Extrémista

Že kto? Predsa starší pán z Rimavskej Soboty - osobne sám starosta, ak sa nemýlim -  ktorý sa prihovoril ľuďom v sobotu 20. júna na námestí SNP. Zrejme to bude tým, že je z extrémneho regiónu, kde sa nezamestnanosť blíži k 40 percentám a sú obce, kde majú, podľa jeho slov, prácu len starosta a jeho sekretárka.

Bola to najzdrvujúcejšia časť celého protestného pochodu. Zúfalý hlas človeka, ktorý má v tomto chorom systéme riadiť vyhladovaný región. Tá oblasť so stotisíckami ľudí živoriacimi v beznádeji je reálna. Nie je to žiadna kaviarenská fikcia vyžratých bratislavských čurákov, povaľujúcich sa medzi trendy vývarovňou U Kubistu a redakciou niektorého zo skurvených mainstreamových plátkov, akože mienkotvorné médium, ktorým vystúpenie tohto človeka nestálo ani len za holú vetu.

Trochu strémovaný pán sa vo svojom príhovore upínal k diaľnici- nevybudovanej, len nasľubovanej. Ako keby mala byť záchranným lanom hodeným stroskotancom, ktorí sa nikam netlačia, nič nežiadajú - a každý na nich serie. Teda len do momentu, keď sa tento zabudnutý kút Slovenska zíde na to, aby aj tam boli presunutí "kvótoví novoslováci" zo subsaharskej Afriky.

Nie, ten pán nemá strach "z neznámeho". Je zjavne príliš rozumný, aby nepoznal výsledky multi-kulti experimentov z Francúzska, Anglicka, Nórska či Švédska. Vie, čo by urobil s jeho oslabeným, o takmer všetku imunitu obraným rodným kusom zeme výsadok agresívnych vyznavačov islamu z Afriky.
Možno chcel od kukláčov, sústredených na námestí v hojnom počte, nejaký náznak spolupatričnosti, signál, že sú na jeho strane.
Nič neprišlo.
 
Zato prezident SR - podľa titulku v tzv. mienkotvornom médiu - vyhlásil, že hlavnou motiváciou toho pána z Rimavskej Soboty bolo NÁSILIE (Kiska: Násilie bolo hlavnou motiváciou účastníkov protestu proti utečencom). Vraj má "stíšiť" a že "diskusia o utečencoch je diskusiou o nás samých. O našich hodnotách. Ak nedokážeme vysvetliť, prečo je dôležité pomôcť ľuďom v núdzi, prenecháme priestor extrémistom. A to nesmieme dopustiť,“ vysvetlil Kiska."
 
Pánovi z Rimavskej Soboty bývalý úžerník Kiska nepovedal, prečo sa núdzni ľudia z jeho kraja žiadnej pomoci doteraz nedočkali.
Norman

Dnes si otvárajú papule proti demonštrantom tí, ktorí ešte pred rokom ospevovali Majdan, kde ozbrojení chuji vraždili cielene policajtov aj nepolicajtov.

Majú ti ľudia šťastie, že "národovci" sú naozaj ľudia priamočiari a dobromyseľní, a nie rafinovaní a cieľavedomí chlapi majúci vôľu vyhrať. Odrbali by im ten Majdan o hlavu v priamom prenose.
V podstate na Slovensku je úplné polit-kultúrne bezvládie. Kým prosystémoví srabi momentálne držia huby - kecajú iba prestitúti a Kiska, čiže ich najnižšia spodina, tak an druhej strane nemá kto formulovať potrebnú PRIAMU PRAVDU. Toľko to obkecávajú, odôvodňujú si sto krát už len to, že majú nejaký nekonformný názor, alebo na politický dialog celkom kašlú.

Chaos.
Prosystémové sily majú veľké, veľké šťastie.
Zatiaľ.

Norman

Tak som zapol Slobvysielač, či sa niečo nedeje, ale beží tam repríza. Infovojna zo 17.6, a hosť je nejaký, čo chce zostať anonymný, má len prezývku Tulák z ulice.
http://archive.slobodnyvysielac.sk/informacna%20vojna%20-%202015-06-17%2...

Je to ale hrozná nuda počúvať. Zas relatívne triviality, ktoré na alternatíve boli už 1000 krát, ale akoby to ten chlap hovoril prvý krát, rvý na zemi. Už ma to nebaví nie že počúvať, ale unavuje ma vedomie, že stále beží na webe takéto niečo. To je ako by sa v škole každý deň učila znova a znova malá násobilka.
Ináč sú to dosť podobné myšlienky, ako mal Grigorij, ale tento je naozaj hrozne ťažkopádny. Ale ktovie? :)

slaven1

Na proteste proti islamizácii Slovenska (20.6.2015) reč Jozefa Šimka, primátora Rimavskej Soboty, meste, kde základná téma na rozhovor je "akú máš prácu", začína v 44 min:

https://youtu.be/3hP6XM5Uxmw?t=44m

Pharmy

zdá sa, že kvíčanie synov a dcér Izraela padlo na úrodnú pôdu, bude sa meniť zákon o zhromažďovaní:

„Nie je možné rešpektovať, aby niekto zneužíval slobody prejavu a zhromažďovania sa. Aby niekto zneužíval, či už prostredníctvom násilností alebo vytĺkania politického kapitálu, neonacistov a extrémistov tému, ktorá je európska a mimoriadne citlivá... Odmietam násilnosti vo vzťahu k ľuďom, odmietam násilnosti a poškodzovanie majetku, odmietam prejavy, ktoré boli jasne extrémistické a neonacistické,“ povedal Fico novinárom. Zneužívanie témy migrantov extrémistickými a neonacistickými skupinami nebude premiér nikdy podporovať.

lebleu

to je čurák. Ale neviem, prečo som od neho čakal niečo iné.
Zablúdil som dnes dokonca aj na fejsbúkovú onú s. Kisku (moja preveľká vina), no a tam mu ľud internetový riadne dáva do tela.
Tak už len jedna trefná ilustrácia a jedna pikoška a idem spať. Dobrú noc.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207222216860603&set=p.10207222...
http://tivi.cas.sk/video/2292104/ibi-maiga-reagoval-na-horucu-temu-o-ute...

Norman

pekná fotka.

 

Ale prečo sa tí ľudia neozvú explicitne v médiách, že nie sú žiadni neonacisti? Prečo nežiadajú nejaké odškodné za nactiutŕhanie, aj keď to nebolo menovite?

80% ludí je predsa proti tomu, aby tu živili afrických nevychovatelných parazitov. Take prečo sa sami nezorganizujú aspoň cez facebook, prečo netlačia na parlament kulúrne? Prečo si nechávajú nadávať do fašistov? Je čurák Fico, alebo tieto sprosté telce?

Toto je proste nepochopitelné, to je fakt ako niekde v Ugande :-)

 

lebleu

Ľudia asi zarábajú na hypotéky, tak nemajú čas na dôležité veci. Neviem, nechápem.

Ale to nactiutŕhanie - presne toto aj mňa štve. Keby som bol len trochu viac právnicky podkutý, sám by som podal trestné oznámenie, ale také, že proti sto subjektom naraz: proti vrcholným ústavným činiteľom, politikom naprieč spektrom, MV, mimovládkam aj proti kope "novinárov" naprieč spektrom - a ešte možno aj na niekoho malého "z ľudu" - nech vidia, že sú si pred zákonom všetci rovní. ;) A na nejedného pisálka by iste šlo našiť aj to hanobenie národa, menej pravdepodobne aj politického presvedčenia. Isteže si netreba robiť žalúzie o spravodlivých súdoch, ale niektorí by sa snáď spamätali, možno trochu aj zľakli.

nové