Čínsky drak reaguje na americký kopanec

Tesne v závere uplynulého roka vytiahli vojnoví zločinci z AIPACu, ktorí účinne kontrolujú americký Kongres, dovolenkujúceho Obamu z bazéna na Havaji a prinútili ho podpísať brutálny zákon (dodatok k National Defense Authorization Act), ktorý uvaľuje sankcie na VŠETKY spoločnosti a banky obchodujúce s Iránom s ropu a ropnými produktmi a účtujúce si tieto transakcie cez iránsku centrálnu banku. Aby sme sa nemýlili - je to vyhlásenie ekonomickej vojny.

Obamov podpis nestihol uschnúť a americký hon na zahraničné firmy a banky, ktoré sa nemienia riadiť americkou legislatívou, sa začal. Prvými obeťami ekonomickej vojny sa stali spoločnosti z Číny, Indie a Spojených arabských emirátov. Rýchla a ostrá reakcia Číny svedčí o tom, že čínskemu drakovi už s Amerikou, exportujúcou svoje problémy do celého sveta, došla trpezlivosť. Reakcia je uverejnená na stránke Ministerstva zahraničných vecí Čínskej ľudovej republiky a konštatuje sa v nej, že uvalenie sankcií na čínske spoločnosti je úplne nezmyselné a nezodpovedá obsahu rezolúcií BR OSN k iránskemu jadrovému programu. Inými slovami, Čína bude konať.

Rusko - ďalší veľký hráč v geopolitickom šachu okolo Iránu sa už dávnejšie nechal počuť, že sankcie namierené proti iránskej centrálne banke a finančnému sektoru nebude v žiadnom prípade akceptovať.

Odpor k americkým špinavým praktikám voči Iránu však viac ako sprosté americké vojnové sankcie zvýšilo zavraždenie mladého iránskeho vedca Mostafu Ahmadího Rošana a odkaz sionistov Rusku a Číne, že sa nebudú zdráhať vraždiť ani ich vedcov, ak budú kooperovať s Iránom (Rusko už koniec-koncov s vraždením svojich jadrových fyzikov skúsenosti má, len naivkovi Medvedevovi trvalo trochu dlhšie, kým pochopil, s kým má do činenia). Rošanova smrť bola to povestné posledné zrnko piesku, ktoré spustilo zo strmej piesočnej hory predošlých sionistických zločinov lavínu - bolo to zrnko napohľad bezvýznamné, a o ktorom sionisti nedokázali predpokladať, akú rolu zohrá.

O špinavcoch v AIPACu je obecne známe, že vedia klamať, kradnúť a zabíjať, ale nepoznajú kritický stav. Skutočným vládcom sveta však nie je AIPAC - ale fyzika.

A tak bude čínsky drak reagovať na americký kopanec spôsobom, z ktorého budú vojnoví zločinci z AIPACU grcať krv. Sami to chceli, sami to budú mať. Bodka.

Grigoriy_

Cina cakala 99 rokov na Hong-Kong, neponahlala sa ovladnut Macao, hoci jej ho Portugalci sami ponukali, a aj teraz s istotou vidi den, ked sa jej Taiwan ako zabludeny syn pokorne vrati domov.

Rovnako trpezlivo sa diva, ako sa chory papierovy tiger spaluje sam seba, aby potom pouzila jeho popol na pohnojenie zahrady svojej vecnej buducnosti. V ohni papieroveho tigra samozrejme zhoria aj vsetky parazity. 

ema redaktor

Je to hnojný voz prelezený čepičkovými červami, ktoré postupne stravujú jeho obsah, aby nakoniec samé potupne zgegli. Karma.

Červy nič netušia o umení vojny - umení, ktoré Čína ovládala dávno predtým, než si táto genocídna červia čvarga prisvojila choromyseľnú náboženskú identitu. O hnojnom McSubstráte, tejto tlstej neschopnej bezduchej mase, ktorá nevie nič o svete, nevie nič o sebe, škoda reči.

N

krásne "animovane dýchajú" stále dookola dve slová - PEACE a DEVELOPMENT.

Čo to je - neviete niekto ? Normálne ma zaskočili.

V mojej mysli - priemerného konzumenta súčasných demokratických mainstreamových, alebo ešte lepšie, ako sa sami nazývajú - "mienkotvorných" masmédii - boli tieto slová už dávno vytesnené  z pamäte  pojmami ako - kríza, depresia, zatváranie, prepúšťanie, znižovanie, korupcia, rozpad, teroristi, embargo, hrozba, preventívny útok, humanitárne bombardovanie, atď. atď.... Tomu rozumiem - to je už vypálené v našich hlavách tak dôsledne, že už ani nemusíme otvoriť noviny, či pustiť rádio - vsjo jasno, vieme čo nám chcú povedať. A čo nás čaká.

Ale, že  "peace" a "development" - to čo je ?

Už to mám - to bude tá totalitná propaganda - veď tam predsa nemajú  demokraciu !!!

 

 

 

nové