Čurilovská mafia rozbehnutá ako lokomotíva. Odporúčam nakúpiť aspoň spreje proti medveďom.

Ako vieme, čurilovská mafia sa vyšmykla zo zovretia a ide sekať. Volám ju čurilovská, lebo tak ju nazval predseda parlamentu - ale nie po tom jednom prehnitom hajzlovi z NAKA, ale po hlavnom "čurilovi", donovi Gambatom.

Ako vieme, včera schválili zákony, podľa ktorých môže minister sekať štátnych zamestnancov - a som si istý, že je to stavané špeciálne pre ministerstvo vnútra. Budú čistky v polícii - neoboľševici proste robia to isté, čo za Gottwalda. Povedie to ku faktickému zrúteniu sa polície, morálka chlapov v zbore prudko opadne, ostraha na uliciach prakticky nebude. Preto odporúčam, aby si každý zadovážil aspoň sprej na medvede - tým nechcem povedať, že arabáči, čo sem prídu z Viedne zabíjať tunajšie baby, sú čosi ako mdvede  (to by bola urážka, viete, že považujem medvde za ušlachtilé bytosti).

Za druhé zahlásil Sulík, že je čas zrušiť úrady práce. Je možné, že to je taká "matovičovská finta" na odpútanie pozornosti od iných zločinov - ale samé o sebe je to dôkazom sfetovanosti Riškovej hlavy.  Ako v týchto dňoch vyšlo najavo, táto mafia, čo vládne, je dokonca ťažko prepojená s drogovými dílermi - a to sú  reálni zločinci hodní postavenia k múru.

Tretia strana, Sme rodina, si pri súčasnom neobolševickom prevrate preadila zákon o obstarávaní, ktorý značí, že štát bude kupovať čokoľvek a to bez kontrol, ktoré sa tu kedysi pokúsili ľudia ako tak zabudovať do systému. Na toto tvrdenie je ťažko napísať jednoduchý dôkaz - ale ako sa hovorí: tipnite si, ako to bude.

Štvrtá strana koalície, Žaludi, pokračuje v "súdnej mape". Tento týždeň demonštrovali proti tomu aj sudcovia z Bratislavy - pretože krajský súd sa prenesie do Trnavy. A oni majú dostávať ako kompenzáciu sto eur mesačne na cestovné - to je fakt čierny humor. Predstavte si to - bratislavskí malomeštiaci vyšli do ulíc, samostatne, nie kúpení americkou ambasádou. Sodoma Gomora - tu už nik nič negarantuje, už aj kaviareň začína potiť krv - a onedlho ju bude môcť žmýkať zo svojich košielok.

No, dosť bolo lacného pseudohumoru. Veci sa očividne hýbu - len slovenská opozícia a alternatíva slepo ešte stále naháňa nejaké rúška a podobné absolútne nepodstatné blbosti (viď Baránekove hystérie v IKEA). Blahoslavení chudobní duchom je napísané - ale títo sú len posadnutí fatamorgánami a sú zatratení. 

Keď sme pri posadnutosti - Vasky dnes vyfasoval pol roka podmienečne - hech, to ešte dobre pochodil, pri tých jeho roxorových tyčiach :-)  Heil Vasky, držím palce. Pekné krátke videjko bolo v správach, výborná reklama, to mu za ten pol rok asi stálo (v podstate si ho aj tak už odsedel vo väzbe). Roxorové tyče sú konieckoncov asi to jediné, v čom mal úplnú pravdu, respektíve kde na jeho slová ešte naozaj dôjde (i keď nerozumieme, prečo práve tie, veď je kopa iných vhodnejších predmetov, stavebného materiálu by bolo škoda).

Už sa bojíte? Nie? Už sa oni boja?

Tiež nie? 

No veď one time next time. V preklade: jedného pekného dňa ... už sa teším.

 

 

Pre upokojenie mysle trocha klasického umenia: Goja, Hrôzy vojny

 

 

nové