Ďalšia sakrálna obeť

Nie, netešte sa, ešte si anglosionisti nezastrelili krpatú Tódovú. Reč je o Rusku a aktuálnej obeti - Navaľnom.

Takže Navaľnyj, typický "disident" a "revolucionár", sa vrátil po necelom polroku pobytu na Západe. Aby náhodou niekto nezabudol - Navaľnyj obviňuje ruskú tajnú službu že mu otrávila trenky (novičokom!) a preto bol pár mesiacov v akejsi údajnej kóme. 

V skutočnosti nik nevie, čo mu bolo a nakoľko to bolo simulované. V každom prípade ho Rusi odviezli radi do Nemecka - s tíchým odporučením, aby sa už nevracal.

Ale on sa včera vrátil - napriek tomu, že je na neho vydaný zatykač pre finančné podvody. Tak ho zatkli a je vo väzbe.

A je to. S tým asi nepočítali - že bude Rusko proste presadzovať svoj zákon.

Teraz "diplomati EÚ" bľačia, že Navaľného treba okamžite prepustiť. Tie isté svine, ktoré po zabití Lučanského vo väzbe nepovedali ani slovo na kritiku systému na Slovensku.

 

navalnyj

Foto z lietadla - pozrite sa na tie očičká - môže byť primitívnejší herec, jeden aj druhý, ktorý sa chce hrať na psíčka, na obeť zlého sveta? Toľká to utrápenosť - a prečo vlastne? Kto má tomuto ksichtu veriť? Rusi? Sentimentlaita, uplakanosť? Sú Rusi pod vplyvom nejakých týchto melancholických jedov? Jedov, ktoré ešte niekedy od 19. storočia vpúštali zmrdi do slovanského sveta, a ktoré tu naozaj mnohých oslabili.

No, to azda nie. Už nie, ani v Rusku, ani u nás.

Odporúčam dať Navaľného do kolúznej väzby v Prešove - pod správu Kolíkovej. 

 
sandro

Tento clovek prave v tychto chvilach prehrava boj o svoj zivot. Na jeho protest prislo len par tisic ludi(asi 4 tisic, velmi optimisticke odhady tvrdia 10tisic ale nevyzera to tak z LIVE zaberov).
Je stale jasnejsie, ze jeho mrtvola bude mat v boji proti Putinovi ovela vyssiu cenu.

nové