Demonštrácia na námestí Slobody

V sobotu 7. novembra sa konala demonštrácia na námesti Slobody.

Bola do veľkej miery spontánna, zvolaná naozaj len po sieti.

Nešiel som ani náhodou okolo, nielen preto, že je zákaz zhromažďovania a zákaz vychádzania (pre ľudí bez modrej bumážky), ale aj preto, že nesúhlasím s väčšinou naivistov na takejto akcii. Nebol tam nik ani z politických strán, myslím, som video záznam  nepozrel detailne. O akcii bola krátka, ale ozaj kratučká správa aj  TV správach, a udavač Benčík v N žiadal, aby polícia zakročila a zatýkala, a zatýkala....

Záznam je z "Hlavný denník". Som veľmi opatrný ku podobným relatívne novým "alternatívam" (prečo sa volajú "hlavný", aby parazitovali na Hlavných Správach? Nech už sú HS také či onaké, takéto vykrádanie názvov je nechutné a medzi sympatizantami sa nerobí). Ešte horšie je to s tými zábermi - zdá sa, že kameraman sa nemôže zbaviť svojich fízlovských zvykov,  a na nepovolenom zhromaždení natáča zblízka ľudí bez rúšky. Je debil, alebo až taká sviňa? Tí, čo vystúpili na pódium, tí vedia, čo robia, ale demonštrantov nemá nikto právo zblízka natáčať a zverejňovať - iba ak provokatér a udavač. (dodatočne z videa vyplýva, že to točil Čech,  no, to dosť vecí vysvetluje)

Z krátkeho prezretia: 

zas prosenie za ľudské práva, slobodu, naivné spochybňovanie bežných protiepidemických opatrení a podobné plakanie.

No, odporúčam takéto akcie pri dobrom počasí pre pocit uvoľnia stresu, dnes sa ľudia potrebujú niekde odventilovať. Ale politika či boj to určite nie je.

Možno toho 17-teho, ak potkania skupina uvoľní núdzový stav a zákaz vychádzania. 

 

 

 

 
vrbovčan

je originál konšpirátor. Videl som jeho video, kde tvrdí, že chystá sa operácia Sting, v rámci ktorej prebehnú teraz začiatkom novembra zatýkania politikov v celej Európe. Je za tým deep state, Putin a Čína. Čistý blázon.

nové