Heil, Cesar!

Na stretnutí s Kiskom dnes boli Sulík, Matovič, Bugár, Danko, Kollár, Procházka

... a teraz privádzajú Kotlebu. A prichádza prezident.

 

Tu máme českú verziu: 

 
A tu slovenskú:
Na videjku s názvom Kiska: Budeme mať v parlamente radikálny extrémizmus v rovnošatách sa ten uniformovaný vedľa Kisku ... vie dobre ovládať.
 
 
 
 
slaven1
Nemôžeme sa čudovať keď po Schlosárovom (ĽSNS) vyhlásení: "Úspech našej strany v parlamentných voľbách je dôkazom toho, že občania SR už majú dosť takzvaných štandardných politických strán, ktoré už desaťročia ničia Slovensko a slúžia cudzím záujmom, ktoré nám diktujú z Bruselu a Washingtonu. Vstup ĽS Naše Slovensko do Národnej rady SR je historickým medzníkom, ktorým sa začal náš boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde" americký prezident Kiska nepozve Kotlebu do Pinkáča. http://www.hlavnespravy.sk/kotlebova-strana-dakuje-bohu-a-volicom-zacina...
Ema

...ich bohorovný prístup k ukrajinskému Pravému sektoru.

A Pravý sektor - to sú skutoční špinaví nacistickí zabijaci, ktorí majú len za posledný rok na svedomí desiatky politických vrážd.

Aby raz, čoskoro, Kisky s dojatím nespomínali na zlaté časy s dobrákom Kotlebom.

Buheh

tak to veselé videjko tu je aj v jazyku českom:

https://www.youtube.com/watch?v=CsVx-9yoRfI

Sinuhe

Bratislavou proti Kotlebovi by si mali (sebakriticky, čo oni ale nie sú schopní) uvedomiť, že tak ako pred 4 rokmi Smer sa dostal do vedúcej pozície kvôli nekompetetnému vládnutiu , zlodejine a hlúposti lídrov pravice, tak dnes sa Kotleba dostal do Národnej rady kvôli nekompetentnosti pravice (to je už - zdá sa - trvalý stav) + smeráckej zlodejine .
Voliči (vrátane nás čo ti sme) 8percentnou podporou Kotelbu vyjadrili predovšetkým odpor voči etablovaným kriminálnym stranám. Paradoxom je, že každá strana mala v programe niečo dobré, ale vždy to bolo len niečo: Radoslav P. a jeho sieť mali jediní v programe zrušenie schránkových firiem a priamu hmotnú zodpovednosť politikov (trestnoprávnu tuším nemali, ale tú mala zase ak sa nemýlim ĽSNS); SNS mala asi najucelenejší program pre zdravotníctvo atď., Smer mal dobrú kultúrnu politiku a pod. Len SDKÚ nemala nič, iba pretučnelého župana Ostapa Benderoviča frešnutého v malinovočervených črieviciach, v ktorých odkráčal do hlbín zabudnutia.

1488

Pozri volebné výsledky v Bratislavskej dedine. Sa nečudujem, že tam teraz pobehujú vyplašení, keď zvyšok Slovače situáciu vidí inak..

https://volbysr.sk/sk/data02.html

Sinuhe

napríklad, tak ako nepodporil akési trápne divadlo v BB, určite by neopodporil takýto skvostný umelecký výtvor,ktorý je z rovnakého súdka:

https://www.youtube.com/watch?v=7GMHl7bmlzw

Ema

v špitáli s príznačným názvom Mount Sinai, nečudo, že ju expresne vyšupovali domov, zmeniac diagnózu z mŕtvice na chrípku.

Pri pohľade na túto hulákajúcu starenu zmietanú chorobnou energiou je jasné, že skutočne rozvrátila Beatles.

Dusanbe

prvé 3 sekundy som to vydrzal.
Prisilné umenie.
Jedna sekunda dlhšia ako druhá - také ééééééé-kundy.

Jozef

...človek až nedýcha, keď sa takéto legendy idú prejavovať...neokonzervatívnemu-humanistovi-progender-refugee typu sa určite slzy tisnú do očí...ja som si pri pozeraní tohoto videa spomenul na snahu jedného šamana z prírodopisného filmu, o vyvolanie dažďa u nich na Kalahari...ale na túto šialenú starú Japonečku nemá.

nové