Du bist verrückt mein Kind, du musst nach Berlin

Ako sa chodí do Berlína? Predsa loďou. A tak pred pár desiatkami hodín - v rovnakom čase, keď mašírovalo k poľskej hranici zopár stoviek dobrodružnej ilegálnej čvargy zo Sýrie, Iraku, Afganistanu a Pakistanu, trochu okorenených africkými populačnými prebytkami zo Sierra Leone, Gambie, Nigérie, Maroka, Tuniska a Egypta - vykladala pašerácka loď Sea Eye 4 v sicílskom prístave Trapani vyše osem stoviek čiernej dobrodružnej ilegálnej čvargy zo Sierra Leone, Gambie, Nigérie, Maroka, Tuniska a Egypta, okorenej ázijskými populačnými prebytkami zo Sýrie, Iraku, Afganistanu a Pakistanu.

Kým votrelcom na poľskej hranici sa presstitúti korporátnych mediálnych splaškov venujú v silne negatívnom tóne a už pomaly non-stop, o vykládku v Trapani neprejavil záujem prakticky nik - a ak, tak v tóne akože survivali, Európa je pre nich záchrana.

Na poľských hraniciach sa rýchlo a vo veľkom naťahuje ostnatý drôt...

...v sicílskom Trappani sú černošskí ilegáli hýčkaní all inclusive na výletnej lodi, kde si odbijú  karanténu a budú v tichosti vypustení na európsky kontinent - možno nejakých IOM pridelí aj na Slovensko.

Tieto dve skupiny sarančí, dotierajúce z juhu aj zo severu, majú jedno spoločné - cieľ Berlín. Odkedy sa však valia už aj cez poľskú hranicu, Nemecko akosi prestalo wirschaffendasovať a začalo vrieskať. K hranici s Bieloruskom Poliaci s požehnaním Nemecka sťahujú vojenskú techniku a 12 000 vojakov. Situácia sa začína dosť vyostrovať.

V Maďarsku sledujú dianie s istým zadosťučinením a celý náš región s istými obavami. Hordy sarančí prinášajú so sebou to, čo si zobrali z domu - rozvrat, špinu, chudobu, nízkosť všetkého druhu a vojnu, vojnu, vojnu.

Na poľskej hranici to vyzerá, že už je vojna tu.

 

 
0
Norman

Dvojaký meter médií a politikov v tejto veci je až absurdný. Je až neuveriteľné, ako dokážu byť dvojtvárni, doslovne doublespeak, talmudistická degradácia reči ako v knihe Gold nad zlato.
Za druhé je v tom zrejme aj reflexívny postoj voči Východu. Tam sa brániť hranice môžu, ale na Juh, kde sídlia tí veselí a zábavní negríkovia, tam nie.

Ale budujú tým precedens. To je pozitívne.

Je si treba uvedomiť, že banda chlapov pokúšajúca sa prekročiť hranice znamenajú útok, ktorý sa dá riešiť aj zbraňami. Ba priam sa musí riešiť zbraňami.

Takže veľmi možný pozitívny model je ten:
Dôjde k stretnutiu a Poliaci zabijú pár. Potom o pár dní desať. Potom už nebude na hraniciach nik.
Keď to budú vidieť Španieli, Taliani a Gréci, prestanú sa tiež hrať na kreténov a dajú priestor svojim rôznym salvinim.

Samozrejme, nezriekame sa humanitných hodnôt. Muži dostanú humanistické tresty 20 rokov v tvrdej base. Ženy a deti odvoz do rekreačného strediska v Kongu.

buko

treba si dokola opakovat, ako v Zvieracej farme:
"Merkel migrant dobry, Lukasenko migrant zly"
"Merkel migrant dobry, Lukasenko migrant zly"

slaven1

Duda bol na Slovensku? Nejako mi to ušlo. Korporát návštevu zamlčal.

Prezydent Duda na Słowacji: Trzeba za wszelką cenę bronić polskiej granicy. Bardzo liczymy na wsparcie naszych sąsiadów, UE i NATO
https://wpolityce.pl/polityka/573376-prezydent-na-slowacji-trzeba-za-wsz...

Duda mówił o „ataku” na granicę, a słowacki dziennikarz zapytał o Izę z Pszczyny. „Nie wspomina się, że zmarło dziecko
https://www.wprost.pl/kraj/10541243/slowacki-dziennikarz-zapytal-andrzej...

Duda hovoril o útoku na hranice a slovenský žurnalista išiel otázky o potratoch. Och to je debilita, kto sa ho to pýtal? Je nejaké video tlačovky?

nové