Einig sein. Recht achten. Freiheit leben.

Na ja. Na Rechtstaat - právny štát sa odvolala aj nemecká kancelárka, keď bola donútená zareagovať na tlupy arabských chrapúňov, ktorí si na Silvestra zorganizovali pred dómom v Kolíne ostrú skúšku, čo všetko si môžu v Nemecku dovoliť. Je to tá istá kancelárka, ktorá nariadila porušiť základné pravidlá právneho štátu a zavolať do Nemecka agresívne moslimské hordy, ako keby Nemecko bolo jej súkromným pozemkom.

Krátko pred silvestrovským terorom Arabov v Kolíne sa Merkelbaba nechala počuť, že "utečenci" sú pre Nemecko príležitosťou.

Treba im len, samozrejme, vysvetliť, ako to v Nemecku chodí. Bavorsko sa tejto neľahkej úlohy zhostilo vskutku kreatívne.

Usaďme sa a pozrime si dielo bavorského ministerstva Einig sein. Recht achten. Freiheit leben. Je určené moslimom, z ktorých mnohí majú bojový výcvik, skúsenosti so zabíjaním ľudí a do Nemecka sa neprišli prispôsobovať nejakým jeblým Nemcom.

Video je v arabštine, urdu, dárí, paštu, angličtine a z neznámych dôvodov aj v nemčine.

 

Videli ste? Hej, správne. Idiokracia v Nemecku pokročila. O Rekerovej dĺžku #armlaenge.

 

Rusi sa uchechtávajú a konštatujú, že anglosionisti urobili z Nemcov, kedysi hrdých bojovníkov, úplných infantilov.

Ako je to v skutočnosti, ukáže sa v začínajúcej občianskej vojne, ktorú babizne Merkelovej obľúbení "utečenci" úspešne preniesli zo Sýrie do Nemecka.

Niečo mi hovorí, že detská zábavka to nebude.

Náhodný okoloidúci

O Fickovi si môžeme myslieť čo len chceme, ale s jeho vyjadreniami po útokoch na ženy v Nemecku každý duševne zdravý nevypatlaný jedinec musí súhlasiť, dovolím si tvrdiť.
Západniari urobili smrteľnú chybu tým, že umožnili masové prisťahovalectvo výrazne odlišných etník a druhú smrteľnú chybu tým, keď im dovolili vytvoriť si paralelné mocenské orgány, prakticky nepodliehajúce ústrednej moci (lebo by to bolo "rasistické"), štát v štáte. Práve tomuto sa snaží Fico zabrániť už v zárodku a ja s ním v tomto na 100% súhlasím. Len uvidíme, čo bude po voľbách...

sandro

Fico nepovedal nic nove. On to len jednoducho na ludi vie. V podstate len potvrdil stanovisko ku kvotam, ohladne dobrovolneho prijimania vedcov z Afriky nepovdal, ze nebudeme prijimat a potvrdil, ze budeme nadalej dotovat a podporovat Frontex, co je vlastne cestovna agentura do EU.
K clanku len tolko, ze Rusi maju uz naozaj z Merkelbaby totalnu srandu. Ak ju brali este pri zaciatkoch konflitku na UKR vazne, tak teraz je to pre nich naozaj uz len figurka do zabavnej show. Takto slavila Merkelka novy rok v Rusku:)

Norman

A to tam nezahrnuli ešte aktuálne utečenecké otázky (ak som neprepočul nejaký náznak).
Ale ten výraz bol podarený.)

Ináč sranda, že u nás akákoľvek podobná satira na západných politikov nejestvije ani náhodou.

Ema

Kde je tá odutá poľská komunisticko-luteránska kiska?
Akosi ju posledné dni nevidieť a neočuť.

Náhodný okoloidúci

Angela sa na Silvestra zamaskovala za mladú a peknú a zamiešala sa do davu v Kolíne, aby si vychutnala dotyky ozajstných mužov, divokých, nepestovaných, smradľavých a neoholených antimetroseksuálov, na svojom panensky čistom nepoškvrnenom tele. Na verejnosti sa neukazuje, lebo doteraz sa z tohto vzrušujúceho zážitku nevie spamätať. Na druhej strane - vôbec nevie pochopiť tie ťapy, čo išli podať trestné oznámenie za obťažovanie. Nechápe, ako niekto môže odmietať také multikultúrne obohatenie. Je z nich frustrovaná.

Ema

kaliber iba 9 mm, ale pre Angelu by to malo stačiť.

sandro

Tak. A neboli tam ani ziadne prvoplanove urazky a dehonestacia. Rusi ukazuju, ze maju nadhlad a ich srdce rozhodne nekrvaca kvoli tomu, ze ich nemame radi:) Proste sa bavia a ich svet sa netoci okolo nas. To len tu, v malickej krajinke Slovensku, sa vedu vojny ohladne rusofobstva a rusofilstva, pripadne tu nejaki poloblazni vrestia o hrozbe obsadenia Ruskom. Mna osobne ale najviac zaujali pasaze 0:16-0:17 a 0:31-0:32 (to zase na margo tej eugeniky) :)

Norman

ale určite myslíš na nejaké tie baby:)
No, ja by som zas zameral časy tých chlapov (v obecentve) - sú to dobre nechutné cudzinecké typy. na margo eugeniky.

Náhodný okoloidúci

Keď už sa tu spomínajú veselé videá, tiež sem prihodím jedno, síce úplne mimo tému článku, ale ako názornú ukážku, ako pracuje ruská propaganda. Je venované 10. výročiu spravodajskej televízie Russia Today. Sprevádzať nás bude rozkošná Arménočka Margarita Simonjan.

https://www.youtube.com/watch?v=BUJtzwBcHVE

Norman

jedno lepšie, ako druhé :-)))

Ema

Môže obviniť domácich dobrosráčov a slniečkarov zo šírenia genocídnych názorov.

Tam nech si idú dobrosráči experimentovať do Afriky. Tam nech si títo špinaví sociálni inžinieri menia genetický profil na tretiny - nech tam naťahajú tretinu bielych (a tretinu žltých, aby naplnili trojtretinové kvóty).

buko

http://europskenoviny.sk/2016/01/06/richard-sulik-vytriezvenie-zo-silves...

Henrieta Rekerová, spomínaná primátorka Kolína, povedala ešte jednu perlu, ktorá však pri hlbšom zamyslení je riadne desivá. Povedala, že sa nepreukázalo, že medzi páchateľmi by boli terajší žiadatelia o azyl. Bohvie, odkiaľ to má, lebo samotná kolínska polícia priznala, že páchateľov nepozná, ale povedzme, že tomu tak je. Potom to museli byť buď už tí, čo azyl dostali, alebo ich potomkovia. To ale znamená, že doteraz nedošlo k dostatočnej integrácii a že multikulti zlyhalo v plnom rozsahu. Nemci sa teda môžu tešiť na generáciu po terajších migrantoch, ktorých tento rok došlo milión a budúci rok to môžu byť až tri milióny. Pre porovnanie, v roku 2008 prišlo do Nemecka 28 tisíc migrantov. Nie za víkend, ale za rok. Pýtam sa, ako chcú integrovať milión, keď nedokázali integrovať 28 tisíc?

Uz sa objavil aj novy hashtag #Rapefugees - po slovensky #znásilňočenci

Ľubov

veľmi ma potešilo,že si opäť tu,nechcela som sa vypytovať,ale bola som dosť s m u t n á ,že nepíšeš.Verím,že čítaš aj neverbálne a tak ,keď teraz urobím niečo takmer nepatričné,uveríš mi.Chcem Ti totiž ,ako aj nám ostatným zaželať veľa šťastia do Nového roku.Nie,nie je to irónia,naozaj verím,že to nebude až taký zlý rok.Na zdravie !

Ema

Len nie vždy je čas a možnosť dobehnúť sem mudrovať o veciach, ktoré sú už aj tak jasné.

Tento rok dáva v Európe veci do pohybu hneď od prvej minúty. Čo viac si možno priať.

Ako hovoria vysmiati Čínania popíjajúci maotai za dverami zavretej burzy: ganbei!

prasiatko Mlsko

Tvrdiť, že v SRN začína občianska vojna je prehnané! Kde máš dôkaz?

Ema

Kde tam píšem, že JE.
Píšem, že BUDE.

A si buď istý, že bude.

Ema

hordy dorazia.

Ako to, že tie ženy ešte stále nemajú bojový výcvik, pýtam sa.

Kurdky im majú byť vzorom, nie Merkelbaba s jej pazúrmi poskladanými dopiče, zalezená mimo dosahu arabských gangov. Celý rok 2015 predsa Nemky videli (fotečka), čo sa na nich valí - a za rok sa toho dá vo výcviku urobiť veľa.

Jedine že by to bolo tak, ako napísal ktosi v ruskej diskusii, že skutoční Nemci boli vyvraždení počas druhej svetovej vojny a krátko po nej a zostali len smutné výsledky znásilňovaní Nemiek slabomyseľnými Američanmi, stepnými príslušníkmi Červenej Armády, následného zavšivenia tureckým výsadkom a neskôr všetkými možnými odtieňmi multikulturálnej hnedej.

 

Je ale možné, že Nemky pred kolínskym dómom postihla rovnaká kognitívna dizonancia, aká doľahla na kolínsku políciu: ...It’s very likely that they (kolínska polícia) literally didn’t believe their own eyes at what they were seeing, nor could their supervisors believe their own ears when they heard the on-the-ground reports from the officers at the scene, so indoctrinated were they in the hyper liberal-progressive “human rights” ideology of their state. The consequent cognitive dissonance explains why they stood by in semi-paralyzed shock and abandoned their legal responsibilities to the townspeople.

 

Toto je z Korybkovej analýzy toho, čo sa udialo v Kolíne a čo presne nazval sexuálny teror. Ešte kúsok si zacitujme:

Historically speaking, foreign forces sometimes engage in massive sexual attacks against native populations after having first conquered or colonized them, and while it’s much too early to say that Europe has been totally defeated by Wahhabi jihadists, it’s obvious that the latter are already preemptively ‘celebrating’ with ‘victory rapes’ and ‘gauntlet gropes’ (outside of a church, no less) in order to terrorize the local population into Sharia-compliant submission.

 

Korybkova analýza je hodná prečítania celá, samozrejme:

http://thesaker.is/sexual-terrorism-in-the-heart-of-europe/

 

Mimochodom, kto čo i len chvíľu očakával, že agresívni moslimskí nájazdníci - fotečka - sa budú k bielym domácim Európanom správať ako personál v Šarm el-Šeichu, je buď magor, alebo ideológ. Buď nedisponuje zdravým rozumom, alebo chce úmyselne našu civilizáciu rozložiť na stredoveké sračky. V oboch prípadoch si svoj osud zaslúži. Aj jeho deti a detné deti.

Norman

Z tých fotiek, čo sem dala Ema, je najzaujímavejšia táto:

Ta má minimálne dva aspekty

1. Vidno strach tých votrelcov z toho, že môžu ľahko naraziť na silu, ktorá ich zastaví a potrestá. Desať psov, hoc aj s náhubkami, by stačilo na zastavenie tej zgerby - toľko k defétstickým hláškam "nemožno ich zastaviť"

2. Nádherný je postoj toho psa, hrdý a odťažitý s otázkou "Čo tu robí ta špina?" a "Môžem ju roztrhať, môžem, povedz už konečne, že môžem!!!". Ešte aj ten pes vie, že ju môže a že ju roztrha - lebo nemá multikulturálne vypláchnutý mozog a je to DOSTOJNÁ OSOBNOSŤ.

V Európe jestvujú dôstojné a hrdé sily, majúce schopnosti, ktoré nik iný nemá. Poznáte ich napríklad podľa toho, že sa neboja a hľadia len prekvapene na ten odpad a pýtajú sa len, prečo zatiaľ nie a že kedy.

Ešte raz - pre nezničiteľné sily nie je otázka, či, ale len jedna: kedy?

A ešte lepšie: "Už?"

:)

 

Náhodný okoloidúci

Xenofília je nežiadúca a škodlivá, či už sa to týka xenofilov narodených na Slovensku a dokonca slovenským rodičom, alebo opálených a kučeravých afrických a arabských xenofilov, zbožňujúcich európske blondínky, ale aj ryšavky a brunetky do takej miery, že sa im na ulici snažia robiť gynekologickú prehliadku a manuálnu mamografiu (slovami K. Větvičku).
http://nadhlad.com/content/xenofilia

nové