Hnutie Republika skúša na ulici - ale stráca tam hlasy

Na tejto stránke už bolo spomenuté, že Republika sa šmýka do kolají ĽSNS a je to chyba. Najnovšie Suja a Mazurek prišli demonštrovať za majiteľov lesov, respektíve za záujmy korporácií ťažiteľov dreva.

Prirodzene, na každú otázku môžu byť rôzne názory, ale aj tak je príznačné, že títo dvaja oprášili  svoje staré lacné metódy. Možno povedať, že z nedostatku iného plánu, inej akcie. Starého psa novým kúskom proste nenaučíš - alebo ich to nemá kto naučiť.

Je to škoda. Je samozrejme nekonečná škoda, keď väčšina vedúcich osôb v Republike začne opakovať chyby kotlebovcov - veď tým začnú klesať ešte pod ich úroveň, lebo budú celú tú cestu opakovať znova.   Ale aj keď sa chlapi niekedy radi vracajú do chlapeckých čias, opakovať celú pubertu Suja s Mazurekom asi nechcú.

A voliči asi tiež  nie. Podpora sa má dávať nie za nejaké "dobré úmysly", ale za praktické schopnosti, ktorá niečo prinesú. Časy huráchujizmu su už minulosť, aj na Slovensku už na to nie je proste čas. Obliať Matoviča v parlamente - to hej, ale v podstate opakovaný vtip už prestáva byť zaujímavý. Mazurekovi svojho času vykrikovanie na stanici vynieslo mandát -ale už sa predsa zaprisahavál, že také veci zanechal a nie sú na mieste. Tak ako? 

 

zdroje, napríklad HS

 

 

 

 

 
slaven1

Poľsko vyhadzuje americkú lietadlovú TVN24 loď zo svojho informačného poľa.

"Polish lawmakers advanced a bill on Wednesday that the opposition says aims to silence a U.S.-owned news channel critical of the government, leading to a swift denunciationfrom the United States, one of Warsaw's most important allies. Washington had warned that failure to renew the licence of Discovery-owned news channel TVN24 could jeopardise future investments in Poland, while opposition politicians have condemned the bill as an attack on media freedoms."

https://www.reuters.com/world/europe/polish-govt-counting-majority-media...
https://www.rt.com/news/531844-poland-criticized-by-eu-media-bill/

Som zvedavý ako prečistia veci okolo Facebooku, Guglu (Youtube). A náš kolonistan ako? Cudzí agenti tu bačujú ako sa im zachce. Zo zákona by im mohlo vyplývať aspoň aby sa dajako označovali (inak budú u nás doma opäť šéfovať Maďari. Prečo? Lebo tí si doma v krajine už poriadok urobili a získavajú náskok v pretekoch s budúcnosťou).

nové