Ďuri Nacík v akcii

 Cholerická kreatúra, voľakedy pôsobiaca v segmente Svetovej banky kaličiacom najchudobnejšie štáty, sa svojím prskaním v médiach dávnejšie pohybuje za hranou paragrafu o hanobení národa. Tento raz opäť dostalo to nervné čudo priestor v smetiarni, aby pohŕdavo pľulo na Rusov. A nielen to.

Šlo o "List Putinovým Nočným vlkom". Nie je ani tak zaujímavé, že divný autor zostal trčať v časoch, keď ešte jestvoval ZSSR a že nemá problém používať najslaboduchejšie stereotypy o "mužikoch", ktorí si chodia na Západ "nakúpiť".

Iné je tam pozoruhodné. Toto: ....V Pskove, najzápadnejšom mieste Ruska (nechajme bokom okupovaný Königsberg)...

Nazývať takto Kaliningrad a tvrdiť, že je okupovaný - tak to si nelízne ani kovaný neonacistický revizionista.

 

Dúfam, že to nacistické vyjadrenie zverejnené v Sme nezostane bez povšimnutia.

 

 

 

 
Náhodný okoloidúci

Okupácia Kaliningradu skončila, Rusi ho oslobodili od nemeckých okupantov. Ale pôvodné obyvateľstvo bolo Nemcami čiastočne vyvraždené pod zámienkou šírenia kresťanstva, čiastočne asimilované.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Prusov%C3%A9

Ale toto vyzerá zaujímavo:
http://en.wikipedia.org/wiki/Old_Prussian_language#Revived_Old_Prussian

Ľubov

http://www.ta3.com/clanok/1060834/rozsudok-o-gabcikove-vence-zbrane-a-vl...

je to skutočne nepríčetné nenávistné jačanie. Položme si otázku,prečo to smeti uverejnili?Myslím si,že to nie je napísané pre slovenského čitateľa,skôr sa mi to javí ako snaha pohladkať brucho niekomu inému.To už nechám na Vašej fantázii,redakcia Sme potrebuje tie granty,aj pani Pietruchová si ich chce zaslúžiť.Akí to musia byť úbožiaci,takto ani netušiť o mechanike. Majú deti,alebo vnukov,rozum sa z toho zastavuje.No nič,tie sily sú už spustené,sme iba diváci,ako správne hovorí Norman .

ps. Ešte som priložila včerajší Chmelárov rozhovor v Téme dňa.(cc od 26.minúty)Okrem iného boli časy,keď s Mesíkom kandidoval na spoločnej kandidátke 99%.Neviem,čo to znamená,ale ako hovorí Kolodej,kým kope za nás,je to v poriadku.Napokon,aj E.Páleš hovoril o svojom "rozchode" s Pastirčákom,keď pochopil,že nemôžu byť na jednej lodi

pps. Sypem si popol na hlavu. Chmelár hovorí okrem iného aj o tom,že tretinu nášho územia oslobodili aj rumunskí vojaci.Skoro nič o tom neviem,hlavne ,že sa starám o stopy peľu v paleotických hroboch.Moja vina.

baloo

Mesíkove rebierko a krajšia polovička nie je nik iný, ako Olinka Pietruchová. Hviezdny pár...

Ináč nakoľko sledujem nejaký čas média, tak sa z toho výroku dá predpokladať, že Mesík je len prvou lastovičkou v novej kampani, kde začnú pochybovať o tom, či Kaliningrad patrí Rusku. Niečo na spôsob Krymu. Však ja chápem, že ich to serie. Ale keď sa to tak vezme, zmluva o Aljaške tuším tiež končí cobydup. Resp. amíci tiež len okupujú napr. Hawaii. No pochybujem, že s Kaliningradom pochodia.

Náhodný okoloidúci

Slovensko ako soľ potrebuje kvalitný a vymožiteľný zákon o zahraničných agentoch, presne taký, aký má najsamdemokratickejší samozvaný pupok sveta, USA.

Elán - Oblečte si dresy
https://www.youtube.com/watch?v=60R-pmTpCiU

Norman

že viac ako dobrí chlapi bez moci pomôže trocha rozumu tých pri moci a z toho plnúce dobré zákony.

Ale -sorry - nechápem dosť dobre, ako k tomu patrí to video ... hm, azda sa neurazí nik - video tých socialistických buzerantov? :-)
No dobre, jasne že som to formálne ochopil, ale to je naozaj hrozné video, to je hrozná ukážka toho skurveného socialistického ovcovitého stáda. Alebo to už bolo novoprichádzajúce teda kapitalistické stádo?
Dík za rozosmiatie tý hororom:-)

nové