Dve nakladačky

Politika, ktorý informoval o pohreboch ruských výsadkárov, brutálne zbili, hlása titulok článku TASR prevzatý do krátkych zahraničných správ smetiarne. Ide o istého lokálneho Leva Šlosberga, ktorý vo svojom plátku s názvom Pskovskaja gubernija písal o pohreboch vojakov, ktorí ZREJME padli v Novorossiji. Na incident okamžite zareagovala OBSE, ktorá tvrdo žiada Ruskú federáciu o jeho vyšetrenie. Mimochodom, kto má náladu, nech si poprečituje želania od veľkodušných Rusov, ktorí sú nadšení, že majú politika Šlosberga nielen múdreho, ale aj pekného (muhehe), želajú mu skoré uzdravenie a poniektorí sa tešia, že "ešte si, Lev Markovič, spolu zabojujeme". Hej. Len každý na inej strane.

Takmer paralelne sa udial rovnaký incident. Niekto škaredo zbil britského politika Georgea Gallowaya, známeho nekompromisného kritika nekončiacich izraelských vojnových zločinov a beštiálnych zločinov proti ľudskosti.

Hej, nemýlite sa. Žiadny článok od TASR v smetiarni so slovkom "brutálny" v titulku, žiadne jačanie OBSE, či inej významnej inštitúcie o tom, aby Veľká Británia incident okamžite vyšetrila. A to ide o politika členského štátu Európskej únie - ktorej sme, aj s TASR, členom, ak sa nemýlim - a nie nejakého lokála z akejsi pskovskej prdele.

Rečnícka otázka: aký je rozdiel medzi Gallowayom a Šlosbergom?

 

 
Prasiatko

Ešte dobre, že si tú otázku učiteľka dala rečnícku, keby vyvolala mňa, mám o guľu viac :(

Ema

Šlosberg je sionistický sliz, ktorý v tyle pomáha Západu v zločinoch proti Rusku a Galloway je jeden z mála odvážnych západných politikov - antisionistov.

slaven1

Keď som na správu narazil, tak som si pomyslel: Britská demokracia v plnej kráse. Keď im horí pri zadku, tak sa uchyľujú aj k takýmto "škaredým" postupom. Totižto, Galloway je tiež výrazným hlasom v Škótskom referende za odtrhnutie sa od Britov.

A aký je rozdieľ? Galloway má teraz zlomené rebrá a čelusť (aby nehovoril).

Le Bleu

"A 39-year old man has been charged with religiously aggravated assault."
To si asi policemani v tej rýchlosti nejako poplietli. Veď to existuje len opačným smerom. Anti-antisemitizmus, to sa nesmie. Veď hádam to prepíšu..

nové