Drobnosť, ale poteší

 Vo štvrtok sa neďaleko Belehradu začalo vojenské cvičenie s názvom Slovanské bratstvo 2016. Zúčastňujú sa na ňom armády Srbska, Ruska a Bieloruska. Cieľom je skvalitnenie spolupráce pri cezhraničnom boji proti terorizmu. Aktívna časť cvičenia potrvá do 9. novembra, ruská armáda, vrátane síl špeciálneho nasadenia a výsadkárov, však zostane na území Srbska nasledujúci polrok.

Pripomeňme si, že spoločné cvičenie Slovanské bratstvo sa po prvý raz uskutočnilo v roku 2015 na území Ruska v Novorossijsku. Buzerantských beneluxov v Bruseli šlo vtedy vystrieť od zlosti, čo si to Srbsko dovolilo. Vraj "svojou účasťou na spoločnom cvičení Slovanské bratstvo vyslalo zlý signál." Dúfajme, že cvičenie priamo v Srbsku vyšle zmrdom v Bruseli a ďalej na západ dobrý signál. Ten náš.

 
Buheh

no ak ide len o nejaké to jedno cvičenie, tak je to drobnosť. Ale ak je to signál, že sa Srbsko skutočne odpojilo od globálnej sionistickej ríše, čiže nevstúpi do bruselského sojuzu buzerantských kalifátov ani do severoatlantickej teroristickej aliancie a naopak, odteraz bude aj v iných veciach držať pri veľkom slovanskom bratovi, tak to zas tak úplne drobnosť nie je. Dokonca by som tak skromne vyjadril môj predbežný názor, že to by bola veľká a skvelá vec.

nové