Desivý život diktátora

Prepáčte mi, ale tomuto som naozaj nevedel odolať. Dúfam že ma riaditeľ tohto skvelého portálu s týmto príspevkom nevyrazí, ale ja som sa fakt skvelo bavil. Prevzaté z portálu Topky.sk zo dňa 27.01.2014 05:00

 

Desivý život diktátora

 

Desivé pravdy o diktátorovi Kaddáfím: Pozrite sa do spálne zvrhlíka!

LÍBYA - Šokujúce odhalenia zo života tyrana a zvrhlíka Muammara Kaddáfího, ktorého zabili v októbri 2011 po 42 rokoch vlády, vyrážajú dych. Mladučké sexuálne otrokyne, ich unášanie, desivé gynekologické kreslo, či izby určené na diktátorovo sexuálne besnenie. Taký bol život zvrhlého despotu.

Na povrch vychádzajú desivé informácie o živote líbyjského diktátora, ktorý svojim panovaním zbedačil ľud. Ako uvádza denník Daily Mail, počas svojej 42-ročnej vlády bil, znásilňoval a nútil k sexu možno až tisícky dospievajúcich dievčat.

Mnoho z nich boli panny unesené zo škôl a univerzít. Držal ich v zajatí niekoľko rokov, v špeciálne navrhnutých tajných sexuálnych úkrytoch. Britský denník zverejnil dokument, ktorý odhaľuje zvrátené sexuálne praktiky diktátora.

Jedna z odhalených izieb je vybavená manželskou posteľou, osvetlená oranžovú lampou. Všetko ostalo v pôvodnom stave, dekorácia, špinavá vírivá vaňa a ťažký vzduch plný nešťastia. Oveľa desivejší je však pohľad do gynekologického apartmánu s kreslom. Tu museli byť mladé obete skúmané a podrobované gynekologickým vyšetreniam, či nemajú pohlavnú chorobu. Tu boli vykonávané aj nútené potraty v prípade, že dievčatá otehotneli.

Kaddáfí mal prepracovanú taktiku. Kým prednášal na školách pred publikom, skenoval miestnosť a hľadal atraktívne dievčatá. Pred odchodom pohladil vybrané obete po hlave. Potom nastúpila práca jeho ochranky. Pochytali vybrané dievčatá a uniesli ich. Keď sa členovia rodín snažili dievčatá dostať späť, zastrelili ich.

Jeden učiteľ zo školy v Tripolise spomína: "Niektoré z nich mali len 14 rokov. Jednoducho ich vzali, nemali žiadne svedomie, žiadnu morálku, ani štipku zľutovania, aj keď to boli ešte deti."

Istá matka, ktorej dcéra študovala na univerzite, povedala, že komunita v Tripolise žila v strachu, keď bola ohlásená návšteva plukovníka. Mladé, často len 14-ročné dievčatá boli nútené pozerať sa na pornografiu a „vzdelávať sa" počas ich ponižujúceho zaobchádzania v rukách Kaddáfího. Aj dnes sa ľudia v Líbyi boja hovoriť otvorene o Kaddáfího skazenosti.

Jedna žena sa rozhovorila o desivých praktikách v diktátorov háreme. Po tom, čo ju násilím vzali, podrobili ju nedôstojnému gynekologickému vyšetreniu, oholili, navliekli do bielizne a na tvár dali silný mejkap. Takto ju jednoducho strčili do izby. Tam už čakal nahý despota Kaddáfí, riadne potužený, alkoholom, kokaínom a Viagrou. Žena sa snažila z desivej situácie uniknúť, no strážcovia ju bez milosti strčili späť do izby. Takto bola opakovane znásilňovaná sedem rokov, nakoniec sa jej podarilo uniknúť, keď dvere ostali náhodou odomknuté. "Nikdy na to nezabudnem," hovorí nešťastná obeť sexuálneho násilia. "Pošpinil moje telo a prebodol dušu dýkou. Čepeľ však nikdy nevyjde," dodala.

Ak sa dievča diktátorovi zunovalo, posunul ho ako tovar členom svojej rodiny a nakoniec vysoko postaveným úradníkom. Okrem brutálneho sexuálneho násilia ženy museli častokrát sledovať aj vraždy a popravy ľudí. Nesmeli však kričať, ani plakať, diktátorovi museli fandiť.

Bývalý šéf protokolu Nuri Al Mismar, ktorý bol po boku Kaddáfího, povedal: "Bol to strašný sexuálny deviant. Mal aj skupinu mladých chlapcov. Hovoril im „skupina služby“. Bol to hárem pre jeho potešenie."

Aj nasledujúca výpoveď anonymných ľudí, viac ako šokuje: „Svoje obete uchovával v chladničke. Páčilo sa mu, keď sa na ne mohol pozerať znova a znova. Bolo to ako hrozivý suvenír. Niektorí tam boli aj 25 rokov."

 
Toľko Topky.sk. Ja by som len chcel skromne doplniť čo autor zabudol, a síce že on tie dievčatá nakoniec vždy ešte aj zožral.
 
 
 
Sinuhe

na odpútanie pozornosti od Pedogate?

balu

"Kým prednášal na školách pred publikom, skenoval miestnosť a hľadal atraktívne dievčatá." - A preto dievčatá: TREBA NOSIŤ BURKU!

"riadne potužený, alkoholom, kokaínom a Viagrou" :-D Bože, starý dobrý mejnstrím. ani si nevedia predstaviť, že by niekto nebol deviant. A prečo by si nezakopli do mrtvého? Ak to tvrdí 32 anonymov, musí byť pravda. Ináč dobre platia takéto články? Cítim v sebe dostatočnú kreativitu na tvorbu anonymných svedectiec, za malý poplatok môžem informácie podávať aj z prostredia Pentagonu ako insider ktorý si neželá byť menovaný. Ba by som mohol svetu otvoriť oči v mnohých otázkach. Doteraz napríklad nikto nevie, že ruská aj čínska armáda používa mimozemské technológie a dvíhajú astenosféru abz nemuseli tak hlboko vrtať po ropu. Alebo že Trump a Putin sú nevlastní bratia, Merkelka je ich bratranec. Hitler (kwa, skoro som ho vynechal) je ich tatko a dodnes žije v Španielsku len sa dal preoperovať. Obama je svätý muž ktorý pravidelne levituje počas modlitby a CIA zabránilo už 17-im vojnám s mimozemšťanmi, preto bratia Trumputinovia im robia zlé meno. Lucas sa vlastne pri vytvorení rytierov Jedi inšpiroval agentmi CIA.

Sinuhe: no je dosť možné, že sa niečo chystalo v kulároch čo potrebujú tromfnúť. Trebars aj v kruhoch EU. Je tam zopár týpkov o ktorých si viem bársčo predstaviť.

Jozef Novak

Skvelý článok Buheh. Škoda by to bolo, keby to chcel niekto odstraňovať. Ja len dodávam, že sa presstitúti riadne odkopali, a nahrali nám pádny dôvod, prečo sem nevpúšťať od nich žiadneho zvrhlíka pod akoukoľvek zámienkou humanizmu a rasovej tolerancie, či podobných blábolov, v týchto ich migračných vlnách. Bez akejkoľvek dodatočnej potreby riešiť otázku či Kaddáfi bol taký či onaký, či to je o ňom pravda, alebo nie. Podľa mňa nech to pravda je a ani len noha žiadnho cudzinca nevstúpi na posvätnú Slovenskú pôdu pod skrytou zámienkou postupného osídľovania touto zvrhlou čvargou.

Buheh

ako kontrast toto:

http://www.hlavnespravy.sk/radio-frontinus-dostalo-za-diskusiu-s-mazurek...

Inkvizítori idú zabiť žilinské rádio za to, že urobilo rozhovor s poslancom ĽSNS Mazurekom. Zaujímavý je celý článok, ale prosím ctenú verejnosť aby si dobre všimla najmä zdôvodnenie inkvizičného súdu:

"...touto reláciou vysielateľ porušil pravidlá objektivity. K ich porušeniu neprišlo tým, že M. Mazurek bol jediným hosťom relácie, ale tým, že mu zo strany vysielateľa nebola vytvorené žiadna názorová oponentúra, čím sa relácia ako celok stala neobjektívnou a nevyváženou."

Hm. Na toto stanovisko ctihodnej Rady pre vysielanie a retransmisiu si priatelia spomeňte napríklad pri sledovaní najbližšej relácie HVRN či HRB. A vlastne každej mediálnej politickej debaty, napríklad o zotrvaní v Európskej únii či NATO. Alebo o prínose a potrebe islamu a plazivej votreleckej genocídy pre Slovensko.

Púpavová

http://www.rvr.sk/sk/media-a-ochrana-maloletych/fotogaleria/ na ich oficiálnej stránke nič,nijaké mená,čo by mi niečo hovorili,rovnako aj v vo fotogalérke.Čiže sú to marionety,teraz ma ale skutočne zaujíma,kto je za tým,kto im to prikázal. Kto sa bojí?To tušíme. No nič,tých 200 000 hlasov bolo málo,bude 600 000.

nové