Der Uebernobelpreis

Informovali už korporátne média o tom, že Nemecko založilo svoju "nemeckú Nobelovu cenu", aby ocenilo prínos Nemcov k rozvoju ľudstva, ktorí by slúžili ako vzor pre mladých Nemcov, posilňovali ich nemeckosť a vzťah k štátu Deutschland?

Pardon, ono je to trochu inak. Ale aj tak sa stavím, že korporátne hlásne trúby o tom ani nemukli. Tlačová kancelária izraelskej administratívy dnes oznámila, že izraelská vláda a fond Genesis, vedený "ruským" podnikateľom Michailom Fridmanom založili "židovskú Nobelovu cenu", dotovanú sumou milión dolárov. Oficiálny názov ceny je Genesis a bude udeľovaná v predvečer židovského sviatku Pesach.

"toto ocenenie bude zdôrazňovať prínos Židov k rozvoju celého ľudstva a prebúdzať tak hrdosť mladých Židov na celom svete, posilňovať ich židovskú identitu a príslušnosť k štátu Izrael", povedal premiér Izraela Benjamin Mileikowski (krycie meno Netanjahu). Dohodu o ocenení podpísali Mileikowski, Fridman a šéf židovskej agentúry Sochnut, bývalý sovietsky disident a izraelský exminister Nátan Šaranskij. Ocenenie bude udeľované Židom, ktorí dosiahli medzinárodné úspechy v rôznych oblastiach. Musia mať však silný vzťah k svojmu židovstvu, štátu Izrael a byť vzorom pre mladých Židov.

Verme, že historicky prvé ocenenie bude udelené niektorému z aškenázskych géniov, ktorí skurvili celý západný bankový systém a prispeli k takému rozvoju zadlženosati, aké ľudstvo dosiaľ nepamätá.

Norman

Ovela urážlivejšia je cena "Spravodlivý medzi gojim".

To je ako by bolo implicitne podivné, že je výnimka, ak nejaký nežid je spravodlivý. Čo tak aby sme na oplatku raz ročne udelovali cenu "Spravodlivý žid"? Alebo "Neklamúci žid". "Nenenažratý žid".

Alebo zriadiť Árijskú alebo Nordickú vedeckú cenu - len pre bielych, prípadne len pre blondýnov - to by bolo veselia:) Cena Titanov - tak by sa volala.)

"... prebúdzať tak hrdosť mladých Nordikov na celom svete, posilňovať ich nordickú identitu a príslušnosť k štátu .... nebudme úzkoprsí a xenofóbni, ku všetkým štátom Severu"

 

 

fon

svojej pomýlenosti pokladajú za semitov, využívajú od Boha dané dary vložené árijcom v službách nepriateľov árijcov–židov. Iní trúbia že vraj sú chazari, ďalší že aškenázovia, pritom je každému nezaujatému bádateľovi jasné, že aj dnes, aj v minulosti väčšinu židovstva tvorili stratení Slovania, ktorých Nemci a sionisti presvedčili, že vraj sú iným národom, že náboženstvo plodí národ bez ohľadu na rasu. Takže každého príslušníka satanovej synagógy do minulosti si opovážlivo privlastňujú akoby árijec a Slovan patril Izraelu. Ako keď prašiví Srbi nenávidiaci Boha prehlasujú, že každý kto patril do Božej Cirkvi je vraj Srbom.
Gójovia sú nespravodliví všetci, gój bolo vymedzenie určené inovercom, od vzniku kresťanstva sú gójovia všetci, čo odmietli Spasiteľa, vrátane židovských siekt. Židovskí gójovia veriaci v holú kosť odmeňujú klamárskych parazitov spomedzi nežidovských gójov, ktorí v čase hrozivého prenasledovania, keď 6 melónov zhorelo, vraj dokázali títo ľudomilovia napomôcť uniknutiu smrti bez ohľadu na všadeprítomné vyhrážanie sa a špicľovanie.

Dabog

In the Wake of World War II: The European Atrocity You Never Heard About

 

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=31677

 

Tyka sa aj Ceskoslovenska a tak verim, ze preklad do cestiny vyjde velmi rychlo a bude sa predavat aj na Slovensku v Artfore.

Je sokujuce co vsetko o nedavnej historii nevieme.

 

 

Norman

ktoré sa diali po vojne, sú stále neznáma téma, veľmi dôležitá.

Tá kniha je k dostaniu, napríklad tu (ak treba, zabezpečím)

http://www.amazon.com/Orderly-Humane-Expulsion-Germans-ebook/dp/B008740OQQ/ref=sr_1_1?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1341207215&sr=1-1&keywords=orderly+and+humane+the+expulsion+of+the+germans+after+the+second+world+war

Niekto by ju mal preložiť do slovenčiny, niekto, kto dobre ovláda anglický jazyk a dokáže dokonale písať po slovensky, napríklad Grigoriy, a potom sa už zariadi jej vydanie.

Bol by to záslužný čin, na rozdiel od toho nedôstojného primitívneho frflania, ktoré je naším nepriatelom len na smiech.

N

ďalšie významné ocenenie - miss holokaust

 

Norman

vďaka našim pozorovatelom nám tento čin neušiel, ale bez preháňania, je to taký hnus, taká ľudská podúroveň, že som o tom nedokázal napísať ani pár riadkov. Obrazne vyjadrené, to je ako keď si v sledovanej oponentskej komunite niekto začne sám na seba liať kýble ľudských výkalov - no čo už k tomu dodať? K niečomu takému sa nedá ani priblížiť.

Ale, samozrejme, povinnosť je povinnosť, na "miss holokaust" nemožno zabudnúť a treba im to riadne obúchať o hlavu. Ale ani to nie je správne slovo ... veď je to len explicitná demonštrácia toho samozrejmého faktu - KDE sú oni, a KDE sme my.

nové