Jankovskej výpoveď - ako za Stalina

Robí sa to tak - zatknete človeka a necháte ho pár dní, týždňov alebo mesiacov v base. Až kým sa neuvarí. Stalin s tým mal bohaté skúsenosti. Potom vám povie čokoľvek.

A podobné praktiky majú aj moderní slovenskí boľševici, na čele s Matovičom a jeho šedým bábkovodičom Lipšicom. Ostatní sú len agenti agentov.

Najnovšie uplynulo 8 mesiacov, čo takto varia bývalú štátnu tajomníčku Jankovskú. Za čo? Za to, že komunikovala s agentom Kočnerom.

Jankovská najprv odmietala vypovedať, respektíve čokoľvek uznať. Potom držala hladovku. Týždeň, dva ... Ale nik si ju nvšimol, žiadne ľudskoprávne organizácie, žiadne Amnesty international. Tak to musela nechať a teraz sa rozhodla povedať všetko, čo vie.

O čom hovorila?

Že Kočnera poznala, a že s ním komunikovala o prípade Zmenky.
Pre pripomenutie, ak niekto naozaj nevie - Kočner pomohol v roku 1998 zorganizovať cirkus "Zachráňme Markízu". Hral tam "zlého muža" na strane Mečiara (čo bola úplná lož). V nedávnych rokoch tiež za licenciu Markízy, ktorú vtedy vlastnil a údajne predal, chcel tiež údajne konečne dostať okolo 70 miliónov Euro od Američanov. Píšem údajne - pretože nie je isté, aká je motivácia a čím vlastne agent Kočner bol motivovaný. V tomto prípade ho média vykreslujú zas ako "zlého muža", ale tentoraz, čuduj sa svete, na strane Smeru.

Teda starý už raz použitý patern, s tým istým agentom, len s inou politickou stranou ako cieľom. Ale aj táto strana je zas politická strana v opozícii proti globalistom. Môže byť niečo jasnejšie ako to, že je to rovnaká provokácia?

A rovnako sa už nik nečuduje, že výpoveď Jankovkej je hneď na druhý deň v médiách. A tie ju hneď zverejňujú, teda zo svojho uhla pohľadu. Podľa mňa tým porušujú zákon, ale nik neprotestuje - na Slovensku skončil v base nielen riaditeľ polície, ale aj alternatívni novinári - zvyšok prestitútov teda drží zobák a poslúcha. V base má už vymeraných 4 roky a 4 mesiace aj šéf opozičnej strany, takže politici tiež držia zobák.

Ale dobre, pozrime sa, čo sú najviac obviňujúce pasáže výpoveďa Jankovskej, ktoré sa sa týkajú politiky.

Jankovská:
Kočner opätovne hovoril, že zmenky sú pravé, že by bolo dobré ovládať Markízu, nakoľko to bude dobré pre Smer." Pokračoval, že to bude pre Smer dobré hlavne pred voľbami, keď predá Markízu alebo postúpi pohľadávku Slavovi Haščákovi. Bude mať v televízii vplyv.

Takže peniaze či televíziu by mohol dostať Haščák, a to by vraj malo mať nejako dobrý vplyv na Smer - asi preto, že sociálnodemokratická strana je veľmi za dobre s finančnými korporáciami.

To je vlastne to najhoršie, čo Jankovská povedala.

Ak teda nerátame ešte tieto smiešne pasáže:

Jankovská spomína, že ešte počas rozhodovania súdu o zmenkách išla za predsedom Smeru Robertom Ficom. Chcela sa ho opýtať, či je pravdou, že aj Smer má na zmenkách záujem.

"Fico ma prijal na Súmračnej, kde som mu ale veľmi stručne uviedla, že riešim zmenky. On sa k tomu nijako nevyjadril." Išla aj za predsedom vlády Petrom Pellegrinim. Vypočul si ju a tiež danú vec nekomentoval. Povedal len „hm“.

Takže, aby sme rozumeli - ona išla za Ficom, niečo mu rozprávala, a on nereagoval. Išla za Pellegrinim, a ten povedal "Hm".
Naozaj nechcem byť lacno ironický, ale to je skutočne ťažké a dôkazmi podložené obvinenie.

Navyše Jankovská stále tvrdí, že od Kočnera nezobrala ani euro. Jej výpoveď je vlastne jednoduchá - Kočner sa jej zopárkrát votrel do priazne, stále u nej húdol o zmenkách a potom ju poslal provokovať za Ficom a Pellegrinim. To je všetko.

Nie som žiaden výrazný priaznivec Smeru, už vôbec nie ich straník, nikdy som s nimi nemal nič spoločné, ba ani ich priaznivcov nejak moc nepoznám, členov či politikov osobne už vôbec nie. Ale to, že sa tu kriminalizuje politika ako za Stalina, to je úplne jasné a nemožno mlčať.

A nemyslite si, že preháňam - ani v komunistickom Rusku to nezačalo hneď v roku veľkých čistiek 1937, ale opatrnejším prelamovaním bariér koncom dvadsiatych rokov. No áno, dnes je predsa len trocha iná doba - ale tie beštie, čo dnes stoja na čele Slovenska, sú úplne totožní s bývalými boľševickými zabijákmi.

Roland Edvardsen

Tá stalinistická lúza teraz v skutočnosti zúri a je sklamaná. Predtým mali inak krvavé oči a mnohí už posielali Fica do väzenského mundúru. A na weboch ako Sme, Postoj a pod. onanujú diskutéri aj nad predstavami, že aj Pellegrini a celý Smerhlas skončí v base a pod. - to je proste dôsledok dlhodobého pôsobenia, aj takých ako Oľano, t.j. úplné tupé, zjednodušené predstavy o tom, ako to funguje v politike a ako funguje právny systém. A nakoniec Jankovská príde s týmto: nula bodov, ešte dokonca Fica a Pellegriniho vyvinila. Potom bukvičák Bárdy musí písať takéto bláboly: https://www.aktuality.sk/clanok/843399/komentar-petra-bardyho-fico-moze-... Holt, to je tá zrážka s realitou. A to ešte, čo budú tieto prasce robiť, keď súdy nejedného z obžalovaných oslobodia. Bude sa Matelko zase biť do pŕs ako štát ovláda "mafia". Aha. :-)
A tiež zdôrazňujem, že toto naozaj nie je o nejakom fanúšikovstve voči Smeru. Ja som Smer dlhšie odmietal voliť a Fica som ani nepodporil v prezidentských voľbách. Bolo to 12 premrhaných rokov a personálna politika Smeru naozaj mnohokrát zlyhala. Ale to čo sa tu dlhodobo voči tejto strane a jej voličom robí je jednoducho jedno obrovské svinstvo. Nie je to normálne a nech mi nikto netvrdí, že Slovensko bolo a je akýsi európsky unikát čo sa týka korupcie, oligarchie a biznis prepojení politiky a "spodnejších prúdov". Lebo podľa presstitútov by ste nadobudli dojem, že je to tu ešte 100x horšie ako v nejakej latinskej Amerike.

Norman

dnes som zachytil, že Fico bude mať o 1400 tlačovku, tak som sledoval.
A povedal to, čo my tu dnes - nemajú proste na neho ani ň. Samozrejme že to Jankovskej je cielene 0 bodov.

Ha, Bárdy, Fico môže mať strach, alebo aj nie. To je ako v románe "Gold nad zlato", niečo ako "dokonalá" židovská žurnalistika.

Mám ich plné zuby. Fico to hral na humor, ale toto sú zločinní blázni. Na tlačovke sa Fico prejavil keď si spomenul na Kováčika - no, bolo vidno, že toto nie je humor, a keď bude zas jeho strana ťahať pílku ....

Nuž ale čo už, treba si priznať, že my tu dole sme bezmocní, pretože dav je ozaj ako stádo a nechá sa zlákať pozlátkom (hm, aj to už židia o sebe písali v biblii ).

Čo sa týka Smeru, ten bol samozrejme prisppôsobený kasínovému kapitalizmu, ale predsa len držal aspoň niektoré oblasti. Lenže zas - to je zas typicky ... zhodiť viny režimu na tých, čo ho odmietajú. Ak by skončili v base Dzurinda, Mikloš, všetci možní Gorilisti ... tak potom nech aj Fico vysvetluje. Ale takto určite nie ... zahraničný režim si to zas vybavuje s tým, čo sa ako tak staval na odpor - a stádo nič, čumí do zeme. Teda nespomínajúc tých, čo sa tešia na lynčovanie.

Ten Bárdy je čurák ako zo Švejka, tam je taký výrok policajta po neúspešnej domovej prehliadke: "Nic jsme nenašli, je to s nim zlé. Je stracenéj, páč je rafinovanej".

Dusanbe

beží ďalej.

Kto vlastne bude vyberať generálneho prokurátora:
https://www.hlavnespravy.sk/ako-zareaguje-justicia-na-trestne-oznamenie-...
Nechajme sa prekvapiť, kedy a ako odstavia poskoci oplotenej ambasády Blahu.
Jeden pokus- či skôr varovanie ? - už bol.

Už to bude naozaj ako v rokoch 50-tych. Keď absentujú dôkazy, kúpi sa na sľub menšieho trestu nejaký Andruskoo, alebo podobný nímand.
A sudcovia pod tlakom začnú čoskoro rozhodovať podľa rozsudkov a zdôvodnení z DenníkaN a SME:
https://www.eurorespekt.sk/zaverecne-reci-v-kauze-basternak/

nové