Epicentrá nenávisti: ZOMRI, Čaputová, neziskovci a ich priaznivci

Prevzaté z FB, kde to bolo po pár hodinách zmazané, potom to niekto dal znova v komentári.
 
Pokrytectvo tých najkovanejších šíriteľov nenávisti nemá hraníc. Čaputová a čo takto ZOMRI? To ZOMRI, ktoré už roky profituje zo šírenia nenávisti, "hejtov", kyberšikany a ich obézni fešáci - hrdinovia v čiernych vreciach na hlave šíriaci bezbrehý nenávistný cynizmus? Veď týchto hrejterov si roky hýčkate a usporiadavate ich besedy na školách.
Na gymnáziu C.S.Lewisa si našli oddaného stúpectva sponzoranej sekty ZOMRI s mediálnou podporou. Kde ste boli s dnešným farizejským pohoršením? A kedy ste vo svojich falošných prejavoch gýčového súcitu s pointou ešte viac rozdúchavať nenávisť a polarizovať spoločnosť spomenuli ZOMRI?
 
Študent Hodál napísal:
„Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví, je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!“
 
A čo Árpád Soltész a jeho výrok, že Slováci sú čvarga? Špeciálny prokurátor Honz tieto slová označil ako neškodné, vraj Soltész je len človek-nula. A čo Vášáryová (aktuálne v Sorosovej OSF), ktorá vo vysielaní RTVS uviedla, že ľudí s iným názorom treba zlikvidovať? Čo Radičová, ktorá na podobnú otázku čo robiť s ľuďmi s iným názorom uviedla, že hnilé jablká treba vyhádzať. Na otázku "ako?" odpovedala: "fyzicky".
Podobných príkladov je obrovské množstvo a je to práve Čaputová, politické mimovládky a protektorátna vláda SR, ktorí rozdúchavajú takú nenávisť, akú sme tu nezažili od druhej svetovej vojny.
 
Tibor Eliot Rostas
 
slaven1

Treba si všimnúť aké tématický ladené PSYOP sa odohrali v Európe v nedávnej dobe. Najviac nasilu - pri všeobecnej vôli národa - tlačili kultúru smrti v Srbsku.

Celá Kuciakiáda II. je zbúchaná podľa starých postupov. Archetypy, ktoré nefungujú na pozadí všeobecného hospodárskeho prepadu a likvidácii strednej triedy. Príde mi to ako scenár z pred 24.2.

Ďalšia etapa v salámovej metóde naväzovania európskym národom samo-likvidačné kultúrne vzorce. Či v Srbsku "Death Pride", či u nás doma posunúť normalizáciu zvrhlosti zase o kus ďalej (manželstvá a ďalšie nenáležite práva).

Celkovo PSYOP zapadá do časového plánu: potom čo dokončili robotu v Srbsku (cca dva týždne dozadu), tak sa koordinačná skupina presunula do ďalšej krajiny, pripravila veci a spustila ďalšiu PSYOP. Mimochodom, v Srbsku to bol pre globohomo dosť debakel.

Toto je len moja špekulácia.

Miro

Nie. Nie je to len tvoja špekulácia. Prečudesné veci sa na Slovensku začali diať po príchode "expertov" na PSYOPS operácie od "transatlantického" spojenca. Samozrejme, s bohumilým cieľom - bojovať proti hybridným hrozbám. Vrabce čvirikaju že sú usadený v centre kde sa zrodila idea slovenskej štátnosti - v Martine. Aká irónia. Tu asi aj zanikne.
A treba zablahoželať naraz "prebudenému" SMERu za ktorého vlády títo nežištný priatelia k nám prišli.

Norman

podla Slavena sa tí "psyop" presunuli pred dvoma týždňami, a už to spustili. Podľa teba zas tí istí psyop prišli za vlády Smeru. Za ktorej vlády, V ktorom roku?
Američania sú tu nasáčkovaní samozrejme hneď od revolúcie, určite ich sem nepustil nejaký Smer. Vy idete presne podľa manuálu Američanov - za všetko zlé na Slovensku môže Smer. Toto nevidíš, kto vás manipuluje?

slaven1

Človek, ktorý má v súčasnej republike významné, slovo mal tlačovku:

https://www.youtube.com/watch?v=Av6pNwVQsxM
GP SR: Žilinka odmieta, že by šíril ruskú propagandu (Takýto tupý dali titulok v TASR. Predtým bol titulok: Vyhlásanie generálneho prokurátor SR Maroša Žilinku)

slaven1

Amatérsky pokus polície o prieskum verejnej mienky. Musela vypnúť komentáre
https://t.me/hlavnespravy1/3717

RTVS je štátnou televíziou. Jej pracovníci by to mali mať vždy na mysli
https://t.me/hlavnespravy1/3679

HS sú definitívne s5!

Ešte k nadpisu "Amatérsky pokus polície o prieskum verejnej mienky. Musela vypnúť komentáre". Ten mal znieť: "Amatérsky pokus policajného fejsbukára o prieskum verejnej mienky. Musel vypnúť komentáre"

"Fejsbukár" je funkcia v krajskom riaditeľstve PZ a na Prezídiu PZ, ktorá ma na starosti správu FB stránok. Ich názor sa často nerovná ani názoru policajného šéfa daného riaditeľstva nie to ešte názoru polície ako celku. Spravidla sú „fejsbukári“ ženy.

Norman

fungujú už takmer 4 mesiace. Veď to každý vie, tu sme písali, aj o knihe, čo vydali.
Lenže Slovensko je proste krajina ignorantov, ktorí veru žiadnu psyops nepotrebujú.

nové