K doktorovi s hotovosťou?

Človek nevie, či má veriť svojim očiam - od apríla nebude mať 1.Všobecná zdrav. poisťovňa zmluvu s ambulantnými doktormi? Ja, ale ani miliony ďalších ľudí, asi nevedia, čo to presne znamená - ale aj v TV správach hovorili, že pacient si nechá vypísať výkon, ten si nechá potvrdiť v poisťovni, vráti sa a dostane ho? Tak nejak to znelo.

A dnes hovoria Slovákom, že možno budú musieť platiť v hotovosti.

Takže znásobenie energií a cien nájomného (ktoré veľká časť nebude zvládať), rast cien potravín ale aj všetkého iného tovaru (takže sa nič nebude kupovať) a teraz ešte aj nedostupné základné (!) zdravotníctvo?

Koniec.

Občan naozaj nemá žiaden dôvod rešpektovať TENTO štát.

Ja viem, oni zas ešte čosi zašolichajú, ešte tentokrát ... ale dokedy?

 

Títo debili naozaj celkom zničili a podrezali tú skupinu ľudí, čo to tu ťahala.

Aby sme si rozumeli - to, že industriálna spoločnosť je postavená na moderných otrokoch, to nie je marxizmus, či všeobecne "ľavicové" tvrdenie. To je absolútne jasná technická pravda, všeobecne známa od začiatku industrializácie. Ľavicovosť sa prejavuje snahou dať týmto ľuďom napríklad právo na dovolenku a iné bonity - pravicovosť tým, že ani to nie je treba, že všetko patrí korporáciám a iba ak tie uznajú, tak si to moderný otrok môže kúpiť. Z tohto teoretického pohľadu ale oba tieto politické prúdy jestvujú v rovnakom ráme a líšia sa len postojom k tomu, či treba byť k domácim zvieratám jemný, alebo to nie je treba. 

Zdravotná starostlivosť patrí medzi základné bonity, ktoré pracujúci majú všade vo svete - okrem naozaj primitívnych a morálne nedorastených spoločností, ako napr. USA. Asi aj preto dochádza na Slovensku k jej faktickému odbúraniu práve za vlády USA (ináč Matovič-Čaputa éru ani nemožno nazvať). Ďalší historický medzník. Lebo nech sa 1. apríla začne diať čokoľvek, je to niečo čo tu ešte nebolo. 

Pritom nehovorím za seba. K doktorovi idem, len ak musím, alebo  ešte horšie, keď niekoho sprevádzam - a moja skepsa sa mi potvrdzuje. Okrem toho, musím dať do archívu:v ostatný víkend takmer iste dobehol aj mňa ten omicrón a zdá sa, že aj žena to preskáče podobne úspešne  samoliečbou - takže aj v tomto smere nebudem azda potrebovať systém ani v budúcnosti.  Použili sme tu na stránke odporúčaný artemisin ( no, nebol tento portál predsa len taký zbytočný, ktovie, ako by človek skončil bez neho). Dobré skúsenosti má u všetkých, čo poznám. Ivermektin sme nebrali - omikron definitívne nie je ani delta, nehovoriac original zabiják covid-19, ktoré sú posobením určitých, ľudstvu nie celkom známych selektívnych mechanizmov, definitívne vytlačené z existencie. 

 

Takže takto budeme teraz všetci - odkázaní na svojpomoc. Systém vzdal boj s covidom a len vďaka prírode máme relatívny pokoj - ale očkovanie proste nefunguje tak, ako sa sľubovalo. A tak to zrejme má byť teraz na Slovensku - rezignácia pred  každou chorobou. Nechcem preháňať a vôbec si robiť vtipy - ale toto večné zlyhávanie dementného amorálneho systému poisťovne-lekári-farmakofirmy hrozí ťažkým kolapsom skô či neskôr.

No, asi kúpia každému knihu toho eskamotéra Wim Hoffa (údajne je to expert, lebo vraj mal iba raz roztrhnutú riť od mrazu, ja neviem, nečítal som a neskúšal ), jednu knižku o "západnej jóge" - a nemusíme ani kúriť ani mať zdravotníctvo.

 

Záver je asi taký: mám doma už klasickú knižku Joseph A.Tainter "Kolapsy zložitých spoločností", kde sa myslím hovorí, že civilizačné zosuvy bývajú graduálne, takže žijúce generácie ich ani nezaznamenajú, proste za jeden život je to len mierne. Veril som tomu a bral som to ako dôvod, prečo žaby v mlieku neľutovať. Ale nie je isté, či je to vždy pravda. Možno v ríši Mayov či kde to tak bolo, ale teraz, toto, čo prichádza,  asi všetci zaznamenajú veľmi dobre a jasne.

 

 

Pravda 

 
ilusion

V prvom rade sa musíme postarať o Ukrajincov, lebo tí bojujú za nás proti Rusku. Slováci sú najviac proruskí a najviac veria dezinformáciám. O tých sa starať netreba.

mnkr

netreba sa báť umierať v "tejto krajine"....to už dávno radila korpulentná pani z Pezinka

nové