Steinmetz, Silberstein, Barak a Granot. Čo sa tam stalo, to sa nedozvieme. Podstatné je, že kvarteto špín začalo svorne vrešťať, že motiváciou Sorosa natrieť ich bola zloba, pretože "on sám nemal v Guinei žiadne ekonomické záujmy." Hm. Ak by ich teda mal, všetko by šlo ako obvykle, korupčné vindry by sa kotúľali, špinavé peniaze prepierali a gójovia by držali pysk.

Vlastne to môžeme pokojne robiť ďalej. Tie špiny, rozkladajúce všetko prirodzené, ušľachtilé a normálne, sa nakoniec zožerú samé.

Chaosom bojujú, chaosom skapú.

 
0
Norman

Židia, teda nie anglosionisti, ale priamo židia, v poslednom čase unikajú pozornosti, ale aj oni sa začínajú žrať čoraz viac medzi sebou - dobre, že ich pripomínaš. Aj to, že robia poradcov všetkým možným mocenským figúram, nielen tomu Rakúšanovi, vrátane Putina, je dobre si uvedomiť. Stále sú tam.

Neviem, v roku 1933 im prišlo na pomoc USA a Rusko. Kto im príde dnes na pomoc, to naozaj netuším (iba ak by tí jašteri, hej hej, to je ich jediná nádej :-))

Rudo

Vďaka za článok.

Všade sú rozlezení, aj u Putina...že by nevedel, čo sú zač? Podľa mňa aj vie, len nechce zle skončiť. Resp. chce ich mať radšej pod nosom...

Chcem byť optimista a tak dúfam, že ak vyjde na povrch dostatočné množstvo ich svinstiev, ľuďom sa otvoria oči. A raz si možno budú inštitúcie dávať nálepky "100% JEW FREE", ako záruku dôveryhodnosti.

A tie ich priezviská podľa zlata a drahých kameňov, aká trápna to úbohosť.
Čo už, evidentná rasová odlišnosť. Pre niekoho znie krásne meno Hviezdoslav, pre iného Goldstein, Goldmann, Rubin, Kristal, Diamant...
Keby si radšej osvojili hygienické návyky:
http://www.hlavnespravy.sk/svajciarsky-hotel-upozornil-zidovskych-hosti-...

slaven1

Keďže sfalšované prieskumy ani tento raz nebudú stačiť, v Banskej Bystrici vrámci predvolebnej antikampane predsedu ĽSNS na kreslo šéfa BBSK bude piata kolóna okupanta organizovať pochod mestom s (prečiarknutými) hákovými krížmi. Takto cez Nadhľad by som im chcel navrhnúť aby si zobrali aj fakle, samozrejme zhasnuté.

Pochod s hákovými krížmi

Ilustračný obrázok z udalosti na FB Inc.

Pochod spadá pod projekt "Nie v našom meste (NIOT)" zastrešovaný NGO "Centrum komunitného organizovania" zo Zvolena (ich stránka vo FB Inc). No a tu som si začal lámať hlavu, že čo do zadku je to "NIOT". Od kedy sa dali slnieč-kári na ruštinu?? Vyzeralo to ako pologramotný fonetický prepis "нет".

Zoskrolujem na ich stránke dolu do pätičky, a tam sa na usmieva jedna stará-známa vykuchaná slepica. "NIOT" je skratka zo sponzoringu Americkým veľvyslanectvom "Not In My Town".

Not in my town

A sme doma. Bude to akcia okupantov. Správcom našej kolónie z Washingtonu sa nepáči, ako ĽSNS buntuje:

Podľa Schlosára chcú urobiť všetko pre to, aby dôveru ľudí nesklamali. "Úspech našej strany v parlamentných voľbách je dôkazom toho, že občania SR už majú dosť takzvaných štandardných politických strán, ktoré už desaťročia ničia Slovensko a slúžia cudzím záujmom, ktoré nám diktujú z Bruselu a Washingtonu. Vstup ĽS Naše Slovensko do Národnej rady SR je historickým medzníkom, ktorým sa začal náš boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde," zdôraznil Schlosár.

Dúfam, že im pochodovanie pôjde lepšie ako ich kolegom spoza Atlantiku, lebo ako sa vraví, s IQ 88 hákový kríž nenakreslíš :D

s IQ 88 hákový kríž nenakreslíš :D

Zdroj obrázku.

PS1: V takej Žehre bude voličov ĽSNS habadej: http://www.mojevideo.sk/video/2b208/cigani_kopali_do_aut_jeden_na_to_doplatil_(zehra).html

PS2: Materiály na samoštúdium: https://www.youtube.com/user/zasuverenitet/videos

Norman

Mne sa páčilo aj toto

Platforma má formu neformálneho zoskupenia jednotlivcov a organizácií

 

 

 

PlatFORMA má FORMu neFORMALneho zoskupenia.

To je ako FARBA má FARBU NEFAREBnej FARBY.

Poézia.

A pritom, ak im nedáš juero, ani prstom nepohnú.

 

Ale nápad je to v podstate dobrý, to aj my máme neformálnu platformu formy neformálnej uniformy. Ale naozaj, pretože väzby medzi ľudmi tvoria skutočnú formu, ktorá tamtých nepodarených kolaborantov raz zabije.

Ema

Nie všetkých.
Teda aspoň nie naraz.

nové